home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7. dostih, start 17:48
1015 CENA VÁŽNICE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WICKER STONE(IRE), 9 57,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:42,41 2 Brož Jiří 100
2. JENNY WALKER(IRE), 6 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:42,75 3 Tajmr Michal 100
3. FULMINE LUNA(FR), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:43,20 9 Duchoň Tomáš 100
4. LYSYANARGENT(FR), 6 51,0 Simona Laubeová krk 01:43,23 4 Mourek František 220
5. RONCAL(GER), 3 55,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:43,51 7 Tůma Pavel 45
6. NOMBEKO(FR), 6 52,5 Lucie Fialová hlava 01:43,53 15 Pišl Martin 250
7. VAN DAMME(SVK), 10 63,5 Michaela Musialová 3/4 01:43,68 12 Mihalík Marcel 120
8. OPINION MAKER(IRE), 6 j 57,5 ž. Tomáš Lukášek 2 01:44,00 6 Pejšková Ivana 90
9. STUHNA(FR), 6 48,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:44,12 5 Pejšková Ivana 150
10. ALHAMRA(FR), 5 s 56,5 ž. Adam Florian kr.hlava 01:44,13 11 Kub Ivan 150
11. POPOCATEPETL, 5 s 59,0 Michal Hrouda hlava 01:44,16 16 Germič Karel 100
12. TROP, 11 62,5 Daniel Vyhnálek hlava 01:44,20 1 Jelen Jaroslav 100
13. NÁTURA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:44,22 14 Mach Ján 220
14. THAILAND(GER), 8 b 65,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:44,47 13 Kalčík Michal 100
15. PERSEON(IRE), 4 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:44,84 10 Andrés Dušan 220
16. ANNIE TIGER, 5 b 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:45,14 8 Mimra Zdeněk 200
Čas: 01:42,41, Mezičasy: (27,07 - 24,33 - 25,74 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-2-3-krk-1 3/4-hlava-3/4-2-1/2-kr.hlava-hlava-hlava-kr.hlava-1 1/2-2-2

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Padraig Travers & S.O`Sullivan
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel