home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
6. dostih, start 17:21
1014 62. VELKÁ DUBNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 4 59,5 ž. David Liška JISTĚ 01:53,94 5 Luka Václav 50
2. TORQUE POWER(GB), 4 59,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:54,04 13 Šavujev Arslangirej 65
3. SAŠA(GB), 6 j 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,19 4 Váňa Tomáš 270
4. PORTORIKOS(IRE), 7 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:54,35 9 Wroblewski Grzegorz 150
5. BLACK CANYON(FR), 6 59,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 01:54,85 1 Olehla Čestmír 100
6. SIR SUN(FR), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:54,96 6 Urbánek Luboš 200
7. DARKOLVA(IRE), 5 59,5 ž. Jiří Palík krk 01:55,02 3 Holčák František 200
8. ZORIANA(GER), 6 58,0 ž. Štefan Budovič 8 01:56,75 12 Kubovičová Zuzana 250
9. KRONPRINZ(GER), 5 59,5 ž. Jan Verner 6 01:57,92 8 Tůma Pavel 28
10. ANGKOR WAT(GB), 4 59,5 ž. Martin Laube 1 1/2 01:58,16 2 Váňa st. Josef 200
11. BOOMBOOM KISS(FR), 5 59,5 ž. Adam Florian 1 1/2 01:58,42 10 Urbánek Luboš 80
12. CAPITAINE COOK(FR), 4 56,5 David Dygrýn 7 01:59,98 11 Albrecht Jürgen 1500
13. HUA HIN(IRE), 4 56,5 Michal Hrouda daleko 02:06,59 7 Fedorowicz Vladislav 1800
Čas: 01:53,94, Mezičasy: (15,34 - 24,88 - 23,77 - 24,99 - 24,96)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-1-3 1/4-1/2-krk-8-6-1 1/2-1 1/2-7-daleko

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.

Kůň č.5 IGNACIUS REILLY byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Vernera J. k situaci před obloukem do cílové roviny a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel