home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
4. dostih, start 16:18
1012 93. GOMBA HANDICAP
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ULTIMATE FIGHT(FR), 6 56,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:12,06 3 Koplík Zdeno 120
2. MANOAMANO(FR), 4 j 55,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:12,20 8 Nieslanik Miroslav 330
3. BEAU MASSAGOT(FR), 5 54,0 ž. Vendula Korečková 4 01:12,78 5 Luka Václav 85
4. SWEETICON(GB), 6 59,0 ž. David Liška 1/2 01:12,88 1 Luka Václav 75
5. POLITICUM(FR), 4 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:12,89 10 Šavujev Arslangirej 60
6. CELINE MY HEART(GB), 7 48,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:13,11 11 Syslová Lenka 330
7. MOLLYS BEST(FR), 6 s 57,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:13,27 9 Berthier Kateřina 50
8. MR RIGHT(IRE), 8 60,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:13,29 4 Holčák František 60
9. KOOL AND THE GANG(IRE), 10 56,0 David Dygrýn 1 01:13,48 7 Albrecht Jürgen 330
10. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 8 b 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:13,57 6 Koplík Zdeno 270
11. BENIDICTION(IRE), 6 53,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:13,83 2 Haris Ludvík 90
12. MASTER OF GOLD(FR), 9 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:13,99 12 Wroblewski Grzegorz 120
Čas: 01:12,06, Mezičasy: (24,54 - 23,52 - 24,00)
Výrok: JISTĚ-3/4-4-1/2-kr.hlava-1 1/4-3/4-kr.hlava-1-1/2-1 3/4-3/4

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hebert A.

Kůň č.3 ULTIMATE FIGHT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel