home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.10.2019 - Pardubice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
2. dostih, start 12:51
1342 Memoriál Josefa Jančára - Cena amatérů fegentri
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 7 66,0 am. David Graham Prichard JISTĚ 03:53,84 3 Petrlík Allan 25
2. FABRYAN, 6 68,0 am. Gonzague Cottreau 1/2 03:53,96 7 Váňa Tomáš 60
3. UKRAINA(POL), 5 66,0 am. Nathan Rahman 6 03:55,57 6 Wroblewski Grzegorz 80
4. GONTCHAR(FR), 6 68,0 am. Elliot Öhgren 8 03:57,30 4 Bodlák Radim 30
5. GOTSCHA, 7 66,0 am. Tereza Polesná daleko 04:01,82 2 Kovář Stanislav 100
6. ANJOLLI, 5 68,0 am. Sam Lee 3 1/2 04:02,71 1 Záhorová Eva 110
7. HOLIN ONE, 10 68,5 am. Mark Galligan hlava 04:02,74 9 Jirátová Petra 170
8. DUKE(POL), 7 b 70,5 am. Marcel Altenburger daleko 04:16,86 5 Popelka Stanislav 60
SN NIKI RAY, 4 65,0 am. Kim Stern     8 Soukup Václav 100
Čas: 03:53,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-6-8-daleko-3 1/2-hlava-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

DK prošetřila vybočení koně č.8 NIKI RAY, vyslechla tr. Soukupa V. a jeho vysvětlení vzala vědomí s tím, že udělila sankci. Sankce: tr. Soukup V. 500 Kč za nepřipravenost koně č.8 NIKI RAY do dostihu (DŘ § 411f)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Žlumov Petr, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Zahradník Stanislav
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Malát Vít