home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.10.2019 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
4. dostih, start 14:34
1336 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRINIS, 5 j 61,0 am. Antonín Helfer BOJ 01:15,60 11 Haris Ludvík 85
2. PALADDIO, 4 52,0 Eva Buriánková, Mgr. krk 01:15,67 4 Chaloupka Jiří 60
3. LA VIDA(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:15,69 8 Hlavatý Pavel 110
4. NIKOLETTA, 3 j 51,0 Simona Laubeová 4 01:16,47 6 Blažek Svatoslav 250
5. ALFAZIVE(FR), 4 55,0 ž. Jan Verner 3/4 01:16,61 13 Demele Jan 85
6. IBAR, 9 b 51,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:16,67 5 Bartoš st. Josef 75
7. MONTE CHRISTO, 7 j 65,5 žk. Agáta Čermáková 2 1/2 01:17,16 12 Kalčík Michal 75
8. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:17,23 10 Kalčík Michal 80
9. VALMONT, 10 s 62,5 Michal Hrouda krk 01:17,28 1 Duchoň Tomáš 60
10. LAFRANCO, 10 s 58,0 žk. Lukáš Charvát hlava 01:17,31 9 Škrášková Alena 140
11. ZLOMEK, 6 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:17,57 7 Michal Jiří 200
12. LADY HORTENZIE, 5 57,0 žk. Alena Plimlová 3/4 01:17,71 2 Chaloupka Václav 130
13. KÁRL, 8 b 49,0 ž. Martina Havelková 6 01:18,86 14 Hanousek Ladislav 170
14. BOUŘKA, 8 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 11 01:21,05 3 Kantek Petr 50
Čas: 01:15,60, Mezičasy: (24,68 - 24,63 - 26,29)
Výrok: BOJ-krk-hlava-4-3/4-krk-2 1/2-krk-krk-hlava-1 1/2-3/4-6-11

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: žk. Charvát L. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.9 LAFRANCO v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), stáj Stáj Bartoš 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.5 IBAR (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel