home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
9. dostih, start 17:20
1291 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT, 10 s 62,0 ž. Adam Florian BOJ 01:13,55 3 Duchoň Tomáš 35
2. ALFAZIVE(FR), 4 54,0 ž. Jan Verner krk 01:13,58 7 Demele Jan 170
3. OPINION MAKER(IRE), 5 j 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:13,76 11 Pejšková Ivana, Ing. 20
4. KATRYEN, 6 53,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:13,89 10 Bartoš st. Josef 100
5. PALADDIO, 4 52,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/4 01:14,08 8 Chaloupka Jiří 85
6. LIKE A TRINITY(GB), 5 58,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:14,56 4 Březina Ladislav, Ing. 60
7. COOL WHISKEY(IRE), 10 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:14,67 5 Neuberg Filip 140
8. NIKOLETTA, 3 j 49,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:14,69 2 Blažek Svatoslav 80
9. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 60,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:14,83 6 Kalčík Michal 100
10. LAFRANCO, 10 s 60,5 žk. Lukáš Charvát 1/2 01:14,93 9 Škrášková Alena 130
11. DEREQUINTA(IRE), 3 60,0 ž. Martina Havelková 9 01:16,94 1 Havelková Martina 120
Čas: 01:13,55, Mezičasy: (24,64 - 24,35 - 24,56)
Výrok: BOJ-krk-1-3/4-1 1/4-3 1/4-1/2-kr.hlava-3/4-1/2-9

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: BUC-Film Bouček J.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel