home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
4. dostih, start 14:38
1286 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINE D`ANGE(IRE), 4 58,5 žk. Alena Plimlová JISTĚ 01:55,83 1 Fedorowicz Vladislav 75
2. MARKER SUN, 10 55,0 Lucie Fialová 2 01:56,12 10 Pišl Martin 100
3. LUCIFER, 6 s 60,0 am. Tereza Podráská 1 1/4 01:56,32 6 Bartoš st. Josef 100
4. EL BUT, 3 59,0 am. Tereza Winterová 3/4 01:56,48 8 Bartoš st. Josef 140
5. LADY`S MAN, 7 60,5 žk. Lukáš Charvát krk 01:56,54 3 Kantek Petr 25
6. WARSPITE(IRE), 4 48,0 am. Pavlína Kašparová 1 01:56,72 9 Drlík Jaroslav 100
7. LABOND, 8 66,0 Lukáš Vladyka 1/2 01:56,81 5 Sýkorová Marcela 140
8. DESTINY STAR, 4 59,0 Dana Bořánková 3/4 01:56,94 7 Horáková Lenka 35
9. MONTEPUCINI(FR), 9 55,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 1/2 01:57,03 11 Bernardová Kateřina 120
10. PAPAYA PAYA, 3 52,0 Valerie Vyhnálková hlava 01:57,05 2 Kalčík Michal 200
11. ARIGNY, 4 57,0 am. Petra Florianová, B.Sc. 4 01:57,78 14 Voršilková Helena 160
12. ALTER TOYLSOME(GER), 5 j 54,0 žk. Taťána Mášová 1 1/2 01:58,01 12 Neuberg Filip 140
13. CANDLE IN THE WIND, 7 59,5 žk. Maryna Karmanovych 1/2 01:58,09 13 Voršilková Helena 65
14. LEVANDULE, 3 56,5 žk. Lucie Schrimpfová daleko   4 Horová Oliva 200
Nestartovali: BONANZA GOLD(IRE), LIMONADE(SWI)
Čas: 01:55,83, Mezičasy: (14,35 - 25,47 - 25,39 - 25,05 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-3/4-krk-1-1/2-3/4-1/2-hlava-4-1 1/2-1/2-daleko

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Chetioui Alexis
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel