home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.08.2019 - Most
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
3. dostih, start 15:29
1268 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCESKA BELLA(IRE), 2 56,5 Beysim Ferhanov BOJ 01:24,60 13 Vocásková Helena 30
D FOREA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:24,69 1 Haris Ludvík 40
2. DASA IN(IRE), 2 56,0 ž. Václav Janáček 1 01:24,85 6 Luka Václav 50
3. RENATA(GB), 2 56,5 Michal Demo 6 01:25,88 14 Demele Jan 35
4. KINGSTON LILLY(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 4 01:26,38 5 Vocásková Helena 100
5. RABBIT MAKE(IRE), 2 55,5 Michal Hrouda 1 01:26,52 7 Petrlík Allan 80
6. VECTRA(IRE), 2 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:26,72 8 Šavujev Arslangirej 150
7. SYLVIANA(FR), 2 53,0 žk. Denisa Sikorová 3/4 01:26,83 12 Nieslanik Miroslav 170
8. SAIGON ICON(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková nos 01:26,83 4 Luka Václav 170
9. LADY LAURETTA(GB), 2 56,0 ž. David Liška 1/2 01:26,92 9 Luka Václav 100
10. ROBINSONKA, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:27,81 11 Bartoš st. Josef 170
11. DELLIPSA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:29,32 10 Hulínský Václav 300
12. GALAXIE, 2 53,5 Lucie Fialová 13 01:31,96 2 Resulov Artur 300
13. APRILIS(IRE), 2 56,0 ž. Adam Florian 5 01:33,05 3 Maršíčková Miroslava 200
Čas: 01:24,60, Mezičasy: (12,05 - 23,79 -. 23,99 - 24,77)
Výrok: BOJ-(3/4)-1-6-4-1-1 1/2-3/4-nos-1/2-5-8-13-5

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Holland B. & Connell P.

Kůň č.2 GALAXIE ztratil na startu cca 7 délek, kůň č.3 APRILIS ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č 1 FOREA byl diskvalifikován (§ 428 DŘ) viz rozhodnutí PK 12/19 VČT 21/2019

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít