home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.07.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:35
1220 Cena DZS STRUHAŘOV a.s. – Memoriál Miroslava Kocourka
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY`S MAN, 7 56,0 ž. Martina Havelková LEHCE 01:41,10 2 Kantek Petr 100
2. STREET SINGER(GB), 5 b 57,0 am. Kateřina Kuntová 4 01:41,77 6 Koplík Zdeno 85
3. TAURUS, 9 56,5 ž. Jan Verner 2 01:42,12 11 Jirka Petr 30
4. DARK ALIGHIERI, 4 55,0 žk. Alena Plimlová 1 01:42,31 5 Mourek František 60
5. EL BUT, 3 58,0 am. Tereza Winterová 1 01:42,48 9 Bartoš st. Josef 150
6. SERESCO, 9 55,0 žk. Zuzana Míčová 1 01:42,66 8 Brož Jiří 60
7. LAKAR, 9 bj 57,5 am. Michaela Kacerová 1/2 01:42,77 12 Kalčík Michal 130
8. APOPHIS, 7 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:43,01 3 Váňa Tomáš 130
9. MAINE D`ANGE(IRE), 4 61,5 Lucie Fialová 1/2 01:43,09 4 Fedorowicz Vladislav 140
10. LADISLAV, 7 59,0 am. Veronika Olehlová 3 01:43,75 10 Krysmanová Rennerová Martina 80
11. DETEKCE, 8 bj 61,5 žk. Taťána Mášová 1/2 01:43,84 7 Kalčík Michal 78
12. ROZINA, 3 56,5 ž. Martin Laube 5 01:44,85 1 Zobal František 130
Čas: 01:41,10, Mezičasy: (25,41 - 25,87 - 25,07 - 24,75)
Výrok: LEHCE-4-2-1-1-1-1/2-1 1/2-1/2-3-1/2-5

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: GM Electronic s.r.o

Kůň č.7 DETEKCE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: am. Winterová T. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 3.8.2019) za tísnění koně č.1 ROZINA koněm č.9 EL BUT v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít