home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2019 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 1.8 (pevná / Firm)
6. dostih, start 17:08
1197 CENA LÁZNĚ PODĚBRADY A.S.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 4 60,0 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 01:43,52 12 Vocásková Helena 20
2. RABBIT HAVANA(GB), 4 57,5 Nikola Petrlík hlava 01:43,55 4 Petrlík Allan 65
3. POKER RUN(FR), 6 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:43,95 14 Váňa Tomáš 85
4. WASTE NO TIME, 6 59,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:44,40 1 Horáková Lenka 100
5. QUINTERO, 4 60,0 Adam Florian 2 1/4 01:44,79 13 Váňa Tomáš 65
6. ECHO RULES(IRE), 10 s 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2 01:45,19 5 Kub Ivan 200
7. ČAMILLA, 6 s 62,5 ž. Jan Verner hlava 01:45,22 11 Hurt Tomáš 120
8. LA SOMMERA(FR), 3 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 5 01:46,27 9 Hulínský Václav, MUDr. 600
9. JAILHOUSE(IRE), 5 j 54,0 Michaela Musialová 10 01:48,67 2 Musialová Michaela 450
10. YOUKO(FR), 3 52,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:48,86 3 Baštová Pavlína, Ing. 300
11. DESTINY STAR, 4 52,5 Simona Laubeová krk 01:48,92 10 Horáková Lenka 550
12. ADMIRAL PIETT(GER), 3 48,5 žk. Taťána Mášová 4 01:49,56 6 Chaloupka Václav, Ing. 550
13. ALTER TOYLSOME(GER), 5 j 55,0 Michal Demo 16 01:52,67 7 Neuberg Filip 450
Z LYMET, 4 55,0 žk. Zuzana Míčová     8 Horáková Lenka 650
Čas: 01:43,52, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/2-2 1/2-2 1/4-2 1/2-hlava-5-10-1-krk-4-16

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

Kůň č.8 LYMET byl zadržen z důvodu zranění, DK neshledala cizí zavinění. Sankce: j. Petrlík N. 2000 Kč a odnětí licence na 4 dostihové dny (tj. 11.8, 18.8., 24.8. a 31.8.) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Malát Vít