home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.05.2019 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
2. dostih, start 14:40
1074 Cena memoranda „ Dostihový spolek a.s., HC DYNAMO, BK Pardubice a.s.“
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAIKITA, 9 72,5 ž. Lukáš Matuský JISTĚ 05:51,02 10 Lempochnerová Veronika 100
2. MAZHILIS(FR), 10 70,5 ž. Jiří Kousek 5 05:52,02 6 Váňa st. Josef 25
3. LIBERTIN(GB), 10 66,5 Jan Odložil 4 1/2 05:52,93 11 Novák Antonín 130
4. MOULA, 11 68,0 Jakub Spáčil 3/4 05:53,08 12 Uhl Jiří 170
5. AVEC CHARME(GER), 9 64,5 am. Michal Mikšovský 10 05:55,35 15 Baštová Pavlína 200
6. STEALING A WIN(IRE), 5 68,0 ž. Martin Liška 3 05:55,86 1 Liška Martin 100
7. KORNELIUS, 6 66,5 Patrick Boekhout 1 1/4 05:56,16 5 Popelka Stanislav 75
8. ENGELE(FR), 5 s 67,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 05:56,45 8 Jirátová Petra 170
9. DUNÁTA, 9 69,0 Petr Tůma 10 05:58,85 13 Holčák František 130
10. SEGRETON, 6 64,5 Martin Laštovička 15 06:02,48 3 Chaloupka Václav 500
11. WALDO PEPPER(FR), 6 66,0 Adam Čmiel 1 1/2 06:02,78 7 Ministr Antonín 300
12. KREMONNA, 6 66,0 Michal Kubík daleko 06:07,78 14 Sůrová Pavlína 350
Z DENOUEMENT(FR), 5 67,0 ž. Jan Faltejsek     2 Baštová Pavlína 130
PN SMAJLÍK, 9 71,5 Ján Mach, MVDr.     9 Bělka Martin 75
ZN SABION(POL), 6 68,0 ž. Thomas Boyer     4 Složil Pavel 300
Čas: 05:51,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-5-4 1/2-3/4-10-3-1 1/4-1 1/2-10-15-1 1/2-daleko

Majitel: Hudec - Olehla, Trenér: Lempochnerová Veronika, Chov: Keclík Z.,Dvorce

DK prošetřila pád koně č.9 SMAJLÍK a neshledala cizí zavinění, dále prošetřila zadržení koně č.2 DENOUEMENT a vysvětlení ž. Faltejska J.(zranění koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Zahradník Stanislav
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Vozáb Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel