home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.04.2019 - Most
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
6. dostih, start 16:02
1022 2. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 4 58,5 Michal Hrouda BOJ 02:22,06 1 Záhorová Eva 27
2. MONTJEU THIRD, 6 65,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:22,15 4 Petrlík Allan 25
3. GALIS, 6 59,0 ž. Giuseppe Virdis 1 1/4 02:22,35 3 Haris Ludvík 65
4. VĚDMA, 7 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:22,63 5 Andrés Dušan 120
5. GLAVALINO(SRB), 7 53,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:22,65 2 Mimra Zdeněk 120
6. ORSON, 4 57,5 Adam Florian 2 02:22,93 6 Horáková Lenka 75
Čas: 02:22,06, Mezičasy: (13,51 - 26,02 - 26,05 - 25,08 - 25,97 - 25,43)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-2 1/4-hlava-2

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár

Poplatky: stáj PP Zámrsk 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.6 ORSON (DU 16/7)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít