home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
7. dostih, start 17:11
1333 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOKOMOTIV, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABOND, 7 60,0 žk. Anna Hůlová JISTĚ 01:54,92 14 Sýkorová Marcela, Ing. 60
2. TOUCHY FEELY, 3 62,5 David Dygrýn 1/2 01:55,02 12 Maršíčková Miroslava 150
3. LYSYANARGENT(FR), 4 54,0 žk. Alena Plimlová 1 1/2 01:55,28 8 Mourek František 130
4. CANDLE IN THE WIND, 6 59,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:55,95 7 Voršilková Helena, Ing. 55
5. MAINE D`ANGE(IRE), 3 57,5 žk. Marika Podloučková 1 1/2 01:56,17 4 Fedorowicz Vladislav 160
6. LADAR, 6 63,5 žk. David Liška 1 1/4 01:56,34 5 Kantek Petr, MVDr 20
7. LA LAGION, 8 55,0 žk. Denisa Sikorová 2 01:56,66 11 Pejšková Ivana, Ing. 65
8. WARSPITE(IRE), 3 57,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:57,03 1 Drlík Jaroslav 160
9. MORGAN, 4 60,0 žk. Simona Laubeová 2 01:57,37 13 Petrlík Allan 65
10. I LOVE BUGABOO, 5 53,0 Dana Bořánková hlava 01:57,39 2 Kalčík Michal 300
11. MARILYN DANCER, 5 50,5 Valerie Vyhnálková 1/2 01:57,47 10 Dobrovolný Karel 250
12. INSTINKT, 3 52,0 Lucie Fialová 3 1/2 01:58,03 3 Duchoň Tomáš 170
13. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 57,5 Michal Kopczyk 3/4 01:58,15 6 Petrlík Allan 90
14. JELLY BEAM, 3 51,0 žk. Agáta Čermáková daleko 02:06,05 9 Chaloupka Václav, Ing. 150
Čas: 01:54,92, Mezičasy: (14,42 - 25,62 - 26,93 - 24,59 - 23,36)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-3 1/2-1 1/2-1 1/4-2-2 1/2-2-hlava-1/2-3 1/2-3/4-daleko

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Zolman R.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít