home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
3. dostih, start 14:11
1313 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK ABSOLU, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE 01:14,02 3 Petrlík Allan 28
2. BIG BEN, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 8 01:15,32 11 Haris Ludvík 60
3. AVANT TOUT, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 01:15,54 7 Urbánek Luboš 27
4. DALANDI, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:15,80 9 Nieslanik Miroslav 150
5. TEMIGIN, 2 55,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:15,95 10 Bartoš st. Josef 90
6. FANTASTIC LAST, 2 52,5 Michaela Musialová 1/2 01:16,06 4 Petrlík Allan 130
7. ZAMINDARTON, 2 s 52,5 žk. Simona Laubeová 3 01:16,59 12 Petrlík Allan 110
8. GILIENNE, 2 55,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:17,12 6 Kub Ivan 210
9. DREAM OF LOVE, 2 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:17,26 2 Horáková Lenka 130
10. PAPAYA PAYA, 2 52,5 Michal Hrouda 7 01:18,58 13 Fedorowicz Vladislav 200
11. GOLDENTON, 2 55,0 žk. David Liška 8 01:20,22 1 Petrlík Allan 55
12. FARMEDA, 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 9 01:22,05 8 Rous Petr, Ing. 200
Nestartovali - odváženi: NÁTURA
Nestartovali: SENSE OF DESTINY
Čas: 01:14,02, Mezičasy: (25,03 - 24,25 - 24,74)
Výrok: LEHCE-8-1 3/4-1 3/4-3/4-1/2-3-3 1/4-3/4-7-8-9
Bonus:
12 500 Kč(DARK ABSOLU)Rabbit Trhový Štěpánov
5 750 Kč(BIG BEN)Gold & Turf
3 750 Kč(AVANT TOUT)Lokotrans
1 750 Kč(DALANDI)MUDr. Eva Nieslaniková
1 250 Kč(TEMIGIN)Pauzr-Ždírec

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.9 DALANDI ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.5 NÁTURA nestartoval, j. Florian A. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koně č.5 NÁTURA před dalším startem. Sankce: ž. Zatloukal M. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.11 BIG BEN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Durdis David
Cílová kamera: Malát Vít