home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.07.2018 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
5. dostih, start 13:34
1237 Prix de Chantilly
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 8 60,0 am. Petra Florianová, B.Sc. JISTĚ 01:11,67 7 Voršilková Helena, Ing. 50
2. STORMICO, 7 j 63,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:11,79 1 Kalčík Michal 100
3. TRINIS, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:11,81 9 Haris Ludvík 100
4. ARCHIPENKA(GB), 4 59,5 Beysim Ferhanov 1 01:11,96 12 Vocásková Helena 30
5. KISSI BOY, 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:12,10 11 Míček Milan, Ing. 78
6. CUNAMI, 3 bj 56,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:12,18 3 Haris Ludvík 70
7. MONTE CHRISTO, 6 61,0 am. Zuzana Míčová kr.hlava 01:12,19 5 Kalčík Michal 110
8. VALMONT, 9 s 54,0 Adam Florian 1 01:12,33 10 Duchoň Tomáš 100
9. RAKIA, 5 s 49,0 ž. Martina Havelková 1 01:12,50 6 Váňa Tomáš 130
10. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:12,75 2 Chaloupka Václav, Ing. 70
11. PAN DARCY(IRE), 3 j 58,0 žk. David Liška 1 01:12,93 8 Luka Václav, Ing. 100
12. COLLEGE SUCCES(FR), 7 53,0 ž. Jan Verner 6 01:14,00 13 Juránek Petr 160
Nestartovali - odváženi: PALE MARTINI(GER)

Čas: 01:11,67, Mezičasy: (24,91 - 22,72 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1-1-1/2-kr.hlava-1-1-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
12 500 Kč(WOBULL SE NOW)Zeman-Florian
5 750 Kč(STORMICO)FVE – Relay JK Levín
3 750 Kč(TRINIS)DAR
1 750 Kč(ARCHIPENKA(GB))3 hearts
1 250 Kč(KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: Zeman-Florian, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton

Kůň č.4 PALE MARTINI nestartoval pro neovladatelnost, SČADJ má nárok na poplatek za angažovanou am. Kacerovou M (DU 6d). Kůň č.13 COLLEGE SUCCES ztratil na startu cca 2 délky.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít