home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.04.2018 - Praha
stav dráhy: 3.7 (pružná)
6. dostih, start 16:37
1042 CENA EXPOBANK
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKACIE, 5 b 51,0 am. Helena Březinová LEHCE 01:54,69 6 Knauer Martin 85
2. NADĚJE, 5 55,0 Adam Florian 4 1/2 01:55,45 5 Voršilková Helena, Ing. 120
3. LEMESÍNA, 8 58,5 Michal Hrouda 3 01:56,00 10 Kantek Petr, MVDr 120
4. FIOMI, 6 67,5 žk. David Liška 2 1/2 01:56,38 7 Kantek Petr, MVDr 40
5. CANDLE IN THE WIND, 6 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 3/4 01:56,66 9 Voršilková Helena, Ing. 150
6. LA LAGION, 8 51,5 žk. Simona Laubeová 3/4 01:56,78 2 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. ARTORIUS, 4 53,0 žk. Lucie Fialová 4 1/2 01:57,73 12 Pišl Martin 150
8. MORGAN, 4 63,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:58,04 11 Petrlík Allan 70
9. ZLOMEK, 5 59,0 ž. Vendula Korečková 4 01:58,94 4 Michal Jiří 35
10. FURANO(GB), 6 b 49,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:59,05 1 Kalčík Michal 130
11. AIGER, 5 54,5 ž. Martina Havelková 3 01:59,64 3 Hála Libor, MVDr. 100
12. RHINESTONE COWBOY(FR), 4 58,5 Martin Laštovička 1 1/2 01:59,93 8 Chaloupka Václav, Ing. 130
Čas: 01:54,69, Mezičasy: (15,04 - 24,47 - 24,51 - 26,10 -24,57)
Výrok: LEHCE-4 1/2-3-2 1/2-1 3/4-3/4-4 1/2-2-4-1/2-3-1 1/2

Majitel: Lady Helen, Trenér: Knauer Martin, Chov: Srubovka s.r.o.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Vostarková Žaneta
Cílová kamera: Dobrovolný Karel