home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
3. dostih, start 14:03
1368 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETERMIS, 4 52,5 Jiřina Andrésová BOJ 01:55,50 14 Horáková Lenka 30
2. SURIKATA, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:55,67 7 Růžičková Martina 120
3. SINGAPORE SPICE(FR), 5 s 55,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1/2 01:55,79 2 Drlík Jaroslav 90
4. ONDREÁŠ, 4 49,0 žk. Simona Laubeová 1 1/2 01:56,02 8 Pejšková Ivana, Ing. 70
5. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:56,12 11 Menclová Aneta 110
6. MARKER SUN, 8 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:56,39 6 Pišl Martin 140
7. STREET SINGER(GB), 3 b 56,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:56,45 10 Koplík Zdeno 150
8. HERBEBOIS, 7 53,5 ž. Martina Havelková hlava 01:56,47 3 Drlík Jaroslav 120
9. CANDLE IN THE WIND, 5 55,0 Adam Florian krk 01:56,53 5 Voršilková Helena, Ing. 25
10. RABBIT FOCUS(IRE), 4 60,0 Michal Hrouda 1/2 01:56,62 13 Petrlík Allan 120
11. RUMBA, 6 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:56,75 12 Berthier Kateřina 150
12. DAKAR, 4 54,0 žk. David Liška 3 3/4 01:57,41 4 Bartoš st. Josef 250
13. PHILLIPINA, 5 54,5 ž. Jan Verner 5 01:58,51 15 Neuberg Filip 90
14. MONTEPUCINI(FR), 7 56,5 ž. Petr Foret 7 01:59,95 9 Křídlová Tamara 140
Nestartovali: FROZEN BOSON(IRE)
Čas: 01:55,50, Mezičasy: (15,14 - 24,55 - 25,62 - 25,21 - 24,98)
Výrok: BOJ-1-1/2-1 1/2-1/2-1 1/2-krk-hlava-krk-1/2-1/2-3 3/4-5-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: První Byškovická s.r.o.

Kůň č.1 FROZEN BOSON nestartoval pro pád jezdce ve zkušebním cvalu. Poplatek: tr. Bartoš J. st. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.4 DAKAR (DU 16/11), Stáj Mirkov - Florian 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.5 CANDLE IN THE WIND (DU 16/2).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Knapíková Tereza