home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.09.2017 - Brno
stav dráhy: 3.5 (pružná)
7. dostih, start 16:47
1363 Podzimní moravská míle firmy MEWOTECH CZ, s.r.o. - z fondu PODPORA 2017
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANSHOA, 4 j 54,5 žk. David Liška BOJ 01:42,28 1 Haris Ludvík 23
2. QUAFF, 7 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:42,50 3 Bělka Martin 25
3. TULUM(FR), 12 58,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:42,60 5 Mimra Zdeněk 70
4. STEP STAR, 6 58,5 Michal Hrouda 3 01:43,08 6 Váňa Tomáš 45
5. YORDANA, 7 62,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:43,25 4 Holčák Radek 45
6. ULTIMA, 7 49,5 ž. Martina Havelková 8 01:45,30 2 Šimčík Radek 85
Nestartovali: KING`S SHILLING(USA)
Čas: 01:42,28, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-1/2-3-1-8

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Ladislav
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Krejčí Pavel