home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.09.2017 - Praha
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
9. dostih, start 19:11
1293 EJC CENA SPOLEČNOSTI URC SYSTEMS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SISI POP, 3 55,0 ž. Thomas Huet LEHCE 02:40,35 3 Luka Václav 75
2. ALLEGRO, 7 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:40,72 13 Jelínková Petra 130
3. LORD BECCARI, 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:40,80 9 Horová Oliva 80
4. SICILI POP, 3 54,5 ž. Andreas Helfenbein 1 3/4 02:41,08 7 Vocásková Helena 30
5. NIKTIGER, 3 53,5 ž. Sebastien Maillot 1 3/4 02:41,36 5 Kovačík František 200
6. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 53,5 ž. Panagiotis Dimitsanis 1/2 02:41,47 8 Kabelková Hana 130
7. MIZURI, 4 59,0 ž. Jose Luis Martínez krk 02:41,52 6 Zobal František 65
8. LA SANTIAGA(GER), 3 b 53,5 ž. Vincent Cheminaud 3 1/4 02:42,18 11 Hlavatý Pavel 65
9. ČMELÁK, 3 55,0 ž. Fergus Sweeney 1 02:42,35 12 Zobal František 140
10. BLACK BET(GB), 4 58,5 ž. Per-Anders Graberg 1 1/2 02:42,63 2 Syslová Lenka 100
11. POLYANTE(GER), 6 j 58,5 ž. Antonio Fresu 1 1/4 02:42,87 14 Fedorowicz Vladislav 150
12. LUCIFER, 4 s 59,0 ž. Jan Rája 5 02:44,03 1 Haris Ludvík 130
13. MISS MAMOOL(GER), 3 j 54,5 ž. Stéphane Breux kr.hlava 02:44,04 4 Neuberg Filip 70
14. LETEGERTO, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:44,57 10 Demele Jan 170
Čas: 02:40,35, Mezičasy: (27,67 - 27,28 - 27,09 - 26,89 - 25,69 - 25,73)
Výrok: LEHCE-2 1/4-1/2-1 3/4-1 3/4-1/2-krk-3 1/4-1-1 1/2-1 1/4-5-kr.hlava-2 1/2
Bonus:
20 000 Kč(SISI POP)Vesiba
9 200 Kč(ALLEGRO)DS Ondra, Matyáš+Flash
6 000 Kč(LORD BECCARI)Falun
2 800 Kč(SICILI POP)Zeas Staré Hradiště
2 000 Kč(NIKTIGER)Václav Říha

Majitel: Vesiba, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Vocásek F.

Sankce: jezdec Huet Thomas 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), jezdec Cheminaud Vincent 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.11 LA SANTIAGA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Knapíková Tereza