home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.08.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.6 (měkká)
1. dostih, start 14:34
1256 Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUR COAT(FR), 7 58,0 žk. Lucie Fialová LEHCE 01:43,38 2 Fedorowicz Vladislav 80
2. FINÁLE, 3 60,5 ž. Jan Rája 3 01:43,78 4 Haris Ludvík 50
3. HERBEBOIS, 7 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:43,98 11 Drlík Jaroslav 80
4. MISS REEMEYA(FR), 4 55,5 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:43,99 10 Hulínský Václav, MUDr. 150
5. A DEE JOE(FR), 7 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. krk 01:44,05 3 Urbánek Luboš 90
6. ONDREÁŠ, 4 49,5 žk. Simona Laubeová 1 1/4 01:44,23 5 Pejšková Ivana, Ing. 120
7. LEMESÍNA, 7 51,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:44,47 7 Kantek Petr, MVDr 125
8. NOMBEKO(FR), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:44,61 9 Chaloupka Jiří 25
9. DODYBUD(IRE), 8 s 64,0 žk. David Liška 3 1/4 01:45,04 12 Bieliková Marta 90
10. TETRAROSE(USA), 5 61,5 am. Jindřich Fabris krk 01:45,12 8 Kub Ivan 150
11. LA SARENNE(FR), 3 s 54,0 Jiřina Andrésová 6 01:46,20 1 Pišl Martin 100
12. TAGUGU(GER), 7 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:46,39 6 Chaloupka Václav, Ing. 60
Čas: 01:43,38, Mezičasy: (25,99 - 26,33 - 27,47 - 23,59)
Výrok: LEHCE-3-1 1/4-kr.hlava-krk-1 1/4-1 1/2-3/4-3 1/4-krk-6-1 1/4

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav