home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.07.2017 - Most
stav dráhy: 4.3 (pružná)
7. dostih, start 14:12
1223 Cena Města Mostu
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 03:31,57 5 Juránek Petr 100
2. WHITE GHOST, 6 60,0 Michal Hrouda kr.hlava 03:31,58 6 Kantek Petr, MVDr 140
3. PLAYMONKA, 4 58,5 ž. Jan Rája 1 3/4 03:31,83 3 Vocásková Helena 22
4. SONYATTA, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 03:31,99 4 Kub Ivan 140
5. VĚDMA, 5 59,0 Jiřina Andrésová hlava 03:32,01 1 Andrés Dušan 33
6. FIA GO, 4 56,5 ž. Jiří Palík 2 03:32,33 8 Kašný Pavel 78
7. LORD BECCARI, 7 62,0 ž. Martin Laube hlava 03:32,36 2 Horová Oliva, Ing. 90
8. BEST BOX(POL), 6 b 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 03:32,56 12 Hurt Tomáš 130
9. BOUŘKA, 6 58,5 ž. Maxime Foulon 1 3/4 03:32,83 13 Bělka Martin 250
10. DETERMIS, 4 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 03:32,95 10 Horáková Lenka 60
11. TAURUS, 7 57,5 Adam Florian 4 03:33,63 9 Jirka Petr 170
12. RIO GRANDE, 4 58,0 ž. Maikel Armando Narvaez daleko 03:38,29 7 Blažková Helena 280
Z AKUHATA, 6 j 56,5 ž. Martina Havelková     11 Baštová Pavlína, Ing. 300
Čas: 03:31,57, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 3/4-1-hlava-2-hlava-3/4-1 3/4-3/4-4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta