home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 02.07.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
2. dostih, start 14:35
1187 CENA GALERIE UMĚNÍ KARLOVY VARY
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGANO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:36,41 11 Pejšková Ivana 23
2. VOSSOLIE, 4 51,0 Jiřina Andrésová 1/2 02:36,50 12 Andrés Dušan 200
3. EOWYN, 4 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:36,94 5 Menclová Aneta 37
4. SIGIRIYA(IRE), 3 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:37,19 4 Kabelková Hana 90
5. LADY`S MAN, 5 56,5 ž. Petr Foret hlava 02:37,22 7 Kantek Petr 60
6. VEGAS LAS, 5 55,0 ž. Martin Laube 3/4 02:37,33 3 Pejšková Ivana 120
7. MARKER SUN, 8 56,5 ž. Michal Mach kr.hlava 02:37,35 8 Pišl Martin 160
8. ČMELÁK, 3 50,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 02:37,35 10 Zobal František 100
9. WHITE GHOST, 6 62,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:37,37 1 Kantek Petr 80
10. MISS MAMOOL(GER), 3 sj 53,0 ž. Jan Verner 1 02:37,53 9 Neuberg Filip 160
11. CANDLE IN THE WIND, 5 54,5 Adam Florian 3/4 02:37,67 6 Voršilková Helena 78
12. DRAGUEUSE(FR), 4 53,0 žk. David Liška 13 02:40,77 2 Germič Karel 130
Nestartovali: NADĚJE
Čas: 02:36,41, Mezičasy: (26,38 - 25,86 - 26,62 - 26,90 - 25,83 - 24,82)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-1 1/2-hlava-3/4-kr.hlava-nos-kr.hlava-1-3/4-13

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Wrbna Racing a.s.

Sankce: ž. Janáčková Koplíová I. 1000 Kč za opakované křižování koně č.2 DRAGUEUSE koněm č.10 ČMELÁK v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c), j. Andrésová J. 500 Kč za křižování koně č. 4 SIGIRIYA koněm č.12 VOSSOLIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Jaroslava, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav