home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 11.11.2017 MO 04.11.2017 KO 29.10.2017 MO 28.10.2017 SL 22.10.2017 CH 21.10.2017 PE 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.04.2017 - Praha
stav dráhy: 4.1 (pružná)
6. dostih, start 16:57
1006 90. BETINO GOMBA HANDICAP
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 55,0 ž. Szczepan Mazur JISTĚ 01:11,00 3 Wroblewski Grzegorz 40
2. KOBI(GER), 7 51,0 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:11,30 1 Hulínský Václav, MUDr. 110
3. HELLO HOBBY(IRE), 6 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:11,70 4 Urbánek Luboš 170
4. LIVING COLORS, 5 57,0 ž. Martin Srnec 1 3/4 01:12,00 2 Kalaš Pavel, Ing. 50
5. ANITSCHKA(IRE), 4 61,5 ž. Jan Rája krk 01:12,00 7 Šatra Tomáš 22
6. ECHO RULES(IRE), 8 s 53,5 ž. Jan Verner krk 01:12,10 5 Pišl Martin 130
7. AKBULAT(GB), 4 s 52,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:12,60 6 Šavujev Arslangirej 90
8. EFILY(FR), 4 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:12,80 8 Koplík Zdeno 90
Čas: 01:11,00, Mezičasy: (24,10 - 23,27 - 23,63)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/4-1 3/4-krk-krk-2 1/2-1 1/4

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Haras du Taillis

Kůň č.7 ANITSCHKA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Janáčková Koplíková I. 1000 Kč za nerovnou a nebezpečnou jízdu po startu (DŘ §364b,c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Dienelt Martin