home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.10.2016 - Praha
stav dráhy: 3.1 (pružná)
6. dostih, start 15:36
1383 CENA EXPA NAILS (14. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA)
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 3 58,5 Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:40,38 3 Růžičková Martina 25
2. DIREDAWA, 3 57,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:40,78 2 Petrlík Allan 55
3. JAMARI(POL), 5 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:41,00 1 Schillová Barbora, MVDr. 120
4. KOBI(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:41,93 5 Hulínský Václav, MUDr. 20
5. LOOP LOVE(GB), 4 57,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:42,30 6 Urbánek Luboš 120
6. DETEKCE, 5 b 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:42,50 10 Vrba Pavel, Ing. 120
7. RABBIT PERCY(GB), 3 bj 57,5 ž. Martin Laube nos 01:42,50 8 Juránek Petr 90
8. IWNIANKA(POL), 4 sj 57,0 Lucie Danišová 1 1/4 01:42,70 4 Wroblewski Grzegorz 200
9. CELINE MY HEART(GB), 3 j 55,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:42,98 11 Syslová Lenka 200
10. LACORANA, 3 56,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:43,19 7 Horáková Lenka 120
Nestartovali: ROMANETTA
Čas: 01:40,38, Mezičasy: (25,84 - 25,97 - 24,44 - 24,13)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 1/4-6-2 1/2-1-nos-1 1/4-1 1/2-1 1/4

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška