home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 27.08.2016 - Most
stav dráhy: 4.3 (pružná)
3. dostih, start 14:36
1286 Cena společenství INELSEV
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECHO RULES(IRE), 7 s 59,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:25,24 8 Chaloupka Jiří 60
2. KOBI(GER), 6 63,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:25,44 9 Hulínský Václav, MUDr. 60
3. TULUM(FR), 11 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:25,62 1 Mimra Zdeněk 130
4. SHEIK YERBOUTI, 4 57,5 ž. Michal Mach 1 3/4 01:25,88 7 Drlík Jaroslav 78
5. MANOLLA, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:25,92 10 Koplík Zdeno 140
6. CHIQUITITA CHIC(IRE), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:26,17 5 Luka Václav, Ing. 25
7. PALE MARTINI(GER), 3 52,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:26,24 4 Germič Karel 50
8. IWNIANKA(POL), 4 s 60,5 Lucie Danišová krk 01:26,29 6 Wroblewski Grzegorz 160
9. LUCK AHEAD(IRE), 3 s 63,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:26,53 2 Petrlík Allan 40
10. RABBIT MAKFI(GB), 3 s 55,5 ž. Martin Laube 1 1/4 01:26,72 3 Juránek Petr 78
Čas: 01:25,24, Mezičasy: (13,76 - 23,66 - 24,32 - 23,50)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-1 3/4-krk-2-1/2-krk-1 1/2-1 1/4

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Connolly J.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav