home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 08.11.2014 KO 28.10.2014 SL 26.10.2014 CH 25.10.2014 PE 19.10.2014 CH 18.10.2014 MO 12.10.2014 PE 11.10.2014 PE 05.10.2014 CH 04.10.2014 LL 04.10.2014 SL 28.09.2014 CH 27.09.2014 BR 27.09.2014 KV 21.09.2014 CH 20.09.2014 MO 20.09.2014 SL 14.09.2014 CH 13.09.2014 PE 07.09.2014 CH 06.09.2014 LL 31.08.2014 CH 30.08.2014 MO 24.08.2014 NE 23.08.2014 PE 17.08.2014 KV 16.08.2014 KO 09.08.2014 LL 03.08.2014 KV 02.08.2014 SL 27.07.2014 BV 26.07.2014 PE 20.07.2014 KO 19.07.2014 MO 12.07.2014 SH 06.07.2014 KV 05.07.2014 LL 28.06.2014 PE 22.06.2014 CH 21.06.2014 BR 15.06.2014 KV 14.06.2014 PE 08.06.2014 CH 07.06.2014 LL 01.06.2014 CH 31.05.2014 MO 25.05.2014 CH 24.05.2014 PE 18.05.2014 CH 17.05.2014 MO 11.05.2014 CH 10.05.2014 SL 08.05.2014 PE 04.05.2014 CH 01.05.2014 LL 27.04.2014 CH 26.04.2014 KV 21.04.2014 KO 20.04.2014 CH 19.04.2014 BR 13.04.2014 CH 06.04.2014 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 05.07.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (pružná)
7. dostih, start 16:14
1206 HANDICAP K4K HOLDING
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 4 61,5 Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:19,37 1 Picek Milan 78
2. ARTAGAN, 6 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:19,61 5 Hurt Jiří 78
3. VALMONT, 5 60,5 ž. Jakub Pavlíček hlava 01:19,64 6 Duchoň Tomáš 120
4. NODDY, 4 61,5 Pavlína Filipová 3/4 01:19,79 2 Zobal František 38
5. JIGO(POL), 3 60,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:20,41 8 Hurt Tomáš 78
6. HERBEBOIS, 4 55,0 Michal Mach krk 01:20,46 10 Germič Karel 85
7. GRIOTKA(IRE), 3 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:20,74 11 Váňa Tomáš 100
8. ADRASTEIA(GB), 4 58,0 Martin Laube 1 01:20,92 14 Horová Oliva, Ing. 120
9. ERAGON, 6 59,0 ž. Martina Havelková krk 01:20,96 12 Pejšková Ivana, Ing. 160
10. AKADEMIA(IRE), 4 63,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:21,07 7 Matysík Zdeněk 140
11. VLASTNOST, 5 56,0 ž. Petr Foret 2 01:21,38 13 Mimra Zdeněk 140
12. TAGUGU(GER), 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:21,96 9 Chaloupka Václav, Ing. 50
13. MONTEPUCINI(FR), 4 56,5 am. Alexandra Slámová 2 01:22,28 4 Křídlová Tamara 210
Nestartovali: MARKER SUN
Čas: 01:19,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-3/4-3 1/4-krk-1 3/4-1-krk-1/2-2-3-2

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Picek Milan, Chov: Picek M.

Sankce: ž. Verner J. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Trenéři Matysík Z., Germič K. a Váňa T. po 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů (DŘ § 344)



Dostihová komise: