home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 08.11.2014 KO 28.10.2014 SL 26.10.2014 CH 25.10.2014 PE 19.10.2014 CH 18.10.2014 MO 12.10.2014 PE 11.10.2014 PE 05.10.2014 CH 04.10.2014 LL 04.10.2014 SL 28.09.2014 CH 27.09.2014 BR 27.09.2014 KV 21.09.2014 CH 20.09.2014 MO 20.09.2014 SL 14.09.2014 CH 13.09.2014 PE 07.09.2014 CH 06.09.2014 LL 31.08.2014 CH 30.08.2014 MO 24.08.2014 NE 23.08.2014 PE 17.08.2014 KV 16.08.2014 KO 09.08.2014 LL 03.08.2014 KV 02.08.2014 SL 27.07.2014 BV 26.07.2014 PE 20.07.2014 KO 19.07.2014 MO 12.07.2014 SH 06.07.2014 KV 05.07.2014 LL 28.06.2014 PE 22.06.2014 CH 21.06.2014 BR 15.06.2014 KV 14.06.2014 PE 08.06.2014 CH 07.06.2014 LL 01.06.2014 CH 31.05.2014 MO 25.05.2014 CH 24.05.2014 PE 18.05.2014 CH 17.05.2014 MO 11.05.2014 CH 10.05.2014 SL 08.05.2014 PE 04.05.2014 CH 01.05.2014 LL 27.04.2014 CH 26.04.2014 KV 21.04.2014 KO 20.04.2014 CH 19.04.2014 BR 13.04.2014 CH 06.04.2014 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.06.2014 - Praha
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
7. dostih, start 17:10
1157 CENA PADDOCKU
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KITE OF GRACIE, 4 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:34,04 14 Kousek Jiří 60
2. PORTUGAL, 4 49,0 ž. Martina Havelková 1 02:34,19 13 Pejšková Ivana, Ing. 120
3. ROONY, 5 61,0 ž. Petr Foret 2 1/4 02:34,53 4 Jirátová Petra 50
4. MADANPOUR(IRE), 8 51,5 žk. Michaela Musialová 3/4 02:34,68 12 Jirka Petr 120
5. NOSTALGIK, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček krk 02:34,73 1 Tůma Pavel 35
6. ESCAPE TO HEAVEN, 9 54,5 žk. Michal Mach hlava 02:34,74 3 Knauer Martin 210
7. HONEY BUNNY, 8 62,0 Helena Pejšková, Ing. krk 02:34,80 10 Pejšková Ivana, Ing. 120
8. DUNÁTA, 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:34,91 11 Suchánek Martin 210
9. SECRETKA, 7 49,5 žk. Kateřina Hlubučková 1/2 02:35,00 7 Tajmr Michal 78
10. WOLF, 4 54,5 Michal Demo 1/2 02:35,11 5 Horová Oliva, Ing. 210
11. SHEIKRA, 4 52,5 žk. Pavlína Filipová krk 02:35,14 16 Berthier Kateřina 100
12. ANNO DOMINI(GER), 8 59,0 am. Jindřich Fabris 2 1/4 02:35,56 6 Valášek Josef 210
13. YASHADREAM(GB), 3 57,5 Martin Laube krk 02:35,62 9 Luka Václav, Ing. 60
14. CHRISSIO(GER), 9 48,0 žk. Simona Molková 1 3/4 02:35,91 8 Drlík Jaroslav 210
15. GLORYLAND(GER), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:36,12 15 Fedorowicz Vladislav 210
16. INNOCENT(POL), 6 48,0 žk. Markéta Pátková 1 1/4 02:36,36 2 Hurt Tomáš 1000
Čas: 02:34,04, Mezičasy: (26,28 - 26,95 - 25,73 - 25,50 - 25,34 - 24,24)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-3/4-krk-hlava-krk-1/2-1/2-1/2-krk-2 1/4-krk-1 3/4-1 1/4-1 1/4

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: BORS Břeclav a.s.
video



Dostihová komise: