home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2015 2014 2013 2012 2011 09.11.2013 KO 28.10.2013 SL 27.10.2013 CH 26.10.2013 PE 20.10.2013 CH 19.10.2013 MO 13.10.2013 PE 12.10.2013 PE 06.10.2013 CH 05.10.2013 LL 29.09.2013 CH 28.09.2013 KV 28.09.2013 BR 22.09.2013 CH 21.09.2013 LL 15.09.2013 CH 14.09.2013 PE 08.09.2013 CH 07.09.2013 BR 01.09.2013 CH 01.09.2013 NE 31.08.2013 MO 31.08.2013 NE 25.08.2013 BV 24.08.2013 PE 18.08.2013 KV 11.08.2013 BV 10.08.2013 KO 04.08.2013 KV 03.08.2013 LL 28.07.2013 PE 21.07.2013 KO 20.07.2013 MO 13.07.2013 SH 07.07.2013 KV 06.07.2013 LL 05.07.2013 SL 30.06.2013 KV 29.06.2013 BR 23.06.2013 MO 22.06.2013 PE 21.06.2013 PE 16.06.2013 LL 15.06.2013 LL 08.06.2013 SL 08.06.2013 PE 01.06.2013 MO 26.05.2013 CH 25.05.2013 PE 24.05.2013 PE 19.05.2013 CH 18.05.2013 MO 12.05.2013 CH 11.05.2013 MO 08.05.2013 PE 05.05.2013 CH 01.05.2013 LL 28.04.2013 CH 27.04.2013 BR 21.04.2013 CH 14.04.2013 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 03.08.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (pružná)
3. dostih, start 18:55
1252 Steeplechase společosti MICRONIX
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEREBESZ(POL), 9 70,0 ž. Marek Stromský JISTĚ 04:10,18 9 Bělka Martin 70
2. RABBIT WELL(GB), 7 73,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/4 04:10,39 12 Váňa st. Josef 20
3. ČÁRIRAY, 6 70,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 04:10,40 5 Popelka Stanislav 35
4. SAPFÓ, 6 68,0 ž. Thomas Boyer 16 04:13,62 8 Suchánek Martin 200
5. WINKY WINKY, 7 70,0 ž. Marcel Novák 3/4 04:13,78 11 Vinklárek René, Bc. 45
6. CARCASSONNE, 8 70,0 am. Pavel Peprna 3 04:14,34 2 Chaloupka Václav, Ing. 140
7. HUGO KUB, 7 67,5 Ivan Siegl, Ing. 3 04:14,99 10 Řezáčová Jana 200
8. TEE TIME(GB), 6 67,5 Zdeněk Řezáč 2 04:15,39 14 Řezáčová Jana 400
9. SAURON, 8 67,5 Martin Liška 3 1/4 04:16,08 3 Liška Martin 50
10. PERIKLES(USA), 9 68,5 Matej Rigo 10 04:18,03 4 Zobal František 85
11. CENTURIA(POL), 6 65,5 Michal Kubík 2 04:18,39 13 Popelka Stanislav 400
12. PARTYSPIEL(GER), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 5 04:19,49 1 Bartoš st. Josef 50
13. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 8 70,0 ž. Jiří Kousek 1 1/2 04:19,86 16 Juránek Petr 85
Z CORNELIE, 9 66,0 Vladimír Verner     15 Brož Jiří 400
Z DZAZZIL(POL), 6 68,0 ž. Pavel Kašný     7 Olehlová Monika 140
Nestartovali: GAUNER DANON(GER)
Čas: 04:10,18, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-16-3/4-3-3-2-3 1/4-10-2-5-1 1/2

Majitel: Hugo Racing, Trenér: Bělka Martin, Chov: SO Lack Spólka z o.o.


Dostihová komise: