home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 CH 28.10.2011 SL 23.10.2011 CH 22.10.2011 PE 16.10.2011 CH 15.10.2011 MO 09.10.2011 PE 08.10.2011 PE 02.10.2011 CH 01.10.2011 LL 28.09.2011 TO 25.09.2011 CH 24.09.2011 MO 24.09.2011 BR 18.09.2011 CH 17.09.2011 LL 11.09.2011 CH 10.09.2011 PE 04.09.2011 CH 04.09.2011 KO 03.09.2011 NE 28.08.2011 CH 27.08.2011 MO 21.08.2011 MI 21.08.2011 SL 20.08.2011 PE 20.08.2011 MI 14.08.2011 KV 13.08.2011 KO 07.08.2011 CH 06.08.2011 LL 31.07.2011 KV 30.07.2011 BV 24.07.2011 AL 23.07.2011 MO 17.07.2011 KO 16.07.2011 KV 10.07.2011 SL 09.07.2011 SH 09.07.2011 MO 06.07.2011 LL 03.07.2011 KV 02.07.2011 PE 26.06.2011 CH 25.06.2011 BR 19.06.2011 KV 18.06.2011 SL 12.06.2011 CH 11.06.2011 PE 05.06.2011 CH 04.06.2011 MO 29.05.2011 CH 28.05.2011 PE 22.05.2011 CH 21.05.2011 PE 15.05.2011 CH 14.05.2011 MO 08.05.2011 CH 07.05.2011 PE 01.05.2011 LL 30.04.2011 KV 25.04.2011 KO 24.04.2011 CH 23.04.2011 BR 17.04.2011 CH 16.04.2011 LL 10.04.2011 CH 03.04.2011 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.05.2011 - Most
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:35
1087 Cena FRROD spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT CELEBRE(IRE), 3 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   16 Blecha Jan 60
2. DIAMOND RACE(IRE), 3 57,0 ž. Tomáš Lukášek 2   12 Török Dalibor 100
3. SKYDANCER(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   14 Török Dalibor 120
4. WILD COUNTRY(GER), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava   2 Fedorowicz Vladislav 50
5. SEABRA(GB), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 3/4   10 Kotáb Eduard 80
6. MARKETA(POL), 3 58,5 ž. Ilona Hronová 3/4   9 Hronová Ilona 50
7. TAPDANCE(GER), 3 58,5 ž. René Koplík 2   3 Koplík Zdeno 80
8. EMILLY`S ACADEMY(GB), 3 55,5 Tomáš Vraj 2   4 Luka Václav, Ing. 140
9. ALLANIS(GB), 3 55,5 ž. Gary Hind 4   8 Mourek František 140
10. UNVERZAGT(GER), 3 53,0 žk. Martin Piruch 2 1/2   5 Hanousek Ladislav 600
11. PRINCEZNA(GB), 3 55,5 Natalie Arendsen kr.hlava   7 Bartoš st. Josef 120
12. BOHEMIAN TOP, 3 57,0 Ondřej Velek 7   13 Janda Jiří, MVDr. 600
13. TRANSFER(POL), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2   1 Bartoš st. Josef 60
14. AMERICKÝ SEN, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1 1/4   15 Bekrová Gabriela 400
15. AGILERA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková krk   11 Hovadová Jana 600
16. CATCH LIFE(ITY), 3 58,0 ž. Martin Pišl 12   6 Drlík Jaroslav 600
Čas: 01:58,41, Mezičasy: (15,67 - 24,97 - 26,49 - 26,64 - 24,63)
Výrok: JISTĚ 2-krk-hlava-3/4-3/4-2-2-4-2 1/2-kr.hlava-7-1/2-1 1/4-krk-12

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Blecha Jan, Chov: Dr.Harron D.



Dostihová komise: