home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2004 2003 2002 2001 2000 16.11.2002 SL 12.11.2002 LL 10.11.2002 TO 03.11.2002 PE 02.11.2002 MR 26.10.2002 PE 20.10.2002 TO 19.10.2002 MO 13.10.2002 PE 12.10.2002 PE 06.10.2002 SL 05.10.2002 LL 29.09.2002 BV 28.09.2002 OS 22.09.2002 MO 21.09.2002 PE 15.09.2002 BR 14.09.2002 TO 08.09.2002 KV 07.09.2002 KV 07.09.2002 KO 01.09.2002 SL 31.08.2002 MO 25.08.2002 MO 24.08.2002 PE 23.08.2002 PE 18.08.2002 KV 11.08.2002 MO 10.08.2002 BV 04.08.2002 SL 28.07.2002 MO 27.07.2002 MO 21.07.2002 KV 20.07.2002 KO 14.07.2002 MO 14.07.2002 SL 13.07.2002 SH 07.07.2002 KV 06.07.2002 KV 05.07.2002 KV 30.06.2002 BR 30.06.2002 CH 29.06.2002 NE 23.06.2002 CH 22.06.2002 LL 16.06.2002 PE 15.06.2002 PE 14.06.2002 CH 09.06.2002 MO 08.06.2002 NE 08.06.2002 CH 02.06.2002 SL 02.06.2002 CH 01.06.2002 SL 26.05.2002 CH 25.05.2002 PE 19.05.2002 CH 16.05.2002 CH 12.05.2002 CH 11.05.2002 MO 08.05.2002 PE 07.05.2002 PE 05.05.2002 CH 04.05.2002 SL 01.05.2002 LL 28.04.2002 OS 28.04.2002 CH 27.04.2002 KV 21.04.2002 CH 20.04.2002 KO 14.04.2002 CH 07.04.2002 CH 31.03.2002 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.08.2002 - Most
stav dráhy: ( / )
7. dostih, start 17:12
1380 Cena Chemopetrol Elsev spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1408 m, cena, 2letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 1125 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLD ROSE(GER), 2 55,0 Jaroslav Donoval     16 Neuberg Filip  
2. KIFAAB, 2 56,0 Ramil Děmidov     5 Fiala Rudolf  
3. SIXTEEN(FR), 2 55,0 Dalibor Török     2 Váňová Pavla  
4. KATA HARI, 2 52,5 Adéla Klepetková     14 Piruch Jozef  
5. GOLDFISCH, 2 57,0 Radek Koplík     10 Hurt Jiří  
6. DELORAINE, 2 54,0 Vendula Korečková     6 Sýkorová Marcela, Ing.  
7. PERSICOS, 2 57,0 Jan Palík     8 Pejšková Ivana, Ing.  
8. MISS MONDAY, 2 52,5 Iva Miličková     12 Janíček Stanislav  
9. ELEGANT, 2 54,5 Radek Žalud     9 Janíček Stanislav  
10. ASTON VILLA, 2 57,0 Martin Knauer     1 Váňa Jaroslav, Ing.  
11. VIDEON, 2 54,5 Lucie Herková     11 Jirka Petr  
12. RESNET, 2 55,0 Linda Gahlertová     3 Mareš Miroslav  
13. PULDA, 2 52,5 Lucie Větrovcová     15 Fedorowicz Vladislav  
S NIMALBIR(HUN), 2 54,5 Ilona Třešňáková     13 Šavujev Arslangirej  
S LEGACY, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     4 Vítek Roman, MVDr.  
S LOWING ROAD, 2 56,0 Martin Pišl     7 Fedorowicz Vladislav  
Čas: 01:29,78, Mezičasy: (15.35 - 23.04 - 25.27 - 26.12)
Výrok: BOJ krk-4 3/4-2 1/2-2 1/2-8-1-2-1
Maj. prémie:
2 500 Kč (KIFAAB)Clint-Racing
1 500 Kč (KATA HARI)Software PC Translator
1 000 Kč (GOLDFISCH)Artes

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Arnold S.



Dostihová komise: