home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2010 2009 2008 2007 2006 02.11.2008 CH 28.10.2008 SL 26.10.2008 CH 25.10.2008 PE 19.10.2008 CH 18.10.2008 MO 12.10.2008 PE 11.10.2008 PE 05.10.2008 CH 04.10.2008 BR 28.09.2008 CH 27.09.2008 MO 21.09.2008 CH 20.09.2008 LL 14.09.2008 CH 13.09.2008 PE 13.09.2008 TO 07.09.2008 CH 07.09.2008 SL 06.09.2008 MO 06.09.2008 KO 31.08.2008 CH 30.08.2008 BV 24.08.2008 MO 23.08.2008 PE 17.08.2008 KV 16.08.2008 KO 10.08.2008 MI 09.08.2008 MI 03.08.2008 KV 02.08.2008 BR 27.07.2008 AL 26.07.2008 MO 20.07.2008 KV 19.07.2008 KO 13.07.2008 TO 12.07.2008 MO 12.07.2008 SH 06.07.2008 KV 05.07.2008 KV 29.06.2008 CH 28.06.2008 PE 22.06.2008 CH 21.06.2008 NE 15.06.2008 LL 14.06.2008 PE 08.06.2008 CH 07.06.2008 MO 01.06.2008 CH 31.05.2008 SL 31.05.2008 BV 25.05.2008 CH 24.05.2008 PE 18.05.2008 CH 17.05.2008 BR 11.05.2008 CH 10.05.2008 MO 08.05.2008 PE 04.05.2008 CH 03.05.2008 PE 01.05.2008 LL 27.04.2008 CH 26.04.2008 SL 20.04.2008 CH 13.04.2008 CH 06.04.2008 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.06.2008 - Pardubice
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:00
1164 Cena služeb města Pardubic a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTYKA(POL), 3 64,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ   7 Olehla Čestmír, MVDr. 32
2. NIKAS, 3 66,0 Luboš Urbánek 2 3/4   3 Urbánek Luboš 80
3. DARSSIO(FR), 3 66,0 ž. Josef Bartoš 3 1/2   9 Váňa st. Josef 45
3. GREISEN, 3 62,5 žk. Ján Mach, MVDr. současně   10 Kovář Stanislav 150
5. LAMAGON, 3 63,5 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   12 Sůrová Pavlína 120
6. ESPERAR, 3 66,0 ž. Dušan Andrés 10   6 Neuberg Filip 77
7. WODAN, 3 66,0 Pavel Složil st. 2 1/2   13 Složil Pavel 180
8. TRULY DARK(POL), 3 61,5 Libor Sedlář 1 1/2   2 Vašina Josef 250
9. SVŮDNÁ, 3 64,0 Bohuslav Mátl 3 1/2   11 Suchánek Martin 45
10. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 65,0 Lukáš Sloup 16   8 Koplík Zdeno 100
11. MOZER(POL), 3 65,0 Martin Liška daleko   1 Váňa Tomáš 320
Z CHENONCEAU(FR), 3 66,0 ž. Marek Stromský     4 Holčák Radek 28
ZN NESTOR, 3 66,0 am. Pavel Syrový     5 Hrudka st. Jaromír 440
Čas: 03:15,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-současně-1 1/2-10-2 1/2-1 1/2-3 1/2-16-daleko

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Sankce: trenér Neuberg Filip 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.6 ESPERAR (DŘ §377)




Dostihová komise: