home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2007 2006 2005 2004 2003 06.11.2005 CH 30.10.2005 CH 23.10.2005 CH 22.10.2005 PE 16.10.2005 CH 15.10.2005 MO 09.10.2005 PE 08.10.2005 PE 02.10.2005 BR 02.10.2005 CH 01.10.2005 MI 01.10.2005 MO 28.09.2005 TO 25.09.2005 CH 24.09.2005 LL 18.09.2005 CH 17.09.2005 PE 11.09.2005 CH 10.09.2005 MO 04.09.2005 BR 04.09.2005 CH 03.09.2005 KV 28.08.2005 CH 27.08.2005 PE 26.08.2005 PE 21.08.2005 MO 14.08.2005 KV 07.08.2005 KO 31.07.2005 KV 30.07.2005 BV 24.07.2005 MO 23.07.2005 MO 17.07.2005 KV 16.07.2005 KO 10.07.2005 MO 09.07.2005 SL 06.07.2005 LL 03.07.2005 KV 02.07.2005 KV 02.07.2005 SH 26.06.2005 CH 25.06.2005 MI 25.06.2005 NE 19.06.2005 PE 19.06.2005 KV 18.06.2005 PE 12.06.2005 CH 11.06.2005 MO 05.06.2005 CH 04.06.2005 LL 04.06.2005 SL 29.05.2005 CH 28.05.2005 PE 22.05.2005 CH 21.05.2005 BV 15.05.2005 CH 14.05.2005 MO 08.05.2005 CH 08.05.2005 PE 07.05.2005 PE 01.05.2005 LL 24.04.2005 CH 23.04.2005 RD 17.04.2005 CH 10.04.2005 CH 03.04.2005 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.09.2005 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
3. dostih, start 14:59
1361 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC (pp)
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DATIS(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   7 Holčák Radek 20
2. HARRY THE BEAVER(IRE), 6 67,5 am. Pavel Horčička 1/2   5 Chaloupka Václav, Ing. 100
3. SONODA(POL), 5 64,5 Štěpánka Sedláčková 13   8 Baštová Pavlína, Ing. 100
4. BAJAJA, 9 66,0 Luboš Urbánek 2 1/2   3 Hora Zdeněk 35
5. LOTO(GER*), 7 66,0 Marek Drtina kr.hlava   4 Kotáb Eduard 110
6. MAKEDOS(GER), 6 65,5 Libor Šimůnek 3 3/4   2 Kinský Pavel 60
7. SANTORI(GB), 5 66,0 Michal Köhl 6   1 Mimra Zdeněk 50
8. CARNAVON(GER), 9 66,5 Pavel Szikora 13   6 Szikora Pavel 110
Z MAGIC MEMORIES, 4 66,0 Václav Soukup     9 Soukup Václav 150
Čas: 03:50,46, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-13-2 1/2-kr.hlava-3 3/4-6-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (BAJAJA)Stáj Štětice-Písek
6 000 Kč (LOTO(GER*))DS Kameňák

Majitel: Elektromontáže Mička, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Widzów-Tyszko K.



Dostihová komise: