home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2005 2004 2003 2002 2001 09.11.2003 CH 02.11.2003 CH 26.10.2003 CH 25.10.2003 PE 19.10.2003 CH 18.10.2003 MO 12.10.2003 PE 11.10.2003 PE 05.10.2003 CH 04.10.2003 LL 28.09.2003 CH 28.09.2003 BR 27.09.2003 MO 21.09.2003 CH 20.09.2003 PE 14.09.2003 CH 14.09.2003 BR 13.09.2003 MO 07.09.2003 KV 06.09.2003 KO 06.09.2003 KV 31.08.2003 CH 30.08.2003 PE 29.08.2003 PE 23.08.2003 MI 17.08.2003 KV 17.08.2003 PE 16.08.2003 TO 09.08.2003 LL 02.08.2003 KO 27.07.2003 MO 26.07.2003 MO 20.07.2003 KV 19.07.2003 KO 13.07.2003 MO 12.07.2003 SH 06.07.2003 KV 05.07.2003 KV 29.06.2003 CH 28.06.2003 NE 22.06.2003 PE 21.06.2003 PE 15.06.2003 CH 14.06.2003 NE 08.06.2003 CH 08.06.2003 BR 07.06.2003 MO 01.06.2003 CH 31.05.2003 LL 31.05.2003 SL 25.05.2003 CH 24.05.2003 PE 18.05.2003 CH 17.05.2003 KV 11.05.2003 CH 08.05.2003 PE 07.05.2003 PE 01.05.2003 LL 27.04.2003 CH 27.04.2003 RD 26.04.2003 KV 20.04.2003 CH 13.04.2003 CH 12.04.2003 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 17.08.2003 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
6. dostih, start 16:36
1292 Memoriál Jaroslava Hubálka
Rovina IV.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 6250 - 3750 - 2500)
Zápisné: 370 + 380 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COEUR DE LION, 5 54,0 ž. Ilona Třešňáková     9 Šimuni Peter, Mgr. 40
2. SAAFEND FLYER(IRE), 5 58,5 žk. Jaromír Šafář     7 Havlíčková Zdena, Ing. 100
3. BARON KL, 3 57,0 ž. Jan Demele     10 Uhl Jiří 60
4. CLAUDIO, 3 52,0 ž. Lucie Herková     4 Regnard Petr 80
5. LEGACY, 3 51,5 Radek Žalud     3 Vítek František 70
6. RAINBOW HERO(IRE), 7 56,0 ž. Gary Hind     2 Váňa st. Josef 35
7. L`AMOUR, 3 61,5 ž. Jaroslav Donoval     6 Neuberg Filip 40
8. CLAN, 5 58,5 am. Iveta Klusalová     8 Válek Pavel 110
9. BABAR(POL), 4 60,0 ž. Dušan Andrés     5 Svoboda Josef 100
S LANGLADE(GER), 5 50,0 Martina Pečenková     1 Vraj Radek, Ing. 120
Čas: 02:47,75, Mezičasy: (35,68 - 27,28 - 27,49 - 26,07 - 25,74 - 25,48)
Výrok: JISTĚ 1/2-krk-1-krk-1 1/4-2 1/2-3/4-10

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Odvárková J.

Sankce: ž.I.Třešňáková 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti před dostihem o +1kg (Dا326). Tr.R. Vraj 200 Kč za nepřipravenost koně č.1 LANGLADE(GER) do dostihu (Dا411f).




Dostihová komise: