home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 2015 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.08.2019 - Netolice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:30
1252 Handicap Šindelář Spedition s. r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATRYEN, 6 51,0 am. Tereza Jedličková BOJ 01:48,13 4 Bartoš st. Josef 100
2. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 54,5 Michal Hrouda hlava 01:48,16 5 Peťulová Petra 120
3. BIG BOBBY(IRE), 5 54,0 am. Kateřina Kuntová 2 01:48,44 7 Koplík Zdeno 120
4. POWER ANGEL(IRE), 3 60,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:48,66 3 Váňa Tomáš 27
5. RABBIT MAKFI(GB), 6 63,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. hlava 01:48,70 6 Juránek Petr 78
6. LADISLAV, 7 49,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:48,80 8 Krysmanová Rennerová Martina 120
7. SERESCO, 9 53,5 žk. Zuzana Míčová krk 01:48,87 11 Brož Jiří 150
8. A DEE JOE(FR), 9 57,0 Josef Borč 3 1/2 01:49,36 12 Brož Jiří 80
9. CHARTUM, 4 62,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2 01:49,45 1 Růžičková Martina 100
10. FANTASTIC LADY, 5 55,5 Simona Laubeová 3 3/4 01:50,12 2 Petrlík Allan 80
11. ZLOMEK, 6 59,0 am. Jindřich Fabris 15 01:53,60 10 Michal Jiří 100
Nestartovali: RAKIA
Čas: 01:48,13, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-2-1 1/2-hlava-1/2-krk-3 1/2-1/2-3 3/4-15

Majitel: Borohrádek, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Hř.Mlékojedy s.r.o.

Kůň č.3 POWER ANGEL ztratil na startu cca 3 délky.



2. dostih, start 14:01
1253 Cena Envisan-Gem a. s. - Prostor Design s. r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENNIE, 3 55,0 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 01:47,90 6 Pejšková Ivana, Ing. 150
2. PERSEON(IRE), 3 60,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:47,91 4 Váňa Tomáš 15
3. TEMIGIN, 3 58,0 am. Tereza Winterová 2 1/2 01:48,42 5 Bartoš st. Josef 67
4. MAESTRO ALIGHIERI, 3 57,5 Simona Laubeová 1 3/4 01:48,73 2 Petrlík Allan 65
5. TERST, 3 57,5 žk. Lenka Kvapilová krk 01:48,81 1 Kvapilová Lenka 250
6. PAPAYA PAYA, 3 53,5 žk. Zuzana Míčová 1 1/4 01:49,06 8 Kalčík Michal 100
7. BRILANCE, 3 57,0 Josef Borč 8 01:50,72 7 Kovář Stanislav 100
Z SEXY LORD, 3 bj 58,0 ž. Zuzana Vokálková     3 Růžičková Martina 200
Čas: 01:47,90, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2 1/2-1 3/4-krk-1 1/4-8

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.

DK vyslechla ž. Vokálkovou Z. k zadržení koně č.3 SEXY LORD a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.



3. dostih, start 14:32
1254 Cena Města Netolic
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YORDANA, 9 s 59,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:17,26 3 Holčák Radek 65
2. STORMICO, 8 j 59,5 am. Jindřich Fabris 3 1/2   8 Kalčík Michal 65
3. MAYDA(IRE), 5 56,5 ž. Vendula Korečková krk   1 Váňa Tomáš 20
4. TRINIS, 5 j 58,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 4   10 Haris Ludvík 70
5. KÁRL, 8 b 56,5 Michal Hrouda 4   9 Hanousek Ladislav 450
6. HOFERGIRL(GB), 3 b 54,0 am. Kateřina Kuntová 1/2   7 Koplík Zdeno 220
7. ERUPTION(FR), 6 54,5 žk. Taťána Mášová hlava   6 Chaloupka Václav, Ing. 150
8. KENDY(GB), 11 b 58,0 ž. Radek Koplík 7   5 Koplík Zdeno 85
9. DARIEN, 5 s 58,0 am. Tereza Winterová 4   4 Bartoš st. Josef 120
10. BONANZA GOLD(IRE), 3 51,0 Simona Laubeová 9   2 Koplík Zdeno 350
Čas: 01:17,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-krk-4-4-1/2-hlava-7-4-9

Majitel: ELPAM CZ, Trenér: Holčák Radek, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 HOFERGIRL ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.3 YORDANA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 BONANZA GOLD (DU 16/7)



4. dostih, start 15:03
1255 Cena Galopp reporter
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARAS(FR), 9 63,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 03:31,88 4 Holčák Radek 24
2. LA CORAL, 3 57,5 žk. Lenka Kvapilová 4 03:32,54 5 Kvapilová Lenka 50
3. LOOP LOVE(GB), 7 j 57,0 Josef Borč kr.hlava 03:32,55 1 Brož Jiří 220
4. TOUCHY FEELY, 4 58,0 am. Jindřich Fabris 2 03:32,90 8 Bartoš st. Josef 200
5. VINNY AGNES, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 5 03:33,94 3 Váňa Tomáš 50
DD ROYAL RIVER, 3 48,0 žk. Taťána Mášová     7 Kříž Petr 400
Z HEAVEN`S HURRICANE, 6 j 55,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc.     2 Pecháček Jaroslav 220
Z MARCHAND, 3 52,5 Simona Laubeová     6 Petrlík Allan 24
Čas: 03:31,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-kr.hlava-2-5

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Ecurie des Monceaux

Kůň č.1 LOOP LOVE a č.7 ROYAL RIVER ztratili na startu cca 3 délky. DK vyslechla j. Laubeovou S. a am. Grbavčicovou T. k zadržení koní č.6 MARCHAND a č.2 HEAVEN`S HURRICANE a jejich vysvětlení (zranění koní) vzala na vědomí.



5. dostih, start 15:37
1256 Cena Střední školy dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABONDANCE(FR), 5 58,5 am. Kateřina Kuntová JISTĚ 01:56,49 4 Koplík Zdeno 60
2. MONTEPUCINI(FR), 9 54,0 am. Alexandra Slámová 2 1/2 01:56,90 2 Bernardová Kateřina 120
3. LADY`S MAN, 7 59,0 žk. Marika Podloučková krk 01:56,98 7 Kantek Petr, MVDr 28
4. DETEKCE, 8 bj 58,0 žk. Zuzana Míčová 4 01:57,65 1 Kalčík Michal 85
5. BOUŘKA, 8 59,5 žk. Denisa Sikorová hlava 01:57,69 5 Kantek Petr, MVDr 33
6. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 4 56,0 Michal Kopczyk 1/2 01:57,75 6 Petrlík Allan 50
7. SY JU REE, 3 48,0 žk. Taťána Mášová 2 1/4 01:58,12 8 Kříž Petr 120
8. LA LAGION, 9 53,0 Lucie Fialová 3/4 01:58,26 3 Pejšková Ivana, Ing. 120
Čas: 01:56,49, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-4-hlava-1/2-2 1/4-3/4

Majitel: Stáj Cikáda, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Mme Devin H.

Sankce: Podloučková M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.7 LADY`S MAN v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)



6. dostih, start 16:00
1257 Velká cena Galopp News - Velká cena Netolic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 12 68,5 Michal Kubík V. LEHCE 05:54,22 4 Vinklárek Vladimír 40
2. LA SORBONA, 7 66,0 Adam Čmiel 6 05:55,91 1 Hrbáček Vít, MVDr. 400
3. RABBIT KING`S BEST(GB), 12 69,5 ž. Martin Liška 3/4 05:56,07 3 Vymazal Josef 150
4. TYMIAN, 9 A 1/2 70,0 Jan Odložil 9 05:58,51 2 Novák Antonín 85
ZN DAJUKA, 5 67,5 Petr Tůma     5 Holčák Radek 40
SN MISTER WESTMINSTER(GB), 9 69,5 ž. Jan Kratochvíl     6 Váňa st. Josef 17
Čas: 05:54,22, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-3/4-9

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Munnis A.& Walwin L.

Kůň č.4 GEJZIR byl vybrán k antidopingové kontrole.



7. dostih, start 16:55
1258 Steeplechase EKOS Netolice, v. o. s., František Kocár, SVITÁK s. r. o., Nováček a spol.
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IDEAL CHOC(FR), 5 68,5 ž. Jan Kratochvíl V. LEHCE 04:15,84 6 Váňa st. Josef 60
2. MARKOS, 5 70,5 Jan Odložil 6 04:17,07 8 Novák Antonín 17
3. LORIE, 6 b 66,0 Michal Kubík daleko 04:21,86 2 Slabý Petr, Mgr. 200
4. BANJA LUKA(POL), 5 65,0 Jiří Henych 7 04:23,34 4 Porkátová Ivana 150
Z LASSEQUE, 5 66,0 Adam Čmiel     1 Hrbáček Vít, MVDr. 350
Z INTRIKÁŘ, 5 65,0 Veronika Řezáčová     5 Řezáčová Jana 120
ZN ANNIE REILLY(GB), 4 60,0 Otto Vnuk     7 Wroblewski Grzegorz 70
ZN GOTSCHA, 7 64,0 am. Tereza Polesná     3 Kovář Stanislav 120
ZN SONYATTA, 7 66,5 ž. Martin Liška     9 Kub Ivan 70
Čas: 04:15,84, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-daleko-7

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Honore H., Schweizer T.

Poplatek: tr. Váňa J. 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků (DU 16/11).




Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Huňáček František
Cílová kamera: Dobrovolný Karel