home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 2013 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.08.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.6 (měkká)
1. dostih, start 14:34
1256 Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUR COAT(FR), 7 58,0 žk. Lucie Fialová LEHCE 01:43,38 2 Fedorowicz Vladislav 80
2. FINÁLE, 3 60,5 ž. Jan Rája 3 01:43,78 4 Haris Ludvík 50
3. HERBEBOIS, 7 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:43,98 11 Drlík Jaroslav 80
4. MISS REEMEYA(FR), 4 55,5 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:43,99 10 Hulínský Václav, MUDr. 150
5. A DEE JOE(FR), 7 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. krk 01:44,05 3 Urbánek Luboš 90
6. ONDREÁŠ, 4 49,5 žk. Simona Laubeová 1 1/4 01:44,23 5 Pejšková Ivana, Ing. 120
7. LEMESÍNA, 7 51,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:44,47 7 Kantek Petr, MVDr 125
8. NOMBEKO(FR), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:44,61 9 Chaloupka Jiří 25
9. DODYBUD(IRE), 8 s 64,0 žk. David Liška 3 1/4 01:45,04 12 Bieliková Marta 90
10. TETRAROSE(USA), 5 61,5 am. Jindřich Fabris krk 01:45,12 8 Kub Ivan 150
11. LA SARENNE(FR), 3 s 54,0 Jiřina Andrésová 6 01:46,20 1 Pišl Martin 100
12. TAGUGU(GER), 7 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:46,39 6 Chaloupka Václav, Ing. 60
Čas: 01:43,38, Mezičasy: (25,99 - 26,33 - 27,47 - 23,59)
Výrok: LEHCE-3-1 1/4-kr.hlava-krk-1 1/4-1 1/2-3/4-3 1/4-krk-6-1 1/4

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.
video

2. dostih, start 15:03
1257 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RES JUDICATA(FR), 2 56,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:46,21 2 Tůma Pavel 65
2. KIHNU(FR), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:46,32 4 Urbánek Luboš 40
3. KOMINIK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:46,33 7 Vocásková Helena 15
4. LAVERNO, 2 s 53,5 Michal Hrouda nos 01:46,33 5 Kvapilová Lenka 200
5. NATIQUA(GB), 2 55,0 ž. Michal Mach 3 1/2 01:46,84 3 Török Dalibor 65
6. SAN CRISTOBAL(POL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:47,79 1 Nováková Jana, Ing. 180
7. LA VELOCITA(IRE), 2 55,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 01:48,79 6 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:46,21, Mezičasy: (27,62 - 25,99 - 27,72 - 24,88)
Výrok: BOJ-1/2-kr.hlava-nos-3 1/2-5-4 1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr.Jiri Charvat

Poplatky: stáj Dr. Charvát 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.2 RES JUDICATA (DU čl. 16/3)

video

3. dostih, start 15:34
1258 Cena NADACE MĚSTA KARLOVY VARY
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLISH PEARL(IRE), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:12,25 6 Wroblewski Grzegorz 30
2. DANG GIA(GER), 7 55,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 02:12,42 7 Hulínský Václav, MUDr. 40
3. HASAN(IRE), 4 61,5 ž. Jan Rája 2 1/4 02:12,77 8 Vocásková Helena 30
4. VĚDMA, 5 56,0 Jiřina Andrésová 1 1/2 02:13,02 12 Andrés Dušan 180
5. WINNER STARS, 6 58,0 žk. David Liška 2 3/4 02:13,44 1 Haris Ludvík 180
6. MATYSEK(IRE), 4 59,0 ž. Vendula Korečková hlava 02:13,48 9 Tajmr Michal 200
7. RHEEDIA, 5 60,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:13,54 5 Horáková Lenka 60
8. JOHANNES KEPLER(GB), 9 58,0 žk. Lucie Fialová 2 1/4 02:13,96 4 Mourek František 60
9. AKACIE, 4 51,5 am. Helena Březinová 5 02:15,13 11 Knauer Martin 330
10. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 4 56,5 ž. Petr Foret 8 02:16,89 2 Peťulová Petra 180
11. WELLGETTA, 4 b 57,5 ž. Jan Verner krk 02:16,95 3 Horáková Lenka 250
12. IMPECABLE(POL), 3 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. daleko 02:21,96 10 Hurt Tomáš 360
Čas: 02:12,25, Mezičasy: (28,23 - 27,20 - 27,15 - 25,63 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-1 1/2-2 3/4-hlava-krk-2 1/4-5-8-krk-daleko

Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Mrs Ooi A.K.H.

Kůň č.10 IMPECABLE ztratil na startu cca 6 délek. Poplatek: stáj DC Zámrsk MUDr.Bruna 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.12 VĚDMA (DU čl. 16/3). Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za křižování koně č.8 HASAN koněm č.7 DANG GIA v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

4. dostih, start 16:03
1259 Cena MASISE - Pohár Grandhotelu PUPP za podpory Charvát Group s.r.o.
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 2letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE CONNECTION(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:15,26 5 Germič Karel 60
2. PRISCILLA(FR*), 2 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:15,45 2 Török Dalibor 30
3. QUINTERO, 2 58,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:15,89 1 Váňa Tomáš 25
4. DYLANKA(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 2 01:16,15 6 Vocásková Helena 50
5. LET FIRE(FR), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:16,19 7 Šavujev Arslangirej 120
6. SAUL(GB), 2 58,0 Jiřina Andrésová 4 01:16,96 4 Vocásková Helena 160
7. ORIENTAL GLORY(GER), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 6 01:18,33 3 Urbánek Luboš 100
Čas: 01:15,26, Mezičasy: (25,83 - 25,19 - 24,24)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-2-krk-4-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (PRISCILLA(FR*))DS Pegas
12 000 Kč (QUINTERO)Stáj Hradec

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Harzburg

Kůň č.3 ORIENTAL GLORY ztratil na startu cca 3 délky.

video

5. dostih, start 16:33
1260 Cena společnosti CHARVÁT GROUP s.r.o
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERNANDO, 7 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:38,22 1 Haris Ludvík 30
2. SANTA PADRONA(FR), 4 56,5 ž. Petr Foret 3/4 02:38,37 8 Urbánek Luboš 45
3. KERABUSH(IRE), 3 54,0 Michal Hrouda 2 02:38,70 2 Nieslanik Miroslav 150
4. FIGHTING LIPS(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:38,84 6 Tůma Pavel 35
5. MYSTIC GOLFER, 6 58,0 ž. Jan Verner 2 02:39,17 3 Hronová Ilona 330
6. NOBLE FOX(FR), 8 58,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:39,66 5 Andrés Dušan 500
7. SANTIN(IRE), 5 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:39,75 4 Tajmr Michal 150
8. WILLIANN, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:40,57 9 Germič Karel 30
9. ROONY, 8 s 58,0 ž. Jaromír Šafář 11 02:42,98 7 Bieliková Marta 160
Čas: 02:38,22, Mezičasy: (26,97 - 27,04 - 27,37 - 25,86 - 26,79 - 24,19)
Výrok: JISTĚ-3/4-2-3/4-2-2 1/2-1/2-4-11

Majitel: Dostihová stáj Sedrik, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Piskla Miroslav-MPL
video

6. dostih, start 17:04
1261 Cena společnosti MAENTIVA GALOPP s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANITSCHKA(GER), 6 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. BOJ 01:29,73 11 Chaloupka Václav, Ing. 150
2. STORMICO, 6 j 58,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:29,86 2 Bieliková Marta 150
3. MONTE CHRISTO, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:30,01 3 Bieliková Marta 150
4. DUDLIK(GB), 4 s 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:30,11 12 Chaloupka Jiří 150
5. FULMINE LUNA(FR), 3 53,0 žk. David Liška krk 01:30,18 8 Chaloupka Jiří 150
6. JESSI, 5 60,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:30,37 4 Záhorová Eva 80
7. HYACINT(GER*), 8 b 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:30,55 10 Seménka Zdeněk 100
8. POULINE, 6 b 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:30,96 5 Křídlová Tamara 200
9. LACORANA, 4 b 56,5 Beysim Ferhanov 1 01:31,15 7 Horáková Lenka 40
10. MACARIO(FR), 3 b 53,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:31,66 9 Urbánek Luboš 170
11. PALE MARTINI(GER), 4 59,0 am. Jindřich Fabris hlava 01:31,68 6 Germič Karel 40
12. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 55,0 ž. Jan Verner 3/4 01:31,81 1 Urbánek Luboš 35
Čas: 01:29,73, Mezičasy: (13,40 - 25,11 - 26,27 - 24,95)
Výrok: BOJ-3/4-3/4-1/2-krk-1 1/4-1-2 1/4-1-2 1/2-hlava-3/4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. Sankce: ž. Chaloupka J. 1000 Kč za křižování koně č.7 LACORANA koněm č.12 DUDLIK v cílové rovině (DŘ § 364c), j. Ferhanov B. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:36
1262 Cena společnosti. Karel HOLOUBEK TRADE GROUP
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TURENGO, 3 j 59,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:29,48 1 Kroutilík Jaroslav 40
2. SORAHHO, 5 63,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:29,84 11 Brož Jiří 60
3. CALISTMEN, 4 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 2 1/2 01:30,28 9 Hurt Tomáš 150
4. RAKIA, 4 s 57,5 Beysim Ferhanov hlava 01:30,32 5 Váňa Tomáš 100
5. RAYLENE, 4 48,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:30,52 6 Šatra Tomáš 200
6. CAMELAI, 6 55,5 ž. Jan Verner 3 01:31,15 3 Kub Ivan 100
7. CUSTER, 4 s 56,5 ž. Vendula Korečková nos 01:31,15 7 Vinklárek René, Bc. 200
8. VIKTORIE VALLY, 4 s 53,0 ž. Martina Havelková hlava 01:31,18 8 Chaloupka Jiří 150
9. ROMANTIK, 5 s 56,5 ž. Michal Mach 1 01:31,36 10 Růžičková Martina 80
10. LAKAR, 7 bj 54,5 žk. David Liška 2 1/2 01:31,77 12 Bieliková Marta 120
11. ISHMIR, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:31,84 2 Váňa Tomáš 60
12. OUR LASS(IRE), 7 62,5 Michal Hrouda daleko 01:37,20 4 Kantek Petr, MVDr 100
Čas: 01:29,48, Mezičasy: (13,14 - 25,15 - 25,20 - 25,99)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2 1/2-hlava-1 1/4-3-nos-hlava-1-2 1/2-krk-daleko

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. DK vyslechla j. Hroudu M. k nevyjetí koně č.4 OUR LASS v cílové rovině a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav