home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

STARTOVNÍ LISTINA NA
25.06.2021 - Pardubice
16:32 - 1.dostih (040204)
Cena Dostihového spolku a.s.
R - cena IV.kat. - 3 - 2900 m - 40 000 Kč
1 DIDEROT, 3 ž. Jakub Pavlíček 60,0 Václav Luka
2 STEZKA, 3 ž. Jaromír Šafář 62,5 Zeas Staré Hradiště
3 SANDRA ROCK, 3 Edita Vaníčková 55,0 3 hearts
4 NA JOSEFA, 3 am. Sabina Mokrošová 59,0 Stáj Habich
5 CHYTRÝSEK, 3 ž. Vendula Korečková 60,0 Pavel Vítek
6 RAMSYA, 3 Jakub Spáčil 60,0 Syndikát hvězda-Olehla
7 NATHALEA GREAT, 3 ž. Jan Verner 58,5 Dr. Charvát
8 DASJA, 3 Denisa Sikorová 58,0 K-K Metal a.s.
9 REGGAETON, 3 ž. Petr Foret 60,0 Wrbna Racing
10 NEAPOL, 3 s am. Josef Břečka, Dis. 56,0 Stáj Pohoří -Růžičková
11 GENIE JEAN, 3 am. Ivana Machačová, MVDr. 55,5 Conseq
12 CENNÝ MONARCHO, 3 j Daniel Vyhnálek 60,0 DS Ponytrans
13 ARIBIS, 3 am. Jindřich Fabris 60,0 Šomanová Lenka-Lipina
Startujících: 12
Škrtnuti: BE IN, KAPITAN TREVILLE, RIANNA ROSE
 
17:10 - 2.dostih (040205)
Cena hejtmana Pardubického kraje
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
1 LANDMARK(IRE), 4 am. Kateřina Fialová 59,0 Lokotrans
2 ECORIGHT JEAPEX, 4 b Denisa Sikorová 61,5 www.fotomarii.cz
3 LUCKY VALENTINE, 4 j Anton Andrejevič Orčinskij 62,5 Dostihový klub iSport-Váňa
4 ARARAT, 7 ž. Jaromír Šafář 64,0 Zeas Staré Hradiště
5 CHICO DE CHILLI, 5 j Daniel Vyhnálek 64,5 Cardboard
6 CHALUHA, 4 j am. Jindřich Fabris 62,5 Cardboard
7 LUCIFER, 8 s am. Tereza Podráská 62,0 Stáj Bartoš
8 PRVNÍ DÁMA, 5 am. Sabina Mokrošová 65,0 Cardboard
9 DUMON ROCLAY(FR), 4 am. Marcel Novák ml. 61,0 Hospůdka U Nováků
10 BEST BOX(POL), 10 b am. Antonín Helfer 65,0 Stáj Aliance Jičín
11 LOU BERRY, 4 ž. Petr Foret 64,0 TAPAS
12 KORNETA, 6 am. Markéta Krejčí 57,5  
13 DAJÁNA, 4 Jakub Spáčil 60,0 Quartis-Zámecký Vrch
14 ILUSION, 5 Veronika Škvařilová-Řezáčová 65,0 Sportchov-Řezáčová
Startujících: 14
Škrtnuti: CAMELAI, MATEY, TATRYNKA, VYTOUŽENÝ ZÁZRAK, WHITE GHOST
 
17:57 - 3.dostih (040206)
Cena prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc.
R - cena III.kat. - 3-4 - 2800 m - 60 000 Kč
1 EASTERN PRINCESS(GER*), 4 am. Kateřina Fialová 63,0 Daniel Nevrkla
2 MEERADLER(GER), 4 Pavel Složil ml. 67,0 Dietel Bernd
3 BOSPOR(IRE), 4 Dana Bořánková 66,0 Zeas Staré Hradiště
4 THE DAY AFTER(ITY), 3 ž. Jakub Pavlíček 62,0 Scuderia Tania-Váňa
5 ORIENTALISTE(FR), 3 j Anton Andrejevič Orčinskij 58,5 Scuderia Aichner SRL
6 CRYSTAL, 3 Denisa Sikorová 59,0 Meridian
7 TERRAZZINNI(GB), 3 Jan Kratochvíl 63,0 Statek Blata Český Ráj I
8 CHARMING LOVE, 4 Jakub Spáčil 65,5 Stáj LTP Racing -Horáková
9 IRONIKA(FR), 3 A 1/2bj Daniel Vyhnálek 60,5 DS Pegas
10 CONCHITA QUEEN(IRE), 4 Ján Mach, MVDr. 65,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
11 VINO SUPREMO(FR), 3 am. Sabina Mokrošová 58,5 Scuderia Aichner SRL
12 IZYREJKA, 4 Petr Tůma 67,0 NUTRIN
13 TRIBUTE(POL), 3 ž. Petr Foret 62,0 EPICOS
14 HEDVIQUE, 4 Alena Plimlová 65,5 PF Ludmírov
15 JULIAN(GB), 3 ž. Jaromír Šafář 62,0 Statek Blata Český Ráj I
Startujících: 15
Škrtnuti: ARIBIS, CENNÝ MONARCHO, IGNACE(FR), NAARDEN(IRE), NATHALEA GREAT, RIANNA ROSE, ROSE SUNLIGHT, SANDRA ROCK, UNIONISTA, VEG
 
18:44 - 4.dostih (040203)
Cena společnosti Tipsport
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1 AMIN, 3 am. Antonín Helfer 65,0 Stáj Aliance Jičín
2 RED CLIFF(FR), 3 ž. Pavel Složil ml. 68,0 EPICOS
3 FRENCH CHARDONNAY(GER*), 3 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
4 CHARLESTON CHARLIE(IRE), 3 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Zeas Staré Hradiště
5 PLATINA(FR), 3 j Daniel Vyhnálek 64,0 DS Pegas
6 MEGHAN(FR), 3 ž. Martin Cagáň 69,0 Lokotrans Slovakia
7 CAPTIVE MOONLIGHT(FR), 3 ž. Ondřej Velek 66,0 Stajnia Junga (POL)
Startujících: 7
Škrtnuti: IGNACE(FR)
 
19:23 - 5.dostih (040202)
Pohár BICZ holding 2021
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1 HIGH SPEC(IRE), 5 Adam Čmiel 66,5 Dr. Hammersberg Vera
2 GIBB`S BEACH(IRE), 9 Jakub Kocman 67,5 Jasna
3 GIRL FLOWER(FR), 5 bj ž. Petr Tůma 68,0 DiJana Dobšice
4 LORIANA OF JAPE, 4 ž. Lukáš Matuský 64,0 Syndikát 2007
5 NEL, 5 ž. Jaroslav Myška 68,0 RD Project
6 FORMAN(FR), 6 A 1/2 ž. Martin Liška 68,0 DS JOKI - Ilíková
7 SKYLINE RUNNER(IRE), 8 Jakub Spáčil 70,0 EŽ Praha a.s.
8 ARKALON(FR), 7 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
9 SALASAMAN(FR), 5 ž. Josef Bartoš 68,0 BMS Group S.Pegza
10 IGOR(GER), 4 b ž. Jan Kratochvíl 65,0 Jokr - Váňa
11 THISISTHEKEY(FR), 6 ž. Martin Cagáň 69,0 Lokotrans Slovakia
12 MATEY, 4 Ján Mach, MVDr. 63,0 Stáj ŠIMI
Startujících: 11
Škrtnuti: BEST BOX(POL), DOC DAVIS(FR), DYLANKA(IRE), ECOLOGI LOLEK(POL)*, HISAHITO(GER), LETEGERTO, MEERADLER(GER), POP STATION, STREET SINGER(GB)
 
20:00 - 6.dostih (040201)
Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
PP - cena II.kat. - 4+ - 3400 m - 120 000 Kč
1 ECOLOGI LOLEK(POL)*, 7 ž. Martin Liška 68,5 DSS Marianov
2 BUISENESS SIVOLA(FR), 10 b Jakub Kocman 70,0 DiJana Dobšice
3 ARLINGTON, 9 ž. Jaroslav Myška 68,5 Kamarádi
4 THERESIE(IRE), 4 ž. Jan Kratochvíl 64,5 Statek Blata Český ráj
5 SWINGING THOMAS(GER), 4 ž. Jan Faltejsek 67,5 Dr. Charvát
6 DANCING BLOOD(FR), 6 ž. Lukáš Matuský 68,5 KT OBAL CZ
7 SVENSON(USA), 5 sj Daniel Vyhnálek 68,5 DS Pegas
8 BITCOIN(GER), 5 j ž. Josef Bartoš 68,5 Dietel Bernd
9 MIKE OF JAPE, 5 b ž. Marcel Novák 68,5 Vocetka
Startujících: 9
Škrtnuti: CHEMINÉE(IRE)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat