home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 



STARTOVNÍ LISTINA NA
24.10.2021 - Praha
13:05 - 1.dostih (011003)
CENA FITMIN SOLUTION
R - cena III.kat. - 2 - 1400 m - 60 000 Kč
1 LIVINGSTON, 2 ž. Martin Laube 58,0 Vocetka
2 DALLY TOP, 2 ž. Jakub Pavlíček 57,0 Cardboard
3 YASÁNEK, 2 ž. Vendula Korečková 57,0 Alegres
4 CONNIE, 2 b Lucie Fialová 54,5 Buc-Film
5 LAZARD, 2 ž. Jiří Palík 56,0 DAR
6 ZAMICO, 2 ž. Jaroslav Línek 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
7 VALENTIN TCHEQUE, 2 Ulan Kozhomkulov 56,0 A & L Company
Startujících: 6 
13:34 - 2.dostih (011006)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč
1 REALM RULER(IRE), 6 s ž. Jaromír Šafář 59,0 Flash
2 CHASMAR, 3 ž. Jiřina Andrésová 55,5 Stáj Cabrio
3 FRAM, 5 j Alena Plimlová 55,5 FVE – Relay JK Levín
4 RABBIT GARSWOOD(IRE), 3 ž. Jaroslav Línek 61,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 LA VIDA(GER), 5 j Lucie Fialová 57,5 Ensemble
6 TAELL, 6 Michal Kopczyk 59,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
7 MARIE D`ORVAL(GB), 4 sj žk. Sabina Mokrošová 60,5  
8 LUCAS WARRIOR, 4 ž. Radek Koplík 58,5 Görgl`s Farm
9 TAPAJO(GER), 9 s am. Lenka Rájová 60,5 Hana Veselá
10 FORTE, 4 ž. Michal Hrouda 58,5 Stáj Pěčín - Jelen
11 WESTERWALD(GB), 8 j žk. Marcel Novák ml. 58,0  
12 MEANNAH, 4 ž. Vendula Korečková 59,5 Kelso Stables-Nagy
13 ROXETTE, 5 ž. Jiří Chaloupka 59,5 Jezdecký klub Cholupice
Startujících: 13 
14:02 - 3.dostih (011004)
CENA UNICREDIT BANK
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 CAPTAIN LUKA(IRE), 5 am. Matyáš Luka 60,0 Team
2 WOBULL SE NOW, 11 žk. Sabina Mokrošová 60,0 Stáj Mirkov - Florian
3 LEXCEED(GER), 10 j ž. Jan Rája 69,5  
4 THANK THE IRISH(IRE), 4 ž. Ján Havlík 60,0 FeD, spol. s r.o. (SVK)
5 KOOL AND THE GANG(IRE), 11 am. Anna Lebdušková 62,0  
6 HAS D`EMRA(FR), 4 bj Alena Plimlová 60,0 FVE – Relay JK Levín
7 GILIENNE, 5 Taťána Mášová 57,5 Stáj ŠIMI
8 NICO(IRE), 3 Lucie Fialová 52,5 MANEKO
9 FADIM(GB), 5 ž. Jiří Palík 59,5 Strnisko (SVK)
Startujících: 9
Škrtnuti: WESTERWALD(GB)
 
14:31 - 4.dostih (011002)
14. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
R - cena II.kat. - 3+ - 1600 m - 100 000 Kč
1 DARKOLVA(IRE), 6 b ž. Jaromír Šafář 57,5 Joly
2 KENSHIBU(IRE), 4 ž. Martina Havelková 57,5 Pure Nutrition
3 REDEMPTION SONG(FR), 5 s ž. Jaroslav Línek 58,0 Stall Garant SK
4 OPINION MAKER(IRE), 7 j ž. Martin Laube 59,5 B & P int. - Pejšková
5 PACE MAN(SWI), 5 b ž. Jiří Chaloupka 58,0 Stall KSK
6 MEGGY(IRE), 3 b ž. Jiří Palík 55,5 Strnisko (SVK)
7 RESORT, 3 Taťána Mášová 54,0 Frančák - Dvorce
8 RABBIT COULSTY(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 54,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 8
Škrtnuti: MANORIE(FR), MYRNA(GB)
 
15:04 - 5.dostih (011001)
RENOMIA 100. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
R - cena I.kat. - 3+ - 3200 m - 200 000 Kč
1 ORLEANO, 5 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Hippolit Star - Pejšková
2 TRIPLEX(IRE), 4 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 59,0 JoVi Záryby-Nováková
3 DARALARA, 5 ž. Jiří Palík 57,5 Václav Luka
4 CACOPHONOUS(GB), 6 ž. Martina Havelková 60,0 Pure Nutrition
5 CAPE CROWN(IRE), 3 ž. Ján Havlík 55,5 BORMANN (SVK)
6 ILE JONES(FR), 5 j ž. Vendula Korečková 57,5  
7 VIVIANN(FR), 5 j ž. Milan Zatloukal 58,0 ALEMMAS
8 DIONIS(GER), 3 s ž. Martin Laube 55,5 Lokotrans
9 LADY IN PINK(GER), 3 Simona Laubeová 53,0 Lokotrans
10 KILLWORT(IRE), 7 s ž. Jaromír Šafář 60,0 PURITO s.r.o. (SVK)
Startujících: 10 
15:32 - 6.dostih (011005)
CENA SPOLEČNOSTI PRO-DOMA
R - handicap III.kat. - 3+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 REINE D`ARGENT(FR), 5 Lucie Fialová 57,0 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
2 HIGHBRATION(GER), 4 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 57,5 Roman
3 TALULU, 3 ž. Jiřina Andrésová 48,0 Stáj Sokrates
4 CULIHRACH(IRE), 4 j ž. Martina Havelková 57,5 Pure Nutrition
5 DECANTER(GB), 4 b ž. Koen Clijmans 57,5 Stáj Arenzo
6 WASTE NO TIME, 8 ž. Jiří Chaloupka 58,0 DS Tasava
7 ORPHEUS, 6 am. Matyáš Luka 62,0 DS Dolní Moravice
8 MIKE MAJK(IRE), 3 b žk. Sabina Mokrošová 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
9 MELANIA(GER), 4 ž. Michal Hrouda 52,0 Gunther Vick
Startujících: 8
Škrtnuti: BRILLIANT STAR(GER), IDEAL GRACE(GB), LAMPREY(IRE), PERSIAN PRINCE(GB)
 
16:03 - 7.dostih (011007)
CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 JAN MESSI, 4 žk. Marcel Novák ml. 61,0  
2 ANGELIC BEAUTY, 3 am. Anna Lebdušková 53,5 Licehamr
3 MARJANEH(IRE), 4 am. Ani-Etella Ivanyšová 57,5 F-K Racing - Fedorowicz
4 SILVER TRIGGER(FR), 4 bj Alena Plimlová 55,5 The Sons of Sharpour
5 SORBET(POL), 6 j Sofie Kvízová 56,0 FVE – Relay JK Levín
6 STUHNA(FR), 7 Agáta Čermáková 48,5  
7 ZAUKHAN(GB), 4 am. Pavlína Kašparová 59,0 IRSAY
8 PENSEUR(IRE), 6 b Dana Bořánková 60,5 Stáj Cikáda
9 CHARMING EMMA, 4 b am. Klára Chrbolková 54,0 Hipospol Velká Chuchle
10 TOS SIA(IRE), 4 b Denisa Sikorová 58,0 Dostihová stáj Sedrik
11 FABRIJAN ERSTE, 3 s am. Matyáš Luka 63,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 11
Škrtnuti: DARINA(POL), MONJOUET, VADETABERRY
 
16:35 - 8.dostih (011008)
CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 TANITSCHKA(GER), 10 žk. Sabina Mokrošová 56,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 GALNOTS(FR), 4 am. Matyáš Luka 58,0 Dr. Lischka-Jelen
3 LUCIFER, 8 s am. Pavlína Kašparová 48,0  
4 DODYBUD(IRE), 12 Alena Plimlová 55,5  
5 LYSYANARGENT(FR), 7 Zuzana Jeníčková 60,0 ČI-RO-ÁJA
6 MIKROP ALIGHIERI, 4 Michal Maksa 72,0 Stáj Aliance Jičín
7 CARA MIA, 3 am. Anna Lebdušková 53,5 Markes
8 NUTEKI, 5 ž. Michal Hrouda 54,5 Stall Negra
9 AIRUSCHKA, 6 ž. Jiří Chaloupka 60,0 R.Maag-Hála
Startujících: 9
Škrtnuti: LADY LAURETTA(GB)


Informace pro účastníky dostihů: na křižovatce Pražského okruhu (D0) a Strakonické (D4) u Zbraslavi je uzavřen sjezd směr centrum. Objížďka je vedena po D4 směrem na Strakonice a otočením se na nejbližším sjezdu (Lahovice, 2. km). Doba zdržení může činit až 10 minut, v závislosti na aktuálním stupni provozu.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat