home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 


STARTOVNÍ LISTINA NA
10.10.2021 - Pardubice
10:32 - 1.dostih (040807)
Stříbrná trofej – Cena pivovarů Staropramen
Stch - cena I.kat. - 5+ - 4400 m - 150 000 Kč
1 PORTORIKOS(IRE), 8 ž. Pavel Složil ml. 70,0 TVD a.s.
2 DOMINIQUE(FR), 7 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
3 ARLINGTON, 9 ž. Jaroslav Myška 70,0 Kamarádi
4 DUSIGROSZ(FR), 8 s ž. Josef Bartoš 70,0 Joly
5 POLIDAR, 8 Veronika Řezáčová 70,0 JAZAM
6 FOUDRE D`ALLIER(FR), 6 b ž. Jan Kratochvíl 70,0 DiJana Dobšice
Startujících: 6
Škrtnuti: ARKALON(FR)
 
11:11 - 2.dostih (040805)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Laty Brandisové
Stcc - cena I.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 150 000 Kč
1 QUEENTERA(GB), 6 ž. Jan Odložil 68,0  
2 ALEGORIA, 9 ž. Pavel Složil ml. 68,0 ALEMMAS
3 JACQUELINE, 4 ž. Jan Faltejsek 65,0 Stáj Moudrý
4 THERESIE(IRE), 4 ž. Ondřej Velek 64,0  
5 ZTRACENKA, 5 ž. Jaroslav Myška 68,0 Ramzová
6 PIRANIYA(UKR), 7 ž. Josef Bartoš 68,0 Vocetka
7 NIKEANDNEMESIS(IRE), 5 ž. Lukáš Matuský 68,0 Joly
Startujících: 7
Škrtnuti: APAS ROCKA
 
11:52 - 3.dostih (040806)
Cena Kudy z nudy – Cena ČASCH
Stcc - cena I.kat. - 4 - 4200 m - 150 000 Kč
1 GIORGIONE(GB), 4 s ž. Josef Bartoš 70,0 Jasna
2 HIGH IN THE SKY(FR), 4 A 1/2j Daniel Vyhnálek 70,0 DS Pegas
3 GATSBY, 4 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
4 FRENKI, 4 ž. Jan Kratochvíl 70,0  
5 ČÁRYJAPE, 4 ž. Lukáš Matuský 70,0 NUTRIN
Startujících: 5
Škrtnuti: CRAKEN(GER)*, JACQUELINE, LUCKY VALENTINE, PROTOCOLAR(FR)
 
12:32 - 4.dostih (040808)
Pohár BICZ holding 2021
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4600 m - 90 000 Kč
1 TASTE OF ROCK(FR), 7 ž. Jaroslav Myška 69,0  
2 LEO FANTASTICO(GER), 7 ž. Ondřej Velek 64,0 www.trdelnik.com-Luka
3 YOUKO(FR), 5 bj ž. Jan Faltejsek 65,0  
4 MOBILIZATION(IRE), 6 Adam Čmiel 69,5 EŽ Praha a.s.
5 STIGRIS, 10 ž. Lukáš Matuský 71,0  
6 KORNELIA, 7 Jakub Kocman 64,5 Hvozd-Popelka
7 SEXY LORD, 5 j Pawel Palczyński 66,0 HC Amphora-Hora
8 BARCAKO(FR), 5 b ž. Jan Kratochvíl 65,0 AVT (SVK)
9 EL QUINI TIEP(FR), 7 A 1/2 Ján Mach, MVDr. 63,0 Autodoprava Klimeš-Slabý
Startujících: 8
Škrtnuti: ANGKOR WAT(GB), FORT RYAN(SVK), WISE RULER(GB)
 
13:11 - 5.dostih (040803)
Cena hejtmana Pardubického kraje – Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 300 000 Kč
1 CAYRAS STAR(FR), 7 s ž. Petr Tůma 70,0  
2 GODFREY(FR), 5 A 1/2j Daniel Vyhnálek 70,0 DS Pegas
3 POPINJAY(FR), 5 s ž. Jaroslav Myška 70,0 DB LOGISTIC s.r.o.
4 TIEP DE L`EST(FR), 9 b ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
5 CHICNAME DE COTTE(FR), 9 A 1/2bj ž. Jordan Duchene 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 DAJUKA, 7 ž. Lukáš Matuský 68,0 K-K Metal a.s.
7 CHELMSFORD(FR), 5 ž. Josef Bartoš 70,0 Javor
8 LA CORAL, 5 ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
Startujících: 7
Škrtnuti: MEDIC, NIGHT MOON
 
13:57 - 6.dostih (040802)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 400 000 Kč
1 BORN TO BE A QUEEN(FR), 6 j ž. Kilian Dubourg 68,0 Ecurie Piquemal(FR)
2 SACAMIRO, 8 Jakub Kocman 70,0 Jezdecký oddíl Beňov
3 SAINT JOSEPH(FR), 8 b ž. Jan Faltejsek 70,0  
4 MAHONY, 9 ž. Jan Kratochvíl 70,0  
5 DEL REY(SVK), 6 ž. Pavel Složil ml. 70,0 D + V + P Kopálek, CZ
6 APPLE`S KAMIKAZE(FR), 8 bj ž. Lukáš Matuský 70,0 Meridian
7 ZATARO, 8 ž. Romain Julliot 70,0 Ramzová
8 MEDIC, 8 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
9 RUI FALEIRO(USA), 10 am. Patrick Mullins 70,0  
10 BRIDGEUR(FR), 10 A 1/2s ž. Jaroslav Myška 70,0 Jaroslav Zima
11 AENEAS(IRE), 7 j ž. Josef Bartoš 70,0 Statek Blata Český ráj
Startujících: 10
Škrtnuti: TIEP DE L`EST(FR)
 
14:40 - 7.dostih (040804)
Poplerův memoriál skupiny Profireal Group
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 200 000 Kč
1 CHARISMATIC, 9 Adam Čmiel 70,0 EŽ Praha a.s.
2 CHRYSTAL CROSS(FR), 9 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Aleš Jerie
3 LIANEL(GB), 6 b Jakub Kocman 70,0 Ramzová
4 USOCKEM(FR), 13 A 1/2j ž. Jordan Duchene 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
5 LAD IN, 9 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Rovina a.s. Hulín
6 KIFAAYA(GB), 9 ž. Romain Julliot 70,0 Vlček - Autodoprava.CZ
Startujících: 6
Škrtnuti: KING`S SHILLING(USA), MEDICIMAN(GB)
 
15:45 - 8.dostih (040801)
131. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou se záštitou ministra zemědělství
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 3 000 000 Kč
1 VANESSE(FR), 9 j ž. Jordan Duchene 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 EVŽEN(GB), 7 ž. Jaroslav Myška 70,0 Englicovi a Kulhánkovi
3 KAISERWALZER(GER), 8 am. Patrick Mullins 70,0 DS Millennium (SVK)
4 CASPER(FR), 9 A 1/2j Daniel Vyhnálek 70,0  
5 THEOPHILOS(FR), 11 b ž. Josef Bartoš 70,0  
6 TALENT, 10 ž. Pavel Složil ml. 70,0 DS Kabelkovi
7 DULCAR DE SIVOLA(FR), 8 ž. Petr Tůma 70,0 DiJana Dobšice
8 MR SPEX(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Lokotrans
9 PLAYER, 9 ž. Marcel Novák 70,0 Nýznerov
10 HEGNUS, 13 ž. Lukáš Matuský 70,0 Ševců
11 PARIS EIFFEL(IRE), 8 ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
12 STRETTON, 11 Jakub Kocman 70,0 Nýznerov
13 STAR(GER), 10 ž. Jaroslav Brečka 70,0 MPL Racing (SVK)
14 NO TIME TO LOSE(GB), 12 j ž. Ondřej Velek 70,0  
15 MAHE KING(GER), 6 ž. Jan Faltejsek 70,0  
16 BEAU ROCHELAIS(FR), 10 A 1/2j Adam Čmiel 70,0 Stáj Habich
17 SZTORM(POL), 12 ž. Romain Julliot 70,0 Nýznerov
18 LOMBARGINI(GER)*, 10 ž. Martin Liška 70,0 EŽ Praha a.s.
19 VANDUAL(SVK), 13 b ž. Romain Julliot 70,0 VADUAL (SVK)
Startujících: 18 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat