home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
25.07.2020 - Pardubice
13:01 - 1.dostih (040408)
Cena ORLING
Stcc - cena III.kat. - 5+ klisny - 3300 m - 90 000 Kč
1 ROZINA(FR), 6 s ž. Jaroslav Myška 68,0 Estrella
2 RIDERI CROSS, 8 ž. Pavel Složil ml. 67,0 DS Třešňovka-Junková
3 HAYLEY, 8 ž. Jan Odložil 69,5  
4 MINTAKA, 6 ž. Jan Faltejsek 68,0 Plasty Urbánek - Popelka
5 BABILONIA(IRE), 7 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Nýznerov
6 LEVITATE(GER), 7 ž. Thomas Boyer 68,0 U krále Matyáše, UH
7 SILVER NIGHT(FR), 5 Daniel Vyhnálek 64,0 Vlček - Autodoprava.CZ
8 CHARMING GIRL, 6 ž. Marcel Novák 68,0 DS Malá Morávka
9 DAJUKA, 6 ž. Lukáš Matuský 70,5 K-K Metal a.s.
10 PLAYMONKA, 7 ž. Martin Liška 68,0 Antonín Šimera-Landbau
11 CALINE DE JUILLEY(FR), 7 ž. Marek Stromský 69,5 Nýznerov
12 ENGELE(FR), 6 s Jakub Kocman 65,5 Jaroslav Bouček Buc-Film
13 ANNIE REILLY(GB), 5 Veronika Škvařilová-Řezáčová 64,0 St. John`s
14 DUNÁTA, 10 Adam Čmiel 65,5 K-K Metal a.s.
Startujících: 13

13:20 PONY LIGA
 
13:36 - 2.dostih (040405)
Pohár BICZ holding 2020
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3300 m - 90 000 Kč
1 GRAND JACKPOT(FR), 4 ž. Thomas Boyer 68,0 Modrá je dobrá (PL)
2 LA CORAL, 4 ž. Marcel Novák 68,0 Pecka-Horse
3 MOHAN, 4 Ján Mach, MVDr. 65,5 DS Malá Morávka
4 POPINJAY(FR), 4 ž. Jaroslav Myška 68,0 DB LOGISTIC s.r.o.
5 WILD EAGLE(FR), 4 ž. Martin Cagáň 69,0 Lokotrans Slovakia
6 BARSALA DE ELIS, 4 Daniel Vyhnálek 62,0  
7 CELENTANO(GER), 4 Adam Čmiel 65,5 Stáj Magog
8 SALUS, 4 Jakub Kocman 63,5 H&H J.Hrudka
9 YOUKO(FR), 4 j ž. Jan Faltejsek 68,0 Stáj Moudrý
10 LEGERTON, 4 ž. Martin Liška 68,0 Dostihová stáj Virvál
11 SAINT TOBIAS, 4 b ž. Jan Odložil 68,0 Martin Bláha
12 SEXY LORD, 4 j Filip Koplík 67,0 HC Amphora-Hora
13 SAINT SHINE(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl 66,5 Chládek&Tintěra-Váňa
Startujících: 13

13:55 PONY LIGA
 
14:15 - 3.dostih (040403)
ČERVNOVÁ CROSS COUNTRY Válečníka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 3300 m - 150 000 Kč
1 DUSIGROSZ(FR), 7 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Joly
2 FLICKER, 10 ž. Marcel Novák 68,0 Dostihová stáj Zhoř
3 TIARA MAN(FR), 9 ž. Jan Faltejsek 68,5 Antique art UH
4 KIFAAYA(GB), 8 Daniel Vyhnálek 68,0 EŽ Praha a.s.
5 USOCKEM(FR), 12 A 1/2j ž. Sertash Ferhanov 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 68,0 Jerie & syn
7 MEDIC, 7 ž. Pavel Složil ml. 68,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 7 
14:51 - 4.dostih (040404)
Cena vítězů Velké pardubické
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1 KAISERWALZER(GER), 7 ž. Lukáš Matuský 68,5 DS Millennium (SVK)
2 FERINO, 7 Daniel Vyhnálek 68,0 Stáj Vymazal
3 EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Joly
4 MARCUS AURELIUS(FR), 10 ž. Jan Faltejsek 68,0 Stajňa Corinne ČR
5 IMPHAL(POL), 7 b ž. Jaroslav Myška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 SWEET RED WINE, 8 ž. Jan Odložil 69,0 Stáj Dopa-Odložil
7 TURONI(FR), 7 ž. Marcel Novák 68,0 VDV Vsisko
8 MODŘÍN, 8 ž. Pavel Složil ml. 68,0 EŽ Praha a.s.
9 DECORUS, 11 ž. Martin Liška 68,0 Jezdecké potřeby Ostrava
10 CAYRAS STAR(FR), 6 s Josef Borč 68,0 DiJana Dobšice
Startujících: 10
Škrtnuti: DUSIGROSZ(FR)
 
15:27 - 5.dostih (040402)
Zlatý pohár - cena předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 200 000 Kč
1 GREEN ROCKS(GB), 8 ž. Sertash Ferhanov 70,0 Ivana Porkátová
2 SKINS ROCK(FR), 6 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Aryman-Divoky
3 DANGEROUS GLEAM(GER), 11 ž. Lukáš Matuský 70,0 www.trdelnik.com-Luka
4 ANAKING(FR), 10 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
5 SLIVKA, 5 ž. Marek Stromský 68,0 Antique art UH
6 AZTEK, 9 ž. Martin Liška 70,0 Dr. Charvát
Startujících: 6
Škrtnuti: FOUDRE D`ALLIER(FR), MENY BAY(IRE), SANSIRO(FR)
 
16:03 - 6.dostih (040401)
Cena města Pardubic - II. kvalifikace na Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou - Memoriál Mjr. M. Svobody
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 200 000 Kč
1 TIEP DE L`EST(FR), 8 b ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia
2 ANGE GUARDIAN(GER), 12 ž. Jiří Kousek 70,0 Stáj Anděl strážný
3 LOMBARGINI(GER*), 9 ž. Jan Faltejsek 70,0 EŽ Praha a.s.
4 VERNOIS(FR), 7 ž. Jaroslav Brečka 71,0 Quirinus Farm (SVK)
5 BORDERLAND(IRE), 14 ž. Pavel Kašný 70,0 Kašný-Racing
6 SOTTOVENTO(GER), 8 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Statek Chyše-Váňa
7 MOULA, 12 ž. Petr Tůma 70,0 DS Albertovec
8 STRETTON, 10 ž. Marek Stromský 70,0 Nýznerov
9 BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2s Jakub Kocman 70,0 Jaroslav Zima
Startujících: 9
Škrtnuti: LODGIAN WHISTLE
 
16:37 - 7.dostih (040407)
Cena za podpory ADW FEED, a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1 FORT RYAN(SVK), 6 ž. Jan Odložil 68,0 MPL Racing (SVK)
2 MANSUR, 6 s Lenka Kvapilová 65,0 Pecka-Horse
3 RUI FALEIRO(USA), 9 ž. Jaroslav Brečka 71,0 HWS Tellus Equinus (SVK)
4 FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 j ž. Jan Faltejsek 69,0 Dr. Charvát
5 PERSONAL COACH(FR), 7 ž. Marek Stromský 68,5 Nýznerov
6 LETEGERTO, 7 ž. Marcel Novák 68,0 TIPPLER Group s.r.o.
7 GARNET, 5 j ž. Thomas Boyer 68,0 Galopp & FRIENDS s.r.o.
8 KORNELIA, 6 b Jakub Kocman 64,5 Martin Bláha
9 NEW FINCH, 7 ž. Pavel Složil ml. 68,0 EŽ Praha a.s.
10 EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 ž. Martin Liška 68,0 www.trdelnik.com-Luka
11 APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 Adam Čmiel 65,5 Meridian
12 MUSTAMIR(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský 69,0 Ray Racing
13 SACAMIRO, 7 ž. Petr Tůma 70,5 Jezdecký oddíl Beňov
14 VALTZ, 9 b ž. Sertash Ferhanov 68,0 Pálenice Pavlovice
15 ELIÁŠ, 11 s Veronika Škvařilová-Řezáčová 65,5 Jasna
16 EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 71,0 Aleš Jerie
17 GONTCHAR(FR), 7 Daniel Vyhnálek 65,0 DS Radim Bodlák
Startujících: 16
Škrtnuti: CAYRAS STAR(FR), EAST RIVER(FR), ENGELE(FR), GOLD EVASIVE(GER), LEDO
 
17:12 - 8.dostih (040406)
Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 MEDICIMAN(GB), 7 Adam Čmiel 67,0 AGA-Vlachovice
2 VINNERO, 7 s Josef Borč 60,0 RePeTe -Vašina
3 HELIOSTAT(IRE), 8 Otto Vnuk 61,0 Antonín Šimera-Landbau
4 MARKOS, 6 Jakub Kocman 66,0 DS Malá Morávka
5 RONALDO KING, 5 ž. Pavel Složil ml. 71,5 K-K Metal a.s.
6 LANTANA LADY, 7 Daniel Vyhnálek 60,0 Viktorie-UH
7 ALVA(GER), 5 b ž. Thomas Boyer 66,0 R Kirgasser - Neuberg
8 KORNELIUS, 7 b Veronika Škvařilová-Řezáčová 64,0 EŽ Praha a.s.
9 TELLUR(POL), 8 ž. Marcel Novák 69,0 EŽ Praha a.s.
10 NON STOP(AUT), 6 David Dygrýn 60,0 Stall Pinot
11 SIRIUS, 7 ž. Jan Faltejsek 65,0 Aryman-Divoky
12 KÖNIG SAMUR(GER), 6 j ž. Jan Kratochvíl 70,0 Statek Chyše-Váňa
13 VAXERTON, 7 Ján Mach, MVDr. 64,0 berbel.cz-Slabý
14 SPEEDER, 5 ž. Jan Odložil 68,0 Stáj Dopa-Odložil
15 WOODY, 10 ž. Petr Tůma 70,5 DS Albertovec
Startujících: 13

Pořadatel dostihů v Pardubicích prosí trenéry koní, kteří startují při dostihových dnech 24. a 25. 7. 2020, aby do čtvrtka 23. 7. 2020 nahlásili jména trenéra a vodičů startujících koní na e-mail kernova@zavodistepardubice.cz.
Majitelé mají vstup na majitelské karty. Další osoby hradí vstupné.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat