home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
18.05.2020 - Most
16:06 - 1.dostih (090104)
Cena zahájení dostihové sezóny
R - cena III.kat. - 3 - 1400 m - 60 000 Kč
1 POLISH KING(IRE), 3 s ž. Milan Zatloukal 60,0 Wieslaw Jakub Kartus
2 SEPIUS(FR), 3 j ž. Jiří Palík 56,0 MUDr. Eva Nieslaniková
3 HABIT OF BEAMS, 3 ž. Jaromír Šafář 55,5 Zámek Domoradice
4 REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 Lucie Fialová 53,0 Swiss Fans-Fedorowicz
5 SECRET PASSION(GB), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,0 Iva a Vlado
6 MARKONI LP(SRB), 3 j ž. David Liška 57,0 Sorites s.r.o.
7 DATTLEI(IRE), 3 s ž. Martina Havelková 52,5  
8 QUEEN AM(GB), 3 ž. Michal Demo 54,5  
9 AMBRA(FR), 3 ž. Michal Hrouda 57,0  
10 HUDSON HORNET(FR), 3 Eva Buriánková, Mgr. 54,5 DS Sana
12 ARMITAGO(FR), 3 ž. Radek Koplík 60,0  
13 GALNOTS(FR), 3 ž. Vendula Korečková 54,0  
Startujících: 12
Škrtnuti: FOREA, JIR SUN(GB), KATHY AMES(FR), SUCH A STAR(IRE)
Nestart. - odvážen: PARTY STAR(IRE)

 
16:34 - 2.dostih (090103)
Cena Mr Righta
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 STORMICO, 9 j Taťána Mášová 55,0  
2 TRINIS, 6 j ž. Milan Zatloukal 61,5 DAR
3 LIKE A TRINITY(GB), 6 ž. Jiřina Andrésová 51,5 Březina Legacy Buršice
4 NEVER NOW(GER), 7 ž. Martina Havelková 57,5 Zámek Domoradice
5 MANOLLA, 7 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 61,5 Dagmar Dostálová
6 NEAR TO BE RICH(FR), 4 j Zuzana Míčová 65,5  
7 CAPTAIN LUKA(IRE), 4 ž. Jiří Palík 62,0 Team
8 FACTS AND FIGURES(IRE), 7 s ž. Adam Florian 64,5  
9 WOBULL SE NOW, 10 am. Petra Florianová, B.Sc. 64,5 Stáj Mirkov - Florian
10 MEQUINENZA(IRE), 3 ž. David Liška 57,5 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
Startujících: 10
Škrtnuti: ANIELA(IRE), IRANDO, ROLALIZA, WHISKEY JUNGLE(IRE)
 
17:03 - 3.dostih (090107)
Cena společnosti Hipodrom Most
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 40 000 Kč
1 DREAM OF DRAGON(GB), 3 ž. Milan Zatloukal 59,0 Wieslaw Jakub Kartus
2 QUEST ROYAL(SRB), 9 ž. Jan Rája 60,0 Flash - Neuberg
3 WHITE GHOST, 9 ž. Jaromír Šafář 56,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 RIVERSIDE, 11 ž. Martina Havelková 62,5  
5 MOSTAR, 4 ž. Michal Demo 61,5 Přikryl s.r.o.
6 GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 Daniel Vyhnálek 59,5 Přikryl s.r.o.
7 LA SARENNE(FR), 6 Lucie Fialová 58,0 Rozkovec
8 DASA IN(IRE), 3 ž. David Liška 58,5 Vacek
9 SISI POP, 6 ž. Jan Verner 60,5  
10 DREAM OF LOVE, 4 ž. Jiřina Andrésová 57,5 Stáj JB
11 DESTINY STAR, 5 Dana Bořánková 54,0 A & L Company
12 SAIGON ICON(IRE), 3 ž. Pavlína Filipová 52,0 Syndikát V3J
13 AZBUK, 4 ž. Jiří Chaloupka 65,0  
14 EMA RAL, 5 ž. Kateřina Hlubučková 55,5  
15 LANDARON, 6 Simona Laubeová 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
16 CHICO DE CHILLI, 4 ž. Adam Florian 60,5 Cardboard
Startujících: 16
Škrtnuti: EOWYN, FLY AMICO(FR), HEMINGRAY, SHOW ME THE MONEY, THERESIE(IRE)
 
17:39 - 4.dostih (090105)
Cena tříletých vytrvalců
R - cena III.kat. - 3 - 2200 m - 60 000 Kč
1 SYLVIANA(FR), 3 ž. Jiří Palík 58,0  
2 THERESIE(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 55,5 Statek Blata Český ráj
3 VARIMINGO(GER), 3 Daniel Vyhnálek 56,0 Ensemble
4 SWINGING THOMAS(GER), 3 ž. Jan Verner 57,0 Dr. Charvát
5 ROSA ALPINA(FR), 3 ž. David Liška 58,0 Hana Veselá
6 COTE JARDIN(FR), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,0 Cajdašrot
8 FLY AMICO(FR), 3 ž. Michal Demo 55,5 www.Piruch.cz
9 ABSOLUTIC, 3 ž. Adam Florian 59,5 Candy & Aqua
10 HIGHBRATION(GER), 3 ž. Michal Hrouda 52,0 Roman
11 MISS LATVIA(IRE), 3 ž. Pavlína Filipová 53,0 Figaro
12 GIORGIONE(GB), 3 ž. Martina Havelková 54,5 Jasna
Startujících: 11
Nestart. - odvážen: FOREA, SUCH A STAR(IRE)
 
18:09 - 5.dostih (090102)
3. Memoriál Jaroslava Podolana
R - handicap II.kat. - 3+ - 2000 m - 90 000 Kč
1 REINE D`ARGENT(FR), 4 ž. Jiřina Andrésová 48,5 EXCELENT-K s.r.o. Liberec
2 CAWOK(IRE), 4 ž. Jiří Palík 56,5 Strojírna Litvínov
3 BORUVKA(IRE), 4 sj ž. Martina Havelková 49,0 Pure Nutrition
4 GLAVALINO(SRB), 8 ž. Kateřina Hlubučková 53,5 Stáj Success (CZ)
5 ORPHEUS, 5 ž. Adam Florian 59,5 DS Dolní Moravice
6 LEWIS GAL, 4 Taťána Mášová 48,5 Marek Šimák
7 MO MY DREAM(FR), 5 ž. Jan Verner 60,5 Richard Mäder
8 LA PAIX(FR), 5 j ž. Jan Rája 59,5 MUDr. Eva Nieslaniková
9 GALIS, 7 ž. Milan Zatloukal 62,0  
10 WELL ABSOLUT, 4 ž. Jaromír Šafář 60,5 Martina Poláková
Startujících: 10
Škrtnuti: SOLAR ECLIPSE(GB)
 
18:33 - 6.dostih (090101)
46. Memoriál Rudolfa Deyla
R - cena I.kat. - 3 klisny - 1400 m - 150 000 Kč
1 MILUŠKA, 3 ž. Vendula Korečková 57,5  
2 ETERNITY(GER), 3 ž. Adam Florian 59,0 Lokotrans
3 ACHIRD(IRE), 3 ž. Jiří Palík 57,5 MUDr. Eva Nieslaniková
4 ANIELA(IRE), 3 ž. David Liška 57,5 Ladies Racing
5 REDHEAD LADY(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58,5 Václav Slovák
6 RABBIT BREATH(GB), 3 ž. Michal Hrouda 57,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 KATHY AMES(FR), 3 ž. Jan Verner 57,5 MBE
8 RENATA(GB), 3 b ž. Jakub Pavlíček 57,5 Stáj Březová
9 BARTHESA(IRE), 3 ž. Tomáš Lukášek 59,0  
Startujících: 9
Škrtnuti: MEQUINENZA(IRE), RABBIT TORONADO(GB)
 
19:05 - 7.dostih (090106)
Cena Jockey Clubu ČR
R - cena IV.kat. - 4+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 IRISH VALENTINE, 4 Daniel Vyhnálek 56,0  
2 HOFERGIRL(GB), 4 sj ž. Ingrid Janáčková Koplíková 55,5 Bella horse
3 TOP GUN(GER), 4 ž. Jiří Palík 59,5 Stáj Cotton Club
4 DODYBUD(IRE), 11 Zuzana Míčová 56,0  
5 TIGGY BLUE, 8 ž. Tomáš Lukášek 57,0  
6 IRANDO, 6 ž. David Liška 57,0  
7 STEP STAR, 9 ž. Vendula Korečková 54,0 Stáj VB-Váňa
8 TOUCHE FINALE(FR), 4 ž. Kateřina Hlubučková 55,5 Hana Veselá
9 MIREČEK, 4 ž. Jaromír Šafář 57,0 Stáj Talcum-Jirka
10 TEMIGIN, 4 ž. Jan Rája 59,5  
11 ROLALIZA, 5 b ž. Jan Verner 55,5 Stall Berger
12 BOB HEART(IRE), 5 ž. Beysim Ferhanov 56,0  
13 ONDREÁŠ, 7 ž. Michal Hrouda 53,0  
14 SWAN PRINCESS, 4 ž. Martina Havelková 55,5 EŽ Praha a.s.
15 NUTEKI, 4 ž. Adam Florian 58,0 Stall Negra
Startujících: 15
Škrtnuti: BIG BOBBY(IRE), NACHTSWAERMER(IRE), WOLVERINE
 
19:35 - 8.dostih (090108)
Cena 24. sezóny na Hipodromu Most
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 CULIHRACH(IRE), 3 j ž. Martina Havelková 53,5 Pure Nutrition
2 STREET SINGER(GB), 6 b ž. Radek Koplík 62,5  
3 FORTE, 3 ž. Milan Zatloukal 64,5 Stáj Pěčín - Jelen
4 WINNER STARS, 9 ž. Jan Verner 57,5 Dostihová stáj Sedrik
5 SERESCO, 10 ž. Jiří Palík 57,5  
6 WOLVERINE, 4 ž. Kateřina Hlubučková 52,0 Stáj Dubice
7 BOUŘKA, 9 ž. Adam Florian 61,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 NIGHT SKY, 3 j Lucie Fialová 58,0 DS JOKI - Ilíková
9 LADY`S MAN, 8 ž. David Liška 60,0  
10 LUCIFER, 7 s ž. Jaromír Šafář 61,0  
11 WEMMA, 4 Zuzana Míčová 55,5 Hromasová,Tykal
12 SY JU REE, 4 Taťána Mášová 48,0  
13 BIG BOBBY(IRE), 6 j žk. David Durdis 63,5 Stáj Cikáda
14 RABBIT TORONADO(GB), 3 ž. Tomáš Lukášek 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 13
Škrtnuti: MANY REASONS(IRE)


Vzhledem k tomu, že na Hipodromu Most je k dispozici 87 boxů pro ustájení koní a na startovních listinách dostihového dne 18. května figuruje celkem 100 koní, pořadatel dostihů nemůže zajistit ustájení pro všechny koně. Žádáme proto účastníky dostihů, aby na závodišti trávili jen nezbytně nutný čas, tedy aby odjezd a příjezd uzpůsobili časům dostihů, kterých se přímo účastní. Pro bližší informace ohledně ustájení můžete kontaktovat stájníka, pana Stanislava Šebka, na telefonním čísle 602 491 930.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat