home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
29.08.2020 - Pardubice
13:06 - 1.dostih (040608)
Cena AUTO IN s Kapkou naděje
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč
1 YANK, 3 am. Marcel Altenburger 63,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 TARKAN(POL), 3 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Orfeo Bottura
3 GIORGIA, 3 Michal Maksa 64,0 Conseq
4 DOVALWEENO(GB), 3 s Bronislava Hellier 64,0 All 4 Blondes
6 ČÁRYJAPE, 3 Jakub Kocman 66,5 NUTRIN
7 SHOW ME THE MONEY, 3 Pavel Složil ml. 66,5 Mimra Matyáš a Tobiáš
8 DARK SUN(FR), 3 ž. Thomas Boyer 68,0 DS Pegas
9 GIORGIONE(GB), 3 s ž. Marcel Novák 68,0 Jasna
10 JACQUELINE, 3 ž. Jan Faltejsek 66,0 Dr. Charvát
11 DREAM OF DRAGON(GB), 3 ž. Rostislav Benš 68,0 Wieslaw Jakub Kartus
Startujících: 10
Nestart. - odvážen: FLYING FINN


13:20 PONY LIGA
 
13:39 - 2.dostih (040605)
Pohár BICZ holding 2020
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4600 m - 90 000 Kč
1 SHENT(FR), 5 ž. Jan Odložil 70,0 Lokotrans
2 KORNELIA, 6 b am. Marcel Altenburger 63,0 Martin Bláha
3 MOTIV, 5 ž. Jaroslav Myška 67,0 Pálenice Pavlovice
4 GIOVANNI, 7 Ondřej Velek 64,0 DS Albertovec
5 SPEEDER, 5 ž. Thomas Boyer 66,0 Stáj Dopa-Odložil
6 ENGELE(FR), 6 s Jakub Kocman 61,5 Jaroslav Bouček Buc-Film
7 LAVERNO, 5 s ž. Marcel Novák 68,5 Pecka-Horse
8 FORT RYAN(SVK), 6 ž. Rostislav Benš 68,0 MPL Racing (SVK)
9 DEL REY(SVK), 5 Pavel Složil ml. 66,5 D.+ P. Kopálek, CZ
10 CALINE DE JUILLEY(FR), 7 j Carina Schneider 64,5 Nýznerov
11 STIGRIS, 9 j ž. Lukáš Matuský 72,0 K-K Metal a.s.
12 EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 ž. Marek Stromský 63,0 www.trdelnik.com-Luka
13 APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 j Adam Čmiel 65,0 Meridian
14 VALTZ, 9 b ž. Sertash Ferhanov 72,0 Pálenice Pavlovice
15 ELIÁŠ, 11 s am. Marcel Novák ml. 60,0 Jasna
Startujících: 15
Škrtnuti: LINCOLN(GER), SABION(POL), TURONI(FR)

13:50 PONY LIGA
 
14:12 - 3.dostih (040602)
CENA VÝCHODNÍCH ČECH
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1 USOCKEM(FR), 12 A 1/2j ž. Sertash Ferhanov 68,5 Quartis-Zámecký Vrch
2 CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 69,5 Jerie & syn
3 GARFIELD, 7 ž. Petr Tůma 68,0 Václav Říha
4 DAJUKA, 6 ž. Lukáš Matuský 67,0 K-K Metal a.s.
5 MEDIC, 7 Pavel Složil ml. 69,5 EŽ Praha a.s.
6 KIFAAYA(GB), 8 ž. Jan Faltejsek 68,0 EŽ Praha a.s.
7 TIARA MAN(FR), 9 ž. Niklas Lovén 71,0 Antique art UH
8 NO TIME TO LOSE(GB), 11 j ž. Jiří Kousek 68,0 DS Paragan
Startujících: 8 
14:46 - 4.dostih (040603)
Cena DENÍKU PRÁVO
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4500 m - 120 000 Kč
1 MUSTAMIR(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský 68,0 Ray Racing
2 TASTE OF ROCK(FR), 6 ž. Jaroslav Myška 68,0 Zbyněk Englic
3 TURONI(FR), 7 ž. Rostislav Benš 68,0 VDV Vsisko
4 LOMBARGINI(GER*), 9 ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
5 FOREVER DRY(GER), 5 ž. Jiří Kousek 69,0 Statek Blata Český ráj
6 ČMELÁK, 6 ž. Martin Liška 68,0 DS Malá Morávka
7 SAINT JOSEPH(FR), 7 b ž. Jan Faltejsek 69,0 Dr. Charvát
8 STRETTON, 10 ž. Marek Stromský 73,0 Nýznerov
9 PLAYER, 8 ž. Marcel Novák 69,0 Nýznerov
Startujících: 8
Škrtnuti: ALEGORIA, DUSIGROSZ(FR), MODŘÍN, SHENT(FR)
 
15:28 - 5.dostih (040604)
Cena společnosti SEKO AEROSPACE
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1 DIRECT LAGRANGE(FR), 7 A 1/2 ž. Lukáš Matuský 68,5 B & M Horse
2 PARIS EIFFEL(IRE), 7 ž. Martin Cagáň 68,0 Lokotrans Slovakia
3 SWEET RED WINE, 8 ž. Jan Odložil 68,0 Stáj Dopa-Odložil
4 MARCUS AURELIUS(FR), 10 ž. Marek Stromský 68,0 Stajňa Corinne ČR
5 BUGSIE MALONE(IRE), 10 Adam Čmiel 68,0 AGA-Vlachovice
6 KAISERWALZER(GER), 7 Pavel Složil ml. 68,5 DS Millennium (SVK)
7 MAZHILIS(FR), 11 ž. Jiří Kousek 73,0 Köi Dent
8 RUI FALEIRO(USA), 9 ž. Marcel Novák 68,0 HWS Tellus Equinus (SVK)
9 ALEGORIA, 8 am. František Plšek ml. 68,5 ALEMMAS
10 MAHONY, 8 ž. Niklas Lovén 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
11 EVŽEN(GB), 6 ž. Jaroslav Myška 70,5 Englicovi a Kulhánkovi
12 SACAMIRO, 7 ž. Petr Tůma 68,0 Jezdecký oddíl Beňov
13 BUONARROTI(GER), 9 ž. Martin Liška 68,0 Jasna
14 PEINTRE ELUSIF(FR), 8 ž. Jan Faltejsek 68,5 Dr. Charvát
15 CASPER(FR), 8 A 1/2 ž. Sertash Ferhanov 69,0 DS Pegas
Startujících: 15
Škrtnuti: GIOVANNI, NIKTIGER, RIBELINO(FR), VANDUAL(SVK)
 
16:07 - 6.dostih (040601)
Velká cena města Pardubic - IV. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou - Memoriál Oktaviána Kinského
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 200 000 Kč
1 DECORUS, 11 ž. Petr Tůma 70,0 Jezdecké potřeby Ostrava
2 CATCH LIFE(ITY), 12 ž. Niklas Lovén 70,0 Viktorie-UH
3 TALENT, 9 ž. Martin Liška 70,0 DS Kabelkovi
4 RIBELINO(FR), 12 ž. Thomas Boyer 70,0 Lokotrans
5 CHICNAME DE COTTE(FR), 8 A 1/2bj ž. Jordan Duchene 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 ANGE GUARDIAN(GER), 12 ž. Jiří Kousek 70,0 Stáj Anděl strážný
7 ALL SCATER, 10 Veronika Škvařilová-Řezáčová 70,0 DS Řezáčová-Mikule
8 SOTTOVENTO(GER), 8 ž. Jan Odložil 70,0 Statek Chyše-Váňa
9 MOULA, 12 Ondřej Velek 70,0 DS Albertovec
10 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 9 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
11 BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 70,0 Jaroslav Zima
12 VANDUAL(SVK), 12 b ž. Sertash Ferhanov 70,0 VADUAL (SVK)
Startujících: 11
Škrtnuti: LOMBARGINI(GER*)
 
16:43 - 7.dostih (040606)
Cena Služeb města Pardubic
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4200 m - 90 000 Kč
1 SAINT SHINE(FR), 4 Carina Schneider 65,5 Chládek&Tintěra-Váňa
2 ZTRACENKA, 4 ž. Marek Stromský 66,0 Nýznerov
3 NIKEANDNEMESIS(IRE), 4 Adam Čmiel 65,0 Joly
4 SEXY LORD, 4 j Filip Koplík 67,0 HC Amphora-Hora
5 MOHAN, 4 ž. Martin Liška 68,0 DS Malá Morávka
6 POPINJAY(FR), 4 ž. Jaroslav Myška 68,5 DB LOGISTIC s.r.o.
7 WILD EAGLE(FR), 4 ž. Martin Cagáň 68,0 Lokotrans Slovakia
8 SICILIAN, 4 Ondřej Velek 66,5 Nýznerov
9 YOUKO(FR), 4 j ž. Jan Faltejsek 69,0 Stáj Moudrý
10 TERST, 4 ž. Marcel Novák 68,0 Orling
Startujících: 8 
17:18 - 8.dostih (040607)
Cena společnosti STAFI finalizace staveb s.r.o.
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 GOTSCHA, 8 am. Tereza Polesná 63,0 Kameňák s.r.o.
2 PERSONAL COACH(FR), 7 j ž. Sertash Ferhanov 66,0 Nýznerov
3 STAR(GER), 9 ž. Lukáš Matuský 74,0 MPL Racing (SVK)
4 NON STOP(AUT), 6 Carina Schneider 60,0 Stall Pinot
5 TORGON(POL), 10 j ž. Martin Liška 71,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
6 TELLUR(POL), 8 ž. Marcel Novák 68,0 EŽ Praha a.s.
7 MINTAKA, 6 b am. František Plšek ml. 71,0 Plasty Urbánek - Popelka
8 SOSON(GB), 7 ž. Marek Stromský 67,0 Stáj Lovka
9 CHARISMATIC, 8 Pavel Složil ml. 71,5 EŽ Praha a.s.
10 MEDICIMAN(GB), 7 Adam Čmiel 72,0 AGA-Vlachovice
11 WOODY, 10 Ondřej Velek 67,0 DS Albertovec
12 EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 am. Marcel Altenburger 68,5 Joly
13 ALVA(GER), 5 b ž. Rostislav Benš 64,5 R Kirgasser - Neuberg
14 FABRYAN, 7 Jakub Kocman 63,5 Michaela-Hruboš
15 MIZURI, 7 ž. Jan Odložil 68,5 Václav Neckář
Startujících: 13
Škrtnuti: CALINE DE JUILLEY(FR), FOCOLAT DU LARGE(FR), LEDO
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat