home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
14.09.2019 - Slušovice
14:04 - 1.dostih (030407)
Cena města Slušovice
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 50 000 Kč
1 CELENTANO(GER), 3 Adam Čmiel 65,0 Stáj Magog
2 TAIČI, 3 am. Tereza Polesná 64,0 Kameňák s.r.o.
3 FIRST OF ALL(FR), 3 ž. Jan Faltejsek 70,5 Dr. Charvát
4 SAINT TOBIAS, 3 b Jan Odložil 67,5 Martin Bláha
5 NAHIR(POL), 3 ž. Martin Liška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 TAJGA(IRE), 3 Jiří Henych 64,0 Zeas Staré Hradiště
7 GLADYS, 3 am. Michal Mikšovský 65,0 Václav Říha
8 YAHK, 3 ž. Marcel Novák 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 7
Škrtnuti: SEXY LORD
 
14:40 - 2.dostih (030402)
Cena stáje Březová
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 45 000 Kč
1 AVERIS, 2 s ž. Martina Havelková 56,0 Lokotrans
2 RUMINKA(GER), 2 Michal Hrouda 53,5 Acre
3 NAISAN, 2 Michal Demo 57,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
4 DARK SUN(FR), 2 ž. Adam Florian 56,0 DS Pegas
5 FLY AMICO(FR), 2 b ž. Peter Hodáň 57,0 MPL Racing CZ
6 HUNTER`S RULES(FR), 2 Michaela Musialová 54,5 Dr. Charvát
7 CATRIONA(GER), 2 Nikola Petrlík 56,0 Stáj Magog
8 LORIANA OF JAPE, 2 ž. Zuzana Vokálková 55,0 Syndikát 2007
9 FRANCIMOR(IRE), 2 Beysim Ferhanov 57,5 3 hearts
10 ARMITAGO(FR), 2 ž. Jakub Pavlíček 58,0 MPL Racing CZ
Startujících: 9
Škrtnuti: SHOW ME THE MONEY
 
15:14 - 3.dostih (030406)
Cena společnosti Pool Covers CZ, s.r.o.
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 LEMESÍNA, 9 žk. Lukáš Charvát 62,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 SAVAGE, 9 ž. Jiřina Andrésová 50,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 HELI JAPE, 3 Sára Plšková 57,0 PF Ludmírov
4 AIRUSCHKA, 4 Michaela Musialová 59,5 R.Maag-Hála
5 BEST BET, 6 ž. Peter Hodáň 51,0 Krásno-Podhányi
6 LADY`S MAN, 7 ž. Martina Havelková 59,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
7 SABATON, 3 Daniel Vyhnálek 62,0 Farma Jankovice
8 NURWELA, 3 Michal Hrouda 52,5 Colegium Racing
9 ROZINA, 3 am. Nikol Zapletalová 53,0 DS Malá Morávka
10 CHARTUM, 4 s am. Veronika Olehlová 62,5 Ligier
11 AIGER, 6 s am. Michal Mikšovský 63,5 R.Maag-Hála
Startujících: 10
Škrtnuti: DRAMA, MAESTRO ALIGHIERI, RABBIT CRAFTSMAN(GB)
 
15:40 - 4.dostih (030408)
Cena společnosti D Plast
Stch - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 90 000 Kč
1 SIRIUS, 6 ž. Jan Faltejsek 69,0 Aryman-Divoky
2 HELIOSTAT(IRE), 7 Daniel Vyhnálek 65,0 Antonín Šimera-Landbau
3 IMPHAL(POL), 6 b ž. Marcel Novák 69,0 Quartis-Zámecký Vrch
4 MORAVANKA, 6 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
5 IDOL(POL), 5 am. František Plšek ml. 72,0 PF Ludmírov
6 FLICKER, 9 ž. Martin Liška 71,5 Dostihová stáj Zhoř
7 ROCKNROBIN(IRE), 8 Adam Čmiel 67,0 K-K Metal a.s.
8 ORATORY DAVIS(FR), 9 b am. Michal Mikšovský 66,0 Luka-Sobotka
Startujících: 7
Škrtnuti: HARRY SPIERS(GB), HESSOESSE(FR), NIGHT KING(GER)
 
16:11 - 5.dostih (030404)
Cena společnosti WICKE CZ, s.r.o.
R - cena IV.kat. - 3+ - 1800 m - 30 000 Kč
1 DOMÉNA, 3 Michal Hrouda 52,5 DS Ponytrans
2 HEURE, 8 ž. Vendula Korečková 56,5 Stáj Lucie K
3 MY CHARLIE MAN(GB), 8 ž. Jakub Pavlíček 63,0 R & L
4 SPEED MACHINE(IRE), 7 Michal Demo 56,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 VALMONT OHNE, 7 am. Jindřich Fabris 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
6 DRAMA, 7 b ž. Martina Havelková 56,5 Stáj Filip
7 STINBOX, 4 b ž. Zuzana Vokálková 55,5 K-K Metal a.s.
8 VOSSOLIE, 6 s ž. Jiřina Andrésová 60,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
9 PERCHTA(IRE), 6 Beysim Ferhanov 57,5 3 hearts
10 CHICO DE CHILLI, 3 ž. Adam Florian 58,0 Cardboard
Startujících: 8
Škrtnuti: AIGER, BEST BET, IRISH HERO, LEMESÍNA, NAEX(IRE), RABBIT WIN(IRE), TREASURE ROCK(USA)
 
16:44 - 6.dostih (030403)
Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s
R - cena III.kat. - 3+ - 2200 m - 45 000 Kč
1 MAKOVÁ PANENKA, 4 Michal Hrouda 58,0 DS Ponytrans
2 SWEET VENDOME(FR), 4 b ž. Jakub Pavlíček 57,5 KT OBAL (SVK)
3 ONEGIN(FR), 9 ž. Jiřina Andrésová 56,0 AG
4 ALEXANDR(IRE), 6 Daniel Vyhnálek 63,5 Stáje Těchov
5 BE MAN(FR), 3 žk. Lukáš Charvát 57,5 Dr. Charvát
6 AZDAR(FR), 4 ž. Martina Havelková 56,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
7 RIVERSIDE, 10 Michaela Musialová 54,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 LAST OPERA SONG(FR), 6 Michal Demo 57,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
9 URBI ET ORBI(GER), 7 ž. Vendula Korečková 63,5 Jezdecké potřeby Ostrava
10 TREASURE ROCK(USA), 4 am. Jindřich Fabris 58,0 TIPPLER Group s.r.o.
11 PRVNÍ DÁMA, 3 ž. Adam Florian 55,0 Cardboard
12 ANITSCHKA(IRE), 6 j ž. Zuzana Vokálková 54,5 Joly
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: BLONDIE(GB), FARMEDA, THAT`S MY GIRL(GER)
Škrtnuti: GLAVALINO(SRB), MISS PRAGUE(IRE), MYRNA(GB), VĚDMA

 
17:12 - 7.dostih (030401)
Cena společnosti Riverfront Gardens
R - cena III.kat. - 3+ - 1100 m - 45 000 Kč
1 PASCAL(GB), 4 sj ž. Adam Florian 58,0 KT OBAL (SVK)
2 CELINE MY HEART(GB), 6 ž. Jakub Pavlíček 59,5 Jezdecké potřeby Ostrava
3 SHARP BROOK, 11 Michal Demo 56,5 Stáj Latén
4 FACTS AND FIGURES(IRE), 6 s ž. Martina Havelková 58,0 MS Racing
5 MAJOR WESTMINSTER(GER), 5 j ž. Jiřina Andrésová 55,0 Hugo Racing
6 STRASSBURG(GB), 3 Michal Hrouda 57,0 TAHLO Šefraný
7 MAYDA(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 56,5 Riviera
8 DAPA, 4 ž. Zuzana Vokálková 56,5 K-K Metal a.s.
Startujících: 8
Škrtnuti: ALFAZIVE(FR), BLUEGRASS BOY(FR), TRINIS, ZLATONKA(IRE)
 
18:28 - 8.dostih (030409)
Cena Ing. Miroslava Ševčíka - vzpomínkový dostih
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 4200 m - 50 000 Kč
1 UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 A 1/2 Adam Čmiel 66,0 Sherpa-Šimčík
2 LAMBROZINI, 7 b ž. Marcel Novák 73,5 Hvozd-Popelka-Hanák
3 PHILLIPINA, 7 j Michal Kubík 69,0 Filip Neuberg
4 TRIPOLIS, 11 Jan Odložil 68,5 DS Malá Morávka
6 KORNELIUS, 6 b ž. Marek Stromský 70,5 EŽ Praha a.s.
7 PILLAR(POL), 9 ž. Martin Liška 69,0 Dostihová stáj Zhoř
8 PLAYMONKA, 6 Daniel Vyhnálek 63,0 Antonín Šimera-Landbau
9 SONODIA, 6 ž. Jan Faltejsek 68,0 DC Osvinov-Baštová
10 ALONE, 11 Ján Mach, MVDr. 66,5 Argentina Arc
11 LA MILLA, 9 b Jakub Spáčil 67,5 Jezdecký oddíl Beňov
12 LUK, 7 s ž. Pavel Kašný 69,0 Farma Santov Hrbáček
Startujících: 11
Škrtnuti: LORD MAITREYA(GER)
Nestart. - odvážen: SILVER NIGHT(FR)

 
18:50 - 9.dostih (030405)
Cena valašských podnikatelů
R - cena IV.kat. - 3+ - 2900 m - 30 000 Kč
1 STUKE(GER*), 5 ž. Zuzana Vokálková 61,5 K-K Metal a.s.
2 LIBUŠKA, 5 Sára Plšková 57,0 PF Ludmírov
3 SEXY LORD, 3 sj Michaela Musialová 50,0 HC Amphora-Hora
4 MAMBO, 4 Daniel Vyhnálek 56,0 Syndikát Dvorska-Vymazal
5 BLACK BET(GB), 6 ž. Vendula Korečková 57,5 R & L
6 CAMELAI, 8 am. Jindřich Fabris 58,5 Stáj Sáňka-Vymazal
7 PORTATILE, 6 Nikola Petrlík 56,0 Stáj El Halem Okleštěk
8 TOXIC(GER), 10 Michal Hrouda 57,5 KELLY
9 SEBASTIANO, 10 ž. Martina Havelková 59,0 www.fotomarii.cz
10 BARNEY BASH(GER), 3 ž. Adam Florian 55,5 Lokotrans
11 VĚDMA, 7 ž. Jiřina Andrésová 60,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 10
Škrtnuti: ANHOR(GER), DARALARA, DUNDEE, GALÉRA, LUNARDO


Upozorňujeme trenéry a majitele koní, že přihlášky, škrtání a OSK podané telefonicky je nutné potvrdit dodatečně písemně nebo elektronicky (např. e-mailem nebo faxem) nejpozději do 12 hodin po jejich uzávěrce, jinak budou považovány za neplatné (DŘ § 251, resp. § 274).
Zúčtovací centrum
Upozorňujeme, že v den přihlášek (u dlouhodobých přihlášek v den 1. škrtání), resp. OSK musí mít majitel koně na svém bilančním účtu v Zúčtovacím centru dostatečnou částku na pokrytí příslušného poplatku.
Jestliže tato částka na účtu majitele nebude celá, přihláška nebo OSK nelze přijmout.
Připomínáme, že je třeba věnovat pozornost tomu, že v propozicích se částky za přihlášky a OSK uvádí většinou
bez DPH, a pokud je pořadatel plátce, je potřeba s tímto navýšením o DPH počítat.
 
Dostihy poníků od 14:25

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat