home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
13.07.2019 - Světlá Hora
13:10 - 1.dostih (140105)
Cena Bruntálských soukromých podnikatelů - I. ročník
PP - cena V.kat. - 4+ - 3400 m - 30 000 Kč
1 MARKOS, 5 Jan Odložil 68,5 DS Malá Morávka
2 GOLD EVASIVE(GER), 5 ž. Pavel Kašný 70,0 DSS Marianov
3 CAPITAN PLAN, 7 Jan Derych 67,5 Stáj Liboš-Derych
4 KINESA(POL), 4 ž. Martin Liška 67,0 DS JOKI - Ilíková
5 ČASTUŠKA, 5 am. Tereza Polesná 64,0 TJ Brno Dvorska
6 TURION(POL), 4 s ž. Marcel Novák 68,0 TIPPLER Group s.r.o.
Startujících: 5
Škrtnuti: ELEN(FR)
 
13:40 - 2.dostih (140104)
Cena Soukromých farmářů - I. ročník
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 50 000 Kč
1 ELEN(FR), 9 j ž. Martin Liška 67,0 DS Šance Franko Mikule
2 BREZILOS(FR), 6 s ž. Pavel Kašný 68,0 Viktorie-UH
3 MORAVANKA, 6 Jan Odložil 69,0 DS Malá Morávka
4 VÝZVA, 5 am. Pavel Syrový 67,0 Farma Janovičky
5 JITŘENKA, 6 ž. Marcel Novák 68,0 Vinklárek-Dešná
6 VIEILLE MUSIC, 8 Rostislav Benš 65,0 Stáj Pohoří -Růžičková
Startujících: 6
Škrtnuti: TEX
 
14:15 - 3.dostih (140107)
Cena Agrotechnic Moravia a.s. a OPaLL-AGRI, s.r.o.
R - cena IV.kat. - 3 - 3000 m - 30 000 Kč
1 NIŇO, 3 Nikola Petrlík 56,0 Václav Říha
2 MOHAN, 3 am. Nikol Zapletalová 53,0 DS Malá Morávka
3 MATHEUS, 3 am. Martin Foukal 51,0 Hvozd-Popelka
4 SEXY LORD, 3 s am. Markéta Krejčí 58,0 HC Amphora-Hora
5 PRINCE ROCKY, 3 Jakub Spáčil 59,0 DS Dolní Moravice
6 DARALARA, 3 žk. Taťána Mášová 51,0 Stáj Luka
7 LA CORAL, 3 žk. Lenka Kvapilová 58,0 Pecka-Horse
8 CHAMAR, 3 am. Barbora Ponická 57,0 Stáj Lucie K
9 CHRISTIANO, 3 am. Veronika Olehlová 56,0 Cross Club 52
10 NEL, 3 Michal Hrouda 54,5 DS Dolní Moravice
Startujících: 10 
15:00 - 4.dostih (140102)
Cena společnosti Lázně Poděbrady a.s. - IV. ročník (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4100 m - 60 000 Kč
1 TRIPOLIS, 11 Jan Odložil 70,0 DS Malá Morávka
2 LA MILLA, 9 b Jan Derych 64,0 Jezdecký oddíl Beňov
3 GEJZIR(GB), 12 ž. Marcel Novák 69,0 Vinklárek-Dešná
4 LARRY, 8 s ž. Pavel Kašný 65,0 Farma Santov Hrbáček
5 HEY CALMING, 5 Petr Tůma 66,0 VDV Vsisko
Startujících: 5
Škrtnuti: MARCON
 
15:40 - 5.dostih (140101)
Cena Moravskoslezského kraje – III. Ročník
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4600 m - 90 000 Kč
1 TER MILL, 13 A 1/2 Jan Odložil 67,5 DS Malá Morávka
2 LA SORBONA, 7 ž. Pavel Kašný 65,5 Farma Santov Hrbáček
3 MARCON, 7 Jakub Spáčil 65,0 DS Malá Morávka
4 LAMBROZINI, 7 b Petr Tůma 66,0 Hvozd-Popelka-Hanák
Startujících: 4
Škrtnuti: TARAS(POL)
 
16:13 - 6.dostih (140106)
Cena K-K Metal, a.s. - II. ročník
R - cena IV.kat. - 4+ - 3300 m - 30 000 Kč
1 CHEMINÉE(IRE), 4 žk. Lukáš Charvát 58,0 Dr. Charvát
2 SHENKIRA, 4 am. Jarmila Kašecká 56,0 Shenki & Jája
3 CARRY THE GLORY, 7 žk. Taťána Mášová 53,0 Josef Jančar a syn
4 ANJOLLI, 5 Michal Hrouda 56,5 DS Dolní Moravice
5 PITY, 5 b am. Nikol Zapletalová 53,0 Černošková
6 DANULKA, 4 am. Markéta Krejčí 58,0 Syndikát Ochoz
Startujících: 6
Škrtnuti: TALENT

Upozorňujeme trenéry a majitele koní, že přihlášky, škrtání a OSK podané telefonicky je nutné potvrdit dodatečně písemně nebo elektronicky (např. e-mailem nebo faxem) nejpozději do 12 hodin po jejich uzávěrce, jinak budou považovány za neplatné
(DŘ § 251, resp. § 274).
Zúčtovací centrum
Upozorňujeme, že v den přihlášek (u dlouhodobých přihlášek v den 1. škrtání), resp. OSK musí mít majitel koně na svém bilančním účtu v Zúčtovacím centru dostatečnou částku na pokrytí příslušného poplatku.
Jestliže tato částka na účtu majitele nebude celá, přihláška nebo OSK nelze přijmout.
Připomínáme, že je třeba věnovat pozornost tomu, že v propozicích se částky za přihlášky a OSK uvádí většinou
bez DPH, a pokud je pořadatel plátce, je potřeba s tímto navýšením o DPH počítat.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat