home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
18.05.2019 - Slušovice
14:01 - 1.dostih (030107)
Cena Ministerstva zemědělství České republiky
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
1 GOLD HAVANAH(IRE), 4 Jakub Spáčil 62,5 Stanislav Chudáček
2 TREB(POL), 5 b ž. Martin Liška 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
3 CHRISALA, 5 j Veronika Řezáčová 65,0 FC Veget Růžičková
4 MARIPOSSA, 4 Petr Tůma 66,0 Stáj Luka
5 ONEGIN(FR), 9 ž. Martin Cagáň 69,5 AG
6 INTISARI(IRE), 7 Adam Čmiel 68,0 Monte Negro
7 SÁI FÉI, 5 ž. Marcel Novák 68,5 DS Malá Morávka
8 SIGNUM(FR), 7 Michal Kubík 67,5 KI Racing
9 EARL WESTMINSTER(IRE), 4 s Pavel Složil ml. 67,0 www.trdelnik.com-Luka
10 TRENTA(POL), 4 Rostislav Benš 64,0 Roessl Team
11 TEX, 5 Ján Mach, MVDr. 67,0 Hyalgel
Startujících: 10
Škrtnuti: CENTORION, FORBAN DE COTTE(FR), PRINCESS RYANA
 
14:37 - 2.dostih (030103)
Cena společnosti Pila Surý s.r.o. Hošťálková
R - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 45 000 Kč
1 GOLDEN IRENE, 7 Nikola Petrlík 64,0 Rabbit Trhový Štěpánov
2 ORPHANTA, 6 Michal Hrouda 59,0 DS Dolní Moravice
3 KERABUSH(IRE), 5 j ž. Jan Rája 58,0 MUDr. Eva Nieslaniková
4 TOXIC(GER), 10 Daniel Vyhnálek 56,0 KELLY
5 LENDAR, 7 Adam Florian 56,5 KELLY
6 DARING VISION(FR), 4 ž. Jaroslav Línek 60,0 Have Fun (SVK)
7 LOOP LOVE(GB), 7 j ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Zámek Domoradice
8 RUMBA, 8 ž. Pavlína Filipová 54,5 Blue Star
9 FARTMIDA, 4 am. Lenka Janatková 55,0 DS Rous
10 FLOWER OF LOVE(GB), 6 ž. Zuzana Vokálková 54,5 Stáj Březová
11 NIRWA, 4 Sára Plšková 55,5 PF Ludmírov
Startujících: 11
Škrtnuti: NOBLE FOX(FR), PRINCESS RYANA
 
15:19 - 3.dostih (030102)
Cena Samohýl Motor a.s. Volkswagen Zlín
R - cena III.kat. - 3+ - 1800 m - 45 000 Kč
1 LUSINDA(GB), 4 ž. Vendula Korečková 60,0 Michaela-Hruboš
2 TREASURE ROCK(USA), 4 ž. Jakub Pavlíček 57,5 TIPPLER Group s.r.o.
3 NYCE BOY(FR), 3 ž. Zuzana Vokálková 53,0 Stáj Březová
4 WICKER STONE(IRE), 8 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Zámek Domoradice
5 MY CHARLIE MAN(GB), 8 ž. Jaroslav Línek 59,0 R & L
6 NELISSA, 4 Adam Florian 57,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
7 MAJOR WESTMINSTER(GER), 5 ž. Jiří Palík 56,5 Hugo Racing
8 THAILAND(GER), 7 b ž. Jan Rája 59,0 Stáj Luka
9 BETTSUT, 4 ž. Martina Havelková 57,5 TOKINAHU-Héč
10 MIKE OF JAPE, 3 Michal Hrouda 52,0 Vocetka
11 MUJAHID BRAVE, 5 Nikola Petrlík 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
12 ROSEINTHESAND(GB), 4 Michal Demo 55,0 Stáj Březová
Startujících: 11
Vyloučen-Chráněn: LYMET, TAJGA(IRE)
Škrtnuti: ALEXANDR(IRE), ALFAZIVE(FR), CAMELAI, OPINION MAKER(IRE)

 
15:44 - 4.dostih (030108)
Cena Zlínského kraje
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 LANTANA LADY, 6 s ž. Martin Liška 68,5 Viktorie-UH
2 MARIKA, 6 ž. Marcel Novák 68,0 DS Malá Morávka
3 PLAYMONKA, 6 j Daniel Vyhnálek 64,5 Antonín Šimera-Landbau
4 KUBALI(IRE), 6 ž. Marek Stromský 70,0 Vasury Kolesa
5 UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 A 1/2 Adam Čmiel 66,0 Sherpa-Šimčík
6 FINIST, 4 Petr Tůma 66,0 Stáj Mikon
7 BANJA LUKA(POL), 5 s Rostislav Benš 66,5 Roessl Team
8 LAMBROZINI, 7 b am. František Plšek ml. 71,0 Hvozd-Popelka-Hanák
9 SACAMIRO, 6 Jan Derych 69,0 Jezdecký oddíl Beňov
10 KIL AL JAMAL(FR), 6 Michal Kubík 67,5 DS JOKI - Ilíková
Startujících: 10
Škrtnuti: CESAR D`ANJOU(FR), GOLEM(GER), LA SORBONA, RONALDO KING, SOCHI
 
16:20 - 5.dostih (030105)
Cena společnosti Štec SVT s.r.o.
R - cena IV.kat. - 3 - 2200 m - 30 000 Kč
1 DOMÉNA, 3 ž. Vendula Korečková 56,5 DS Ponytrans
3 DIANA JAPE, 3 Michal Hrouda 58,0 Stáj Cejnarová Prasek
4 CHAMAR, 3 Daniel Vyhnálek 56,0 Stáj Lucie K
6 VALENTINE LADY, 3 ž. Jiřina Andrésová 56,5 Marko-Zlín
7 SWEET JIMMY, 3 ž. Jaroslav Línek 58,5 KT OBAL (SVK)
8 REINE D`ARGENT(FR), 3 žk. Lukáš Charvát 58,0 Dr. Charvát
9 GALÉRA, 3 s ž. Martina Havelková 56,5 TIPPLER Group s.r.o.
10 CELENTANO(GER), 3 Nikola Petrlík 58,5 Stáj Magog
11 BRILANCE, 3 Josef Borč 56,0 Kameňák s.r.o.
12 INA GALI, 3 Adam Florian 56,5 DS Pod Buchlovem
Startujících: 10
Vyloučen-Chráněn: KATJA RAY
Škrtnuti: CORALY, MARCHAND, NIŇO, PLAY OF JAPE, SHARP JAILER
Nestart. - odvážen: FARMEDA, WENEKA


Omlouváme se za původně chybně provedenou eliminaci, která byla v rozporu s § 281 DŘ. Dodatečně byli eliminováni koně Niňo a Play Of Jape, na startovní listinu byli doplněni koně Doména a Weneka.
 
16:30 - 6.dostih (030104)
Cena společnosti Tomáš Goláň, daňová kancelář, s.r.o.
R - cena IV.kat. - 3+ - 1100 m - 30 000 Kč
1 COLTYN, 4 ž. Jiřina Andrésová 58,5 Aryman-Divoky
2 NIKOLETTA, 3 ž. Kateřina Hlubučková 50,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 PARDONIE, 7 Adam Florian 64,5 Colegium Racing
4 PAN DARCY(IRE), 4 ž. Jan Rája 58,5 Luka-Vedral
5 SHARP BROOK, 11 ž. Jiří Palík 58,5 Stáj Latén
6 FAYAFI(FR), 4 ž. Jaroslav Línek 58,5 KT OBAL (SVK)
7 SHARP JAILER, 3 ž. Martina Havelková 51,5 Stáj Latén
8 CORALY, 3 ž. Zuzana Vokálková 53,0 Stáj Magog
Startujících: 8
Škrtnuti: BEST BET, DAPA, EASYRIDER(FR)
 
17:00 - 7.dostih (030101)
Cena Valašska
R - cena II.kat. - 3+ - 1000 m - 90 000 Kč
1 YORDANA, 9 s ž. Zuzana Vokálková 57,0 ELPAM CZ
2 CELINE MY HEART(GB), 6 ž. Vendula Korečková 60,0 Jezdecké potřeby Ostrava
3 PRAAN(GB), 4 ž. Jaroslav Línek 58,5 EKOLS Skalica, s.r.o. (SVK)
4 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 s Nikola Petrlík 55,5 AGA-Vlachovice
5 PRINCE ORPEN(FR), 8 ž. Martina Havelková 55,5 MVDr. Kantek Petr
6 ALEXANDR(IRE), 6 Daniel Vyhnálek 58,5 Stáje Těchov
7 EASYRIDER(FR), 4 bj ž. Jan Rája 58,5 MUDr. Eva Nieslaniková
8 NÁTURA, 3 Michal Hrouda 53,5 Colegium Racing
Startujících: 8 
17:30 - 8.dostih (030109)
Cena společnosti Uhelné sklady Nový Hrozenkov
Stch - cena V.kat. - 5+ - 3800 m - 30 000 Kč
1 RUSSIAN TIGER(SVK), 7 Richard Bartoň 69,0 Lysec Belá (SVK)
2 VIEILLE MUSIC, 8 Ján Mach, MVDr. 63,5 Stáj Pohoří -Růžičková
3 ARDUA, 9 Rostislav Benš 65,0 Stáj Kam+Kam Opava
4 CAPITAN PLAN, 7 Jan Derych 68,0 Stáj Liboš-Derych
5 PRINCESS RYANA, 5 b ž. Marcel Novák 70,5 MPL Racing CZ
6 BESLAN(FR), 7 b Adam Čmiel 66,5 Stáj Mikon
7 LA SORBONA, 7 Veronika Řezáčová 65,0 Farma Santov Hrbáček
8 KAFIA(POL), 6 am. František Plšek ml. 70,0 Syndikát Ochoz
9 MINTAKA, 5 ž. Marek Stromský 70,5 Plasty Urbánek - Popelka
10 FRANCISKA, 5 Pavel Složil ml. 67,0 TJ Brno Dvorska
11 FERINO, 6 ž. Martin Liška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 11
Škrtnuti: INTRIKÁŘ
 
18:16 - 9.dostih (030106)
Cena města Vsetína
R - handicap V.kat. - 3+ - 1600 m - 20 000 Kč
1 AIRUSCHKA, 4 Michaela Musialová 50,5 R.Maag-Hála
2 GOLDEN BIG(GER), 5 b ž. Kateřina Hlubučková 50,0 Stáj Success (CZ)
3 SABATON, 3 ž. Jaroslav Línek 60,0 Farma Jankovice
4 ALFAZIVE(FR), 4 ž. Jan Rája 65,5 Figaro
5 SAVAGE, 9 ž. Martina Havelková 49,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 CAMELAI, 8 Daniel Vyhnálek 62,0 Stáj Sáňka-Vymazal
7 ULTIMA, 9 ž. Jiřina Andrésová 59,0 Sherpa-Šimčík
8 NID(POL), 9 ž. Jiří Palík 67,5 TIPPLER Group s.r.o.
9 BEST BET, 6 s ž. Peter Hodáň 53,0 Krásno-Podhányi
10 HEURE, 8 ž. Vendula Korečková 58,0 Stáj Lucie K
11 PARKETA, 7 am. Tereza Polesná 63,0 Stáj Filip
12 ZAMINDARTON, 3 s Nikola Petrlík 65,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 11
Vyloučen-Chráněn: LADY`S MAN
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat