home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
19.04.2019 - Lysá nad Labem
14:04 - 1.dostih (060103)
HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVEBNINY ŘEZÁČ
R - handicap IV.kat. - 4+ - 1300 m - 30 000 Kč
1 NEVER NOW(GER), 6 b ž. Kateřina Hlubučková 59,5 Zámek Domoradice
2 ZLOMEK, 6 ž. Vendula Korečková 56,5 Novák - Kochánky
3 IBAR, 9 b ž. Jaromír Šafář 55,5 Stáj Bartoš
4 KATRYEN, 6 žk. Irena Štěrbová 54,0 Borohrádek
5 POET`S ROCK(FR), 6 Jan Derych 65,5 JarDa-Váňa
6 ERUPTION(FR), 6 žk. Taťána Mášová 60,5 DOAN
7 PAN DARCY(IRE), 4 am. Michal Mikšovský 62,0 Luka-Vedral
Startujících: 7
Škrtnuti: SERESCO, VALMONT
 
14:28 - 2.dostih (060105)
HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
R - handicap V.kat. - 4+ - 1700 m - 20 000 Kč
1 CANDLE IN THE WIND, 7 Adam Florian 58,0 Filipův kůň
2 ARMANNO, 8 am. Ivana Machačová, MVDr. 54,5 MVDr. Richard Minařík - Mimra
3 SAVAGE, 9 ž. Martina Havelková 53,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 LADAR, 7 ž. David Liška 61,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 IMATRA, 4 ž. Vendula Korečková 56,5 Protendon-Hulínský
6 A DEE JOE(FR), 9 am. Lenka Janatková 61,0 Zámek Domoradice
7 AIDO(POL), 5 ž. Jan Verner 59,5 Gabriela-Trachtová
Startujících: 7
Škrtnuti: ANHOR(GER), HEURE, LUCIFER
 
14:54 - 3.dostih (060104)
CENA SPOLEČNOSTI RENOMIA
R - cena IV.kat. - 4+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 ARAKANIE(IRE), 4 Michal Hrouda 54,0  
2 MIZURI, 6 ž. Jaromír Šafář 57,0 Václav Neckář
3 RABBIT WIN(IRE), 4 am. Jindřich Fabris 61,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 LYMET, 4 ž. Martina Havelková 53,0 Stáj Viktor Komárek
5 URBAN JOY(IRE), 6 žk. Taťána Mášová 53,5 Wartov
6 ODIGNY, 4 s ž. Kateřina Hlubučková 54,5 Stáj Hons
7 LUCIFER, 6 s am. Tereza Winterová 60,0 Stáj Bartoš
8 ZAMINGERTON, 4 Lucie Fialová 54,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 HEURE, 8 ž. Vendula Korečková 55,5 Stáj Lucie K
10 OMBRELETTO(POL), 7 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Challenger Horse
11 POPOCATEPETL, 4 s am. Michaela Kacerová 52,0 JAZAM
Startujících: 9

15:05 – PONY LIGA (I. oddělení) – startovní listinu naleznete v sekci DOKUMENTY - Dostihový provoz
 
15:27 - 4.dostih (060102)
CENA SPOLEČNOSTI CERNTROTHERM
R - cena III.kat. - 3 - 2200 m - 45 000 Kč
1 SHIROCCO TWO, 3 Lucie Fialová 55,5 Rabbit Trhový Štěpánov
2 KETTY FENOMEN, 3 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Kovářství Buchta
3 VENUŠE, 3 ž. Vendula Korečková 56,5 Orling
4 TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 ž. David Liška 56,5 Statek Blata Český ráj
5 DIANA JAPE, 3 Dana Bořánková 55,0 Stáj Cejnarová Prasek
6 KING MENNE, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 MANEKO
7 BE MAN(FR), 3 ž. Jan Verner 58,0 Dr. Charvát
8 NOGAR, 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 Přikryl s.r.o.
9 BENTLY(IRE), 3 Adam Florian 56,5 CK Martin Tour
Startujících: 9
Škrtnuti: CELGERTA, GALIOS, ROZINA, SAINT SHINE(FR), WORLD SPEED(GER)
 
15:54 - 5.dostih (060101)
CENA ODBORY KOVO MB
R - cena III.kat. - 4+ - 1700 m - 45 000 Kč
1 NAEX(IRE), 4 j ž. David Liška 56,0 DAR
2 ČAMILLA, 6 s ž. Jan Verner 55,5 Pepa z lesa
3 POKER RUN(FR), 6 ž. Vendula Korečková 57,0 VM Racing
4 ALTER TOYLSOME(GER), 5 Adam Florian 55,0 Stall Pinot
5 PALE MARTINI(GER), 6 ž. Jiří Chaloupka 64,5 TAHLO Šefraný
6 HASAN(IRE), 6 Michal Hrouda 58,0 Zeas Staré Hradiště
Startujících: 5
Škrtnuti: MUJAHID BRAVE
Nestart. - odvážen: VALENTINO DANCER(FR)



16:05 – PONY LIGA (II. oddělení) – startovní listinu naleznete v sekci DOKUMENTY - Dostihový provoz
 
16:23 - 6.dostih (060106)
STEEPLECHASE CROSS COUNTRY SPOLEČNOSTI SPORT INVEST
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4200 m - 100 000 Kč
1 KÖNIG SAMUR(GER), 5 Patrick Boekhout 62,5 Statek Chyše-Váňa
2 ČÁRIRAY, 12 Jan Odložil 66,5 Stajňa Corinne ČR
3 IDOL(POL), 5 ž. Marcel Novák 67,0 Vocetka
4 COTE MER(FR), 7 A 1/2 ž. Josef Bartoš 68,0 Statek Chyše-Váňa
5 AENEAS(IRE), 5 j ž. Jan Kratochvíl 66,5 Statek Blata Český ráj
6 SIXTYSEVEN, 10 Pavel Složil ml. 66,5 Buc-Film
Startujících: 5 
16:54 - 7.dostih (060108)
PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPORTPROGRES
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 50 000 Kč
1 KENGI, 3 Jan Odložil 66,5 Stáj Kejzlar
2 ROYAL RIVER, 3 Pavel Složil ml. 66,5 BoKa Seniors
3 WORLD SPEED(GER), 3 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Statek Blata Český ráj
4 DULA(IRE), 3 Jakub Spáčil 63,5 Hana Horčičková
5 XTENSE(IRE), 3 Miroslav Mikšovský 64,0 Hana Horčičková
6 BARSALA DE ELIS, 3 ž. Josef Bartoš 67,0 DS Moravia Magna
7 TECH JURY(GER), 3 ž. Pavel Kašný 68,0 Dr. Charvát
8 SICILIAN, 3 ž. Marcel Novák 68,0 Nýznerov
9 KALONEG(FR), 3 Patrick Boekhout 65,0 DS Paragan
10 SAINT SHINE(FR), 3 Otto Vnuk 61,0 Statek Chyše-Váňa
Startujících: 10 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat