home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
13.10.2018 - Pardubice
12:04 - 1.dostih (040706)
Cena amatérů / fegentri – Memoriál Josefa Jančara
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1 MERELLA(SWI), 6 am. William Easterby 66,0 Zeas Staré Hradiště
2 MEDICIMAN(GB), 5 sj am. Guillaume Viel 71,0 AGA-Vlachovice
3 ELEGANT DEVIL(GER), 14 am. Elliot Öhgren 69,0 Stáj Aliance Jičín
4 MISTER WESTMINSTER(GB), 8 am. Michal Mikšovský 68,0 Spedition Zavřel
5 PHILLIPINA, 6 am. Marcel Altenburger 66,0 Stáj Karin-Neuberg
6 VENI VIDI VICI, 9 am. Pavel Peprna 68,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 6
Škrtnuti: APENIN, ČASTUŠKA, GEJZIR(GB), LINNGAR(FR), MASHA, PEPA HAVEL(FR), SOLINI(GER)
 
12:36 - 2.dostih (040703)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r o. - Zlatá spona tříletých
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč
1 SAUL(GB), 3 ž. Sertash Ferhanov 68,0 Zeas Staré Hradiště
2 MOBILIZATION(IRE), 3 ž. Martin Liška 68,0 Russian Racing Syndicate
3 DEL REY(SVK), 3 b Pavel Složil ml. 68,0 D.+ P. Kopálek, CZ
4 SHECANRALLY(IRE), 3 j ž. Josef Bartoš 66,0 Stall Negra
5 LAVERNO, 3 ž. Marcel Novák 68,0 Pecka-Horse
Startujících: 5
Škrtnuti: KOMINIK(IRE), RONALDO KING
 
13:23 - 3.dostih (040702)
Křišťálový pohár města Pardubic - Cena podporovaná závodištěm Wroclaw
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
1 AENEAS(IRE), 4 bj ž. Marcel Novák 66,5 Statek Blata Český ráj
2 AMADEON(IRE), 6 ž. Sertash Ferhanov 70,0 Stanislav Chudáček
3 TASTE OF ROCK(FR), 4 ž. Jaroslav Myška 66,5 Englicovi a Kulhánkovi
4 YARA, 6 Ondřej Velek 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
5 KRÖSUS(GER), 8 ž. Martin Cagáň 70,0 Lokotrans Slovakia
6 ANAKING(FR), 8 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
7 GRYFFICHOP(FR), 4 ž. Josef Bartoš 66,5 Lokotrans
8 MENY BAY(IRE), 8 ž. Leighton Aspell 68,0 Victory Farm-SK
Startujících: 8
Škrtnuti: MAKEITORBREAKIT(IRE)
 
14:06 - 4.dostih (040701)
Stříbrná trofej - Cena pivovarů Staropramen
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč
1 SUNDARA(IRE), 7 ž. Marcel Novák 68,0 Statek Blata Český ráj
2 SIXTYSEVEN, 9 Pavel Složil ml. 68,0 Buc-Film
3 TALLSTEP(IRE), 7 ž. Leighton Aspell 68,0 Frančák-Dvorce SK
4 LAMUM(GER), 5 ž. Josef Bartoš 68,0 Lokotrans
5 NORTHERLY WIND(FR), 6 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
6 DANGEROUS GLEAM(GER), 9 ž. Lukáš Matuský 68,0 www.trdelnik.com-Luka
7 MONSIEUR BACHIR(FR), 7 ž. Thomas Boyer 68,0 DS Pegas
8 LODGIAN WHISTLE, 5 ž. Jaroslav Myška 68,0 Jakub Myška-Myšková
Startujících: 8 
14:38 - 5.dostih (040704)
Cena společnosti TOP CENTRUM
Stch - handicap III.kat. - 4+ - 3600 m - 90 000 Kč
1 GEJZIR(GB), 11 ž. Marcel Novák 66,5 Vinklárek-Dešná
2 SAINT JOSEPH(FR), 5 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
3 LINNGAR(FR), 6 ž. Sertash Ferhanov 69,0  
4 SNEZENKA(IRE), 6 Patrick Boekhout 62,0 Farrlog
5 FABRYAN, 5 Jan Verner 60,0 Michaela-Hruboš
6 ELEN(FR), 8 ž. Pavel Szikora 64,0 DS Šance Franko Mikule
7 LA MILLA, 8 b Jan Derych 64,0 Jezdecký oddíl Beňov
8 ILLUMINATI, 7 ž. Josef Bartoš 66,0 Stáj Karin-Neuberg
Startujících: 8
Škrtnuti: MASHA
 
15:13 - 6.dostih (040705)
Cena podporovaná reklamní a marketingovou společnosti R36.cz, s.r.o.
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
1 POP STATION, 4 Jan Derych 66,0 Štoudek Doubravice
2 POLISH PEARL(IRE), 4 ž. Jan Faltejsek 64,0 Stáj Marcelewo
3 ČÁRIRAY, 11 Jan Odložil 67,0 Stajňa Corinne ČR
4 ANDAROS(GER*), 6 am. Marcel Altenburger 64,5 Šancová
5 MAKEITORBREAKIT(IRE), 4 Michal Kubík 65,0 Vasury Kolesa
6 MAZHILIS(FR), 9 ž. Josef Bartoš 68,0 Köi Dent
7 JANTAR(FR), 9 Ondřej Velek 67,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
8 SEGRETON, 5 Martin Laštovička 64,5 Stáj Sokrates
Startujících: 8
Škrtnuti: ELEN(FR), GINGER, ILLUMINATI, LINNGAR(FR), SAINT JOSEPH(FR), SIXTYSEVEN
 
15:52 - 7.dostih (040707)
Cena Východočeské televize V1 – Pocta Josefu Resselovi
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
1 PERUNIT, 8 am. Martin Foukal 60,5 JK Radkova Lhota-Foukal
2 CREOLA TIGER, 8 b am. Jindřich Fabris 62,5 Áďa a Emmča Friedmannovy
3 APENIN, 6 j am. Pavel Peprna 66,0  
4 COLLEGE SUCCES(FR), 7 j am. Tereza Grbavčicová, Bc. 66,0 G-Radiant
5 ROONY, 9 sj am. Lenka Rájová 64,5 FVE – Relay JK Levín
6 DUKE(POL), 6 am. Markéta Krejčí 60,5 EŽ Praha a.s.
7 SPEED OF GRACIE(IRE), 10 am. Michaela Horáková, Bc. 60,5  
8 NORVÍNO, 6 A 1/2 am. Marcel Altenburger 61,5 Stajňa Corinne ČR
9 SHADOW MOON, 10 am. Veronika Olehlová 62,5 TARPON LINE - Stašková
10 ZELDA, 5 am. Freddy Tett 64,5 Šomanová Lenka-Lipina
Startujících: 10 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka