home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
15.09.2018 - Slušovice
12:02 - 1.dostih (030501)
Cena města Slušovice
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 45 000 Kč
1 HELI JAPE, 2 Michaela Musialová 54,5 JK Jalubí Buksovi-Škrášková
2 NATALI, 2 ž. Kateřina Hlubučková 56,0 Sherpa-Šimčík
3 FILIP(GB), 2 ž. Vendula Korečková 58,0 Dr. Charvát
4 FANTASTIC DESSERT, 2 žk. David Liška 55,5 Antique art UH
5 GALÉRA, 2 b ž. Martina Havelková 55,0 TIPPLER Group s.r.o.
6 NÁTURA, 2 žk. Simona Laubeová 51,5 Horse Farm Kroutilík
7 CORALY, 2 ž. Zuzana Vokálková 57,0 Stáj Magog
Startujících: 7
Škrtnuti: AMAZING GANGSTER(GER), INA GALI
 
12:25 - 2.dostih (030504)
Cena města Vsetína
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 RAKIA, 5 s ž. Vendula Korečková 55,0 Protendon-Hulínský
2 SHEBY JAIL, 8 am. Tereza Dlapová 57,5 Aryman-Divoky
3 BEST BET, 5 ž. Zuzana Vokálková 54,5 Krásno-Podhányi
4 FRANCISKA, 4 ž. Jiřina Andrésová 48,5 TJ Brno Dvorska
5 A DEE JOE(FR), 8 am. Zuzana Míčová 54,0 Lokotrans
6 SANTINO, 8 žk. Marika Podloučková 58,0 Euroframe-Váňová SK
7 DRAMA, 6 b ž. Pavlína Filipová 61,5 Stáj Filip
8 GISELLE, 3 ž. Martina Havelková 53,0 Valentine Racing
Startujících: 8
Škrtnuti: ĎÁBEL, ULTIMA
 
12:50 - 3.dostih (030508)
Společná cena firem okresu Vsetín a týdeníku Jalovec
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4200 m - 80 000 Kč
1 GLOVER, 11 Jan Odložil 68,5 Conseq
2 DELIFO, 6 ž. Marek Stromský 68,0 K-K Metal a.s.
3 BREZILOS(FR), 5 s ž. Pavel Kašný 68,0 Viktorie-UH
4 GILBERT, 6 Sertash Ferhanov 69,0 Antique art UH
5 LORETIS, 5 Jan Derych 65,0 Kameňák s.r.o.
6 LOMBARGINI(GER*), 7 ž. Marcel Novák 68,0 EŽ Praha a.s.
7 LA SORBONA, 6 Pavel Složil ml. 66,0 Farma Santov Hrbáček
Startujících: 7 
13:22 - 4.dostih (030503)
Cena hotelu Vyhlídka Luhačovice
R - cena IV.kat. - 3+ - 1160 m - 30 000 Kč
1 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 6 ž. Jiřina Andrésová 55,0 Stáj Vymazal
2 MY CHARLIE MAN(GB), 7 j Michaela Musialová 55,5 R & L
3 NEVER NOW(GER), 5 s ž. Martina Havelková 61,0 Cikáda
4 PARDONIE, 6 s žk. David Liška 64,0 Horse Farm Kroutilík
5 SHARP BROOK, 10 am. Jindřich Fabris 58,5 Stáj Latén
6 DAPA, 3 ž. Zuzana Vokálková 58,5 K-K Metal a.s.
7 WLASTINA(GB), 3 bj ž. Vendula Korečková 53,5 Michaela-Hruboš
Startujících: 7
Škrtnuti: GETTORI SHISHA
 
13:47 - 5.dostih (030502)
Cena Zlínského kraje
R - cena III.kat. - 3+ - 2200 m - 45 000 Kč
1 GLAVALINO(SRB), 6 am. Jindřich Fabris 59,5 Stáj Success (CZ)
2 ONEGIN(FR), 8 ž. Jiřina Andrésová 56,0 AG
3 SEBASTIANO, 9 ž. Zuzana Vokálková 58,5 www.fotomarii.cz
4 MERELLA(SWI), 6 Dana Bořánková 54,5 Zeas Staré Hradiště
5 SCHEMIIK(GB), 4 ž. Pavlína Filipová 56,0 Joly
6 NEVADO(POL), 3 ž. Martina Havelková 52,5 TIPPLER Group s.r.o.
7 WAVE OF GRACIE, 4 žk. David Liška 55,5 Syndikát H.N.P. - Piruch
Startujících: 7 
14:10 - 6.dostih (030509)
Vzpomínka na pana Josefa Šnajdárka
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3800 m - 50 000 Kč
1 LA MILLA, 8 b Jan Derych 65,0 Jezdecký oddíl Beňov
2 KING`S SHILLING(USA), 4 Adam Čmiel 65,0 AGA-Vlachovice
3 DUKE(POL), 6 b ž. Marcel Novák 69,0 EŽ Praha a.s.
4 DRAN(POL), 7 ž. Thomas Boyer 69,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
5 CREOLA TIGER, 8 Pavel Složil ml. 66,0 Áďa a Emmča Friedmannovy
6 LASSEQUE, 4 am. Michal Mikšovský 63,0 Farma Santov Hrbáček
7 LANTANA LADY, 5 s ž. Pavel Kašný 67,5 Viktorie-UH
8 DESSON(ITY), 9 b am. František Plšek ml. 70,0 PF Ludmírov
9 HARRY SPIERS(GB), 7 Rostislav Benš 68,5 Dostihová stáj Zhoř
Startujících: 9
Škrtnuti: GLOVER, LA SORBONA
 
15:25 - 7.dostih (030505)
Cena společnosti Štec SVT s.r.o.
R - handicap V.kat. - 3+ - 2400 m - 15 000 Kč
1 PORTATILE, 5 ž. Jiřina Andrésová 57,5 Stáj El Halem Okleštěk
2 SPEED OF GRACIE(IRE), 10 ž. Kateřina Hlubučková 49,5 Team
3 MACESHKA, 6 žk. David Liška 55,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 CATHY PRINCESS, 7 ž. Vendula Korečková 53,5 Sherpa-Šimčík
5 CADBEE, 6 s ž. Pavlína Filipová 55,5 Blue Star
6 GALEONA, 3 am. Jindřich Fabris 60,5 TIPPLER Group s.r.o.
7 HEURE, 7 ž. Martina Havelková 56,0 Stáj Lucie K
10 TEX, 4 žk. Taťána Mášová 48,0 Hyalgel
Startujících: 8
Škrtnuti: FRANCISKA
Nestart. - odvážen: AIRUSCHKA, FARTMIDA

 
16:12 - 8.dostih (030506)
Cena společnost D Plast, a.s
PP - cena III.kat. - 4+ - 3600 m - 80 000 Kč
1 KOOLS BROTHER(GER), 4 ž. Jiří Kousek 68,0 Galopp & FRIENDS s.r.o.
2 SANTANDER, 9 am. František Plšek ml. 70,0 PF Ludmírov
3 PRINCESS RYANA, 4 b Patrick Boekhout 62,0 MPL Racing CZ
4 HELIOSTAT(IRE), 6 am. Michal Mikšovský 65,5 Antonín Šimera-Landbau
5 ROCKNROBIN(IRE), 7 ž. Marek Stromský 70,5 K-K Metal a.s.
6 SACAMIRO, 5 Jan Derych 67,5 Jezdecký oddíl Beňov
7 CELESTE, 4 Sertash Ferhanov 67,5 U krále Matyáše, UH
8 ZACHARY MILA, 4 ž. Pavel Kašný 65,0 Viktorie-UH
Startujících: 8 
16:40 - 9.dostih (030507)
Cena Řeznictví a uzenářství Černocký
PP - cena IV.kat. - 3 - 3300 m - 50 000 Kč
1 MOTIV, 3 Jakub Spáčil 65,5 Pálenice Pavlovice
2 SOCHI, 3 Pavel Složil ml. 66,0 Kipling co.- Mimra
3 PLAY ROCKA, 3 Sertash Ferhanov 65,5 DS GAUDIUM
4 SHECANRALLY(IRE), 3 bj ž. Martin Liška 67,0 Lokotrans
5 COSMIC MAGIC(GER), 3 Veronika Řezáčová 64,0 U krále Matyáše, UH
6 CHRIS DARSIE, 3 ž. Jiří Kousek 68,0 Statek Blata Český ráj
7 RAMPÍK, 3 Jan Odložil 67,0 DS Malá Morávka
Startujících: 7
Škrtnuti: KINESA(POL)
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka