home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
16.06.2018 - Brno
14:02 - 1.dostih (120204)
VÁCLAV KUBÍK s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 BEST BET, 5 ž. Peter Hodáň 50,0 Krásno-Podhányi
2 ULTIMA, 8 Nikola Petrlík 55,0 Sherpa-Šimčík
3 OUR LASS(IRE), 8 ž. Martina Havelková 51,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 REBELIAN(FR), 3 ž. Zuzana Vokálková 54,0 SKY GROUP ČR
5 GOLD HAVANAH(IRE), 3 Beysim Ferhanov 57,5 Stanislav Chudáček
6 BOUŘKA, 7 ž. Vendula Korečková 60,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
7 DODYBUD(IRE), 9 ž. Jiřina Andrésová 65,0 FVE – Relay JK Levín
8 CHUAN CHE, 10 j am. Jindřich Fabris 63,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 8 
14:33 - 2.dostih (120203)
Cena společnosti MIKROP ČEBÍN a.s.
R - cena IV.kat. - 3+ - 1900 m - 30 000 Kč
1 VIKTORKA, 4 ž. Vendula Korečková 58,0 Stáj Vilona
2 NID(POL), 8 Daniel Vyhnálek 57,0 TIPPLER Group s.r.o.
3 LEMESÍNA, 8 ž. Peter Hodáň 63,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
4 HEURE, 7 ž. Martina Havelková 58,0 Stáj Lucie K
5 RONALDO KING, 3 s ž. Zuzana Vokálková 54,0 K-K Metal a.s.
6 RABBIT FOCUS(IRE), 5 Sertash Ferhanov 64,5 Rabbit Trhový Štěpánov
7 MACESHKA, 6 am. Jindřich Fabris 59,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
Startujících: 7
Škrtnuti: FRANCISKA
 
15:03 - 3.dostih (120208)
Cena společnosti AGA VLACHOVICE
Stch - cena V.kat. - 4 - 3400 m - 30 000 Kč
1 MARIANKA, 4 Ján Mach, MVDr. 64,0 DS Malá Morávka
2 GIOMÁR, 4 ž. Marcel Novák 71,5 DS Jabloňová alej
3 HIGH SILVER, 4 ž. Martin Liška 69,5  
4 TERAZINI, 4 A 1/2 Jan Odložil 68,0 DS Malá Morávka
Startujících: 4
Škrtnuti: TREB(POL)
 
15:34 - 4.dostih (120205)
Cena stáje MERIDIAN
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 30 000 Kč
1 LIBUŠKA, 4 žk. Sára Plšková 55,5 PF Ludmírov
2 STUKE(GER*), 4 ž. Zuzana Vokálková 58,0 K-K Metal a.s.
3 LETEGERTO, 5 Jakub Spáčil 59,0 TIPPLER Group s.r.o.
4 LUNARDO, 4 ž. Vendula Korečková 57,0 Farma Santov Hrbáček
5 PASANTA, 6 s Nikola Petrlík 55,5 JAZAM
6 ALMANY, 7 b ž. Martina Havelková 60,0 Šomanová Lenka-Lipina
7 CENTORION, 7 Daniel Vyhnálek 55,5 Stáj Březová
8 CAMELAI, 7 ž. Jiřina Andrésová 56,5 Stáj Sáňka-Vymazal
Startujících: 8
Škrtnuti: ČASTUŠKA, LANDARON, TIRANA, VIEILLE MUSIC, VIKTORKA
 
16:00 - 5.dostih (120207)
Cena GUILLERMA
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 GLOVER, 11 Jan Odložil 68,0 Conseq
2 RABBIT LIBRETTIST(GB), 10 Sertash Ferhanov 73,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 ROCKNROBIN(IRE), 7 ž. Marek Stromský 69,5 K-K Metal a.s.
4 ANTHOS(FR), 6 Adam Čmiel 65,5 SKY GROUP ČR
5 MODESI, 5 Ján Mach, MVDr. 63,5 Hvozd-Popelka
6 RABBIT KING`S BEST(GB), 11 ž. Marcel Novák 68,0 Dostihová stáj Zhoř
7 FANTASY, 5 s Patrick Boekhout 63,0 Havlík-Mahouš
8 CAPITAN PLAN, 6 Jan Derych 67,0 Liboš-Derych
Startujících: 8
Škrtnuti: GILBERT, LIA ASHAMAL, NIGERTA
 
16:33 - 6.dostih (120201)
Letní moravská míle - Cena dostihové stáje QUARTIS - ZÁMECKÝ VRCH
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 STEP STAR, 7 ž. Vendula Korečková 65,0 Stáj VB-Váňa
2 QUAFF, 8 ž. Martina Havelková 60,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
3 VALMONT OHNE, 6 Daniel Vyhnálek 57,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 YORDANA, 8 s ž. Zuzana Vokálková 63,0 ELPAM CZ
5 STORMICO, 7 j am. Jindřich Fabris 62,0 FVE – Relay JK Levín
6 DAPA, 3 ž. Peter Hodáň 54,5 K-K Metal a.s.
Startujících: 6 
17:03 - 7.dostih (120206)
Letní brněnská steeplechase firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 MACHIAVELLI(BEL), 8 Jakub Spáčil 67,5 EŽ Praha a.s.
2 TRIPOLIS, 10 Jan Odložil 66,5 DS Malá Morávka
3 STEFAN, 10 ž. Marek Stromský 70,5 K-K Metal a.s.
4 GILBERT, 6 Adam Čmiel 67,0 Antique art UH
5 LAMBROZINI, 6 b Patrick Boekhout 64,0 Hvozd-Popelka-Hanák
6 TORGON(POL), 8 j ž. Martin Liška 69,5 AKRAZ, bezpečnostní agentura
7 MAUGLÍ, 12 ž. Pavel Szikora 68,0 Slabý
8 CHERRIES, 6 ž. Marcel Novák 67,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 8 
17:33 - 8.dostih (120202)
Cena Autodoprava VLČEK a pořadatele TJ BRNO DVORSKA
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 PORTATILE, 5 ž. Jiřina Andrésová 51,5 Stáj El Halem Okleštěk
2 RABBIT PERCY(GB), 5 Nikola Petrlík 64,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 MISS REEMEYA(FR), 5 Beysim Ferhanov 56,5 Protendon-Hulínský
4 DRAKYÁDA, 3 ž. Vendula Korečková 58,5  
5 FRANCISKA, 4 ž. Zuzana Vokálková 53,0 TJ Brno Dvorska
6 ROONY, 9 s am. Jindřich Fabris 64,5 FVE – Relay JK Levín
7 LADY`S MAN, 6 ž. Martina Havelková 55,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
8 GALEONA, 3 ž. Peter Hodáň 50,0 TIPPLER Group s.r.o.
Startujících: 8
Škrtnuti: LEMESÍNA, RONALDO KING
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka