home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
15.06.2018 - Karlovy Vary
11:11 - 1.dostih (020203)
Cena společnosti MAENTIVA s.r.o.
R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč
1 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 Adam Florian 55,0 Zámek Domoradice
2 KATRYEN, 5 ž. Martina Havelková 56,5 Stáj Borohrádek
3 KISSI BOY, 3 ž. Jakub Pavlíček 61,5 Dostihová stáj Kissi
4 PARKETA, 6 ž. Pavlína Filipová 55,5 Stáj Filip
5 HYACINT(GER*), 9 b ž. Kateřina Hlubučková 54,0 Team
6 TAPAJO(GER), 6 ž. Jiří Chaloupka 59,5 Stáj Sokrates
7 BULPIT, 5 sj Michal Demo 60,0 Staňka Uherčice
8 PALE MARTINI(GER), 5 am. Michaela Kacerová 59,5 TAHLO Šefraný
9 TRINIS, 4 ž. Jan Rája 61,0 DAR
10 HARD FIGHTER, 6 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,0 HARMONY
Startujících: 10
Škrtnuti: STORMICO, TAELL
 
11:42 - 2.dostih (020205)
Cena INSIA Karlovy Vary s.r.o.
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 TETRAROSE(USA), 6 am. Zuzana Míčová 58,5 Spedica Logistic s.r.o - Kub
2 LAFRANCO, 9 s ž. Kateřina Hlubučková 61,0 Team
3 ZLOMEK, 5 ž. Vendula Korečková 56,5 Novák - Kochánky
4 WINGET, 4 ž. Pavlína Filipová 56,5 Stáj Filip
5 CHROM, 6 b ž. Jiřina Andrésová 54,5 Rianon-Pecháček
6 TWINKY, 7 s ž. Martina Havelková 49,5 Stáj Pěčín - Jelen
7 ROLALIZA, 3 b ž. Jan Verner 54,5 Stall Berger
8 GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 Lucie Fialová 52,0 F-K Racing - Fedorowicz
9 VIKTORIE VALLY, 5 s ž. Ingrid Janáčková Koplíková 53,0 Nico
10 LAKAR, 8 bj ž. Jan Rája 59,5 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 10
Škrtnuti: STREET SINGER(GB), TAELL
 
12:12 - 3.dostih (020204)
Cena spol.Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2000 m - 40 000 Kč
1 STREET SINGER(GB), 4 b ž. Radek Koplík 58,5 Byliny-Kindl
2 ONDREÁŠ, 5 žk. Simona Laubeová 57,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
3 MATYSEK(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 61,0 Strojírna Litvínov
4 MODEWARRE(IRE), 4 b ž. Jiří Chaloupka 58,0 Roman
5 ORIC, 6 j ž. Jan Rája 63,0 Horse Farm Kroutilík
6 NADĚJE, 5 Adam Florian 56,0 Joe
7 PHILLIPINA, 6 Michal Demo 59,0 Stáj Karin-Neuberg
8 FORWARD, 3 s ž. Martin Laube 58,0 Stáj Bartoš
9 COLLEGE SUCCES(FR), 7 ž. Jan Verner 63,5 Stachová-Lufínek A.M.R.
10 FANEGA STAR, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 10
Škrtnuti: DETERMIS, KOMINIK(IRE), LAILA BLUE, TAURUS
 
12:41 - 4.dostih (020206)
Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ s.r.o.
R - handicap V.kat. - 3+ - 2000 m - 25 000 Kč
1 DETERMIS, 5 am. Michaela Kacerová 59,0 EŽ Praha a.s.
2 LUCIFER, 5 s Adam Florian 59,0 Stáj Bartoš
3 DEMARKACE, 7 s Michaela Musialová 51,5 Stáj Talcum-Jirka
4 SAVAGE, 8 ž. Martina Havelková 53,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 VEGAS LAS, 6 ž. Martin Laube 55,5 Hippolit Star - Pejšková
6 CANDLE IN THE WIND, 6 Eva Buriánková, Mgr. 58,5 Filipův kůň
7 MAINE D`ANGE(IRE), 3 s Lucie Fialová 57,0 Swiss Fans-Fedorowicz
8 KENTUCKY JACK, 3 ž. Vendula Korečková 54,0 Marpet HK Trans s.r.o.
9 FURANO(GB), 6 b ž. Jan Rája 59,5 FVE – Relay JK Levín
10 ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 Antoine Subias 52,5 MUDr. Eva Nieslaniková
11 MORGAN, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 63,0 Rabbit Trhový Štěpánov
12 SOPRAN TORUS(ITY), 5 s žk. David Liška 60,0 Spedica Logistic s.r.o - Kub
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: LADY`S MAN
Škrtnuti: LATRIB

 
13:11 - 5.dostih (020202)
Dostih města Karlovy Vary ke 100. výročí samostatného státu
R - cena III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč
1 MORMILL(GB), 5 ž. Martina Havelková 56,5 Dr. Lischka-Jelen
2 MERELLA(SWI), 6 Beysim Ferhanov 55,0 Zeas Staré Hradiště
3 DONALD WON(FR), 3 j ž. Bauyrzhan Murzabayev 55,0 Cajdašrot
4 STUHNA(FR), 4 ž. Martin Laube 57,5 Juwital - Pejšková
5 MAMBO, 3 ž. Jiřina Andrésová 53,0 Syndikát Dvorska-Vymazal
6 NOMBEKO(FR), 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Joly
7 SURIKATA, 5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 57,5 BoKa Seniors
8 NED, 4 žk. David Liška 55,0 Premin - Pecháček
9 TROPICAL BOND, 7 b Adam Florian 61,5 FVE – Relay JK Levín
10 ERUPTION(FR), 5 s ž. Radek Koplík 59,0 DOAN
11 SIRIUS, 5 am. Sabina Mokrošová 56,5 Aryman-Divoky
12 GOLDEN DEVIL, 5 ž. Jan Verner 59,0 Devil`s Family
Startujících: 12
Škrtnuti: MY CHARLIE MAN(GB), WASTE NO TIME
 
13:42 - 6.dostih (020201)
90. Karlovarská dvojnásobná míle Karlovarského Kraje
R - handicap I.kat. - 4+ - 3200 m - 135 000 Kč
1 TAFILLY(IRE), 4 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 53,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 KOPRETINA, 6 ž. Kateřina Hlubučková 48,0 Reggie Racing
3 AMADEON(IRE), 6 Beysim Ferhanov 57,5 Stanislav Chudáček
4 RAVIELLA, 5 ž. Martina Havelková 58,0 DS Dolní Moravice
5 GASTON(FR), 4 ž. Ján Havlík 61,0 MPL Racing
6 VĚDMA, 6 ž. Jiřina Andrésová 48,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 6 
14:10 - 7.dostih (020207)
Cena IHIPODROM HOLOUBEK
R - cena IV.kat. - 4+ - 3000 m - 40 000 Kč
1 ORPHANTA, 5 žk. David Liška 57,0 DS Dolní Moravice
2 SANTIN(IRE), 6 ž. Jan Verner 58,5 Strojírna Litvínov
3 ALEGORIA, 6 Beysim Ferhanov 58,0 Stanislav Chudáček
4 NOBLE FOX(FR), 9 ž. Jiřina Andrésová 60,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
5 KOKIN, 4 ž. Vendula Korečková 62,0 Marpet HK Trans s.r.o.
6 NIRGERA, 7 Adam Florian 55,0 Stáj Fano
7 WASTE NO TIME, 5 ž. Jan Rája 58,0 DS Tasava
8 WINSOME BOY(AUT), 4 ž. Tomáš Lukášek 60,0 Stáj AP
9 BARIKA, 7 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Stáj Hanzlíková-Bartoš
10 LANDARON, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 10
Škrtnuti: NIGERTA
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka