home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
12.08.2017 - Kolesa
13:31 - 1.dostih (130108)
CENA SPOLEČNOSTI VVS VERMĚŘOVICE
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3300 m - 50 000 Kč
1 KALYPSO OF GRACIE, 5 ž. Pavel Kašný 70,0 BORS Břeclav a.s.
2 FEJZBUK, 5 Josef Borč 68,0 Stáj Lucie K
3 PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 Pavel Složil ml. 67,5 BORS Břeclav a.s.
4 BOUŘKA, 6 Martin Laštovička 65,5 Optik Trnka
5 BEST BOX(POL), 6 ž. Dušan Andrés 70,0 Autocentrum BUPI
6 OSETIN(GB), 6 Adam Čmiel 67,5 SKY GROUP ČR
7 TESSTINO(POL), 4 Radek Man 63,5 Vasury Kolesa
8 ALEGORIA, 5 Sertash Ferhanov 65,5 Stanislav Chudáček
9 MODAS, 10 ž. Marcel Novák 71,5 Stáj Lovka
10 ČINKA, 8 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
Startujících: 10 
14:01 - 2.dostih (130109)
CENA PŘÁTEL DOSTIHŮ KOLESA
PP - cena V.kat. - 3 - 3000 m - 30 000 Kč
1 MONAKO(POL), 3 Radek Man 63,5 Vasury Kolesa
2 NICK(GER*), 3 ž. Thomas Boyer 68,0 DS Pegas
3 STUKE(GER*), 3 Adam Čmiel 65,5 K-K Metal a.s.
4 TRISTAN, 3 A 1/2 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
5 RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 j Michal Kubík 66,0 BoKa Seniors
6 FAMOUS VALLEY(IRE), 3 Sertash Ferhanov 65,5 Stanislav Chudáček
Startujících: 6
Škrtnuti: PALAZZO CORSINI(IRE)
 
14:31 - 3.dostih (130102)
CENA 1. ZEMĚDĚLSKÉ a.s. CHORUŠICE
R - cena IV.kat. - 3+ - 1600 m - 30 000 Kč
1 VIKTORKA, 3 ž. Martina Havelková 54,0 Sorbon Malá Bystřice
2 LADISLAV, 5 ž. Jiří Chaloupka 61,0 Görgl`s Farm
3 BICOLLORA, 4 ž. Vendula Korečková 57,0 Military Hranice-Tykal
4 MACESHKA, 5 Michal Hrouda 59,5 Bellicus racing
5 GOLDY, 10 am. Lenka Janatková 58,5 Stáj Aliance Jičín
6 PERCHTA(IRE), 4 ž. Jan Rája 59,5 3 hearts
7 ČAMILLA, 4 s ž. Jaromír Šafář 62,0 Pepa z lesa
8 CHUAN CHE, 9 j žk. David Liška 62,5 FVE – Relay JK Levín
9 BRONCO, 3 ž. Kateřina Hlubučková 55,5 DS Ponytrans
Startujících: 9
Škrtnuti: AZALEYA, PRESTIGE OF GRACIE(IRE)
 
15:01 - 4.dostih (130103)
CENA FIRMY JAROSLAVA JIRÁNĚ
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 15 000 Kč
1 CALABRIE, 12 Michal Hrouda 51,0 MVDr.Kantek Petr
2 ZLOMEK, 4 ž. Michal Mach 56,0 Novák - Kochánky
3 DE COCCINELLE(GB), 4 s ž. Jan Verner 60,5 MBE
4 REDARMOON, 7 j ž. Vendula Korečková 56,0 Jezdecký klub Troubsko
5 SCRAPPER, 3 am. Jindřich Fabris 61,5 Kipling co.- Mimra
6 LADY`S MAN, 5 Pavel Složil ml. 66,0 Bellicus racing
7 DALTON(POL), 3 s ž. Jaromír Šafář 62,5 Gabriela-Trachtová
8 FURANO(GB), 5 b žk. David Liška 59,5 FVE – Relay JK Levín
9 WAR HORSE(POL), 5 Martin Laštovička 61,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
10 HEURE, 6 ž. Martina Havelková 57,5 Stáj Lucie K
11 LUCIFER, 4 ž. Martin Laube 60,5 Zdeněk Kavka
12 DETERMIS, 4 ž. Kateřina Hlubučková 57,0 EŽ Praha a.s.
13 TYGR ROKYTENSKÝ, 8 Michal Hrouda 52,5 R.Maag-Hála
14 VESELÝ JARDA, 6 žk. Simona Laubeová 50,0 Ing.Jaroslav Šimek
15 PATRICIE(FR*), 4   55,5 GPS prehled.cz.-Vašina
Startujících: 15
Vyloučen-Chráněn: FAWATHEEQ(GER), RIVERSIDE
Škrtnuti: ANIS SCORPIO, BEAUTIFUL BOND, I LOVE BUGABOO, LIMONADE(SWI), MACESHKA, NASK, SÉRIE

Koně pod čarou:
13 TYGR ROKYTENSkÝ,
14 VESELÝ JARDA,
15 PATRICIE
 
15:32 - 5.dostih (130101)
CENA SPOLEČNOSTI ACCOR s.r.o.
R - handicap III.kat. - 4+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 TULUM(FR), 12 am. Jindřich Fabris 58,5 Syndikát 2007
2 ANSHOA, 4 j ž. Martin Laube 55,0 DAR
3 TROP, 8 Beysim Ferhanov 60,5 Stáj Pěčín - Jelen
4 ZORAYA LUNA(GER), 7 Jiřina Andrésová 48,0 DC Zámrsk MUDr.Bruna
5 NAZMA(IRE), 4 ž. Jan Rája 62,5 3 hearts
6 IBAR, 7 b ž. Martina Havelková 50,5 DS Mlékojedy
7 MAGIC TIROL(POL), 4 b ž. Jaromír Šafář 60,0 Gabriela-Trachtová
8 FABRYAN, 4 b ž. Jan Verner 56,0 Michaela-Hruboš
9 TIGGY BLUE, 5 Michal Hrouda 52,0 Stáj Pěčín - Jelen
10 MALQ(FR), 10 Radek Man 60,0 Estrella
11 SÁBA, 4 ž. Kateřina Hlubučková 50,0 DS Kompresory - Kopřiva
12 QUAFF, 7 ž. Zuzana Vokálková 58,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
Startujících: 12 
16:01 - 6.dostih (130104)
CENA SPOLEČNOSTI ENERGOLAND
Stch - cena IV.kat. - 4 - 3500 m - 50 000 Kč
1 DIAMANT, 4 s Martin Laštovička 65,5 Stáj Kanton Matysík
2 VAXERTON, 4 ž. Martin Liška 68,0 NUTRIN
3 THÁLIE, 4 b Pavel Složil ml. 66,0 Lékárna Konice-Popelka
4 MORAVANKA, 4 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
5 SPARKY, 4 Adam Čmiel 65,5 DS JOKI - Ilíková
6 ZATARO, 4 ž. Marcel Novák 68,0 Stáj Lovka
7 GIOVANNI, 4 ž. Jiří Kousek 70,5 Iron Ladies Ostrava
8 AMANTIDO, 4 Jan Derych 66,0 Stáje Těchov
9 IMPHAL(POL), 4 Veronika Řezáčová 67,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 9 
16:41 - 7.dostih (130106)
CENA SPOLEČNOSTI STŘECHMONT s.r.o.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3700 m - 50 000 Kč
1 PURPLE HEART, 6 Pavel Složil ml. 68,5 St.Rudolfa Jelínka-Růžičková
2 MÉDIUM, 9 Jan Derych 66,5 DS JOKI - Ilíková
3 LAURIE AN, 7 Jan Odložil 66,0 Conseq
4 CREOLA TIGER, 7 ž. Josef Bartoš 68,5 Áďa a Emmča Friedmannovy
5 RIDERI CROSS, 5 ž. Martin Liška 66,5 EŽ Praha a.s.
6 BYRABAY(FR), 7 Radek Man 67,0 Vasury Kolesa
7 NORINO(POL), 11 ž. Marcel Novák 69,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
Startujících: 7
Škrtnuti: LEBENSART(GER), NANA ANGELA(GER*)
 
17:13 - 8.dostih (130105)
CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Stcc - cena IV.kat. - 4+ - 3500 m - 50 000 Kč
1 CHERRIES, 5 Veronika Řezáčová 66,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 LEDO, 5 Jan Odložil 68,5 Stáj Dopa-Odložil
3 LEBENSART(GER), 6 j ž. Martin Liška 68,0 Vasury Kolesa
4 NANA ANGELA(GER*), 5 ž. Thomas Boyer 68,0 DS Pegas
5 FASCINATING HILL, 6 b Pavel Složil ml. 68,0 EŽ Praha a.s.
6 STAGER, 8 ž. Marcel Novák 70,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
7 YERBA MATE(ITY), 8 ž. Pavel Kašný 70,0 www.Piruch.cz
Startujících: 7
Škrtnuti: VAXERTON
 
17:51 - 9.dostih (130107)
MEMORIÁL MICHALA KÖHLA (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1 MARL BORA, 11 ž. Dušan Andrés 64,5 Quartis-Zámecký Vrch
2 SWEET RED WINE, 5 Jan Odložil 66,0 Stáj Dopa-Odložil
3 WOODY, 7 ž. Marcel Novák 68,0 Iron Ladies Ostrava
4 QUATIKI(FR), 9 Pavel Složil ml. 66,0 BORS Břeclav a.s.
5 LINGARRY(FR), 11 ž. Martin Liška 67,0 Vasury Kolesa
Startujících: 5 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka