home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
21.10.2017 - Pardubice
12:00 - 1.dostih (041007)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena V.kat. - 3 - 3200 m - 30 000 Kč
1 BELA BONITA, 3 ž. Marcel Novák 66,0 Gold & Turf
2 TERAZINI, 3 A 1/2 Jan Odložil 67,5 DS Malá Morávka
3 LIBUŠKA, 3 am. František Plšek ml. 69,0 PF Ludmírov
4 FLY FILO FLY(ITY), 3 Patrick Boekhout 67,5 Statek Chyše-Váňa
5 HEY CALMING, 3 b ž. Pavel Kašný 66,0 DB Logistic
6 SILVER PRINCE(FR), 3 Jakub Kocman 65,5 Stáj Charvátová
7 FLAMES OF HOREB(IRE), 3 sj ž. Jan Kratochvíl 68,0 Stáj Anděl strážný
8 KORNELIA, 3 Pavel Složil ml. 66,0 Hvozd-Popelka
9 GINGER, 3 ž. Martin Liška 66,0 Fiko Trade - Kovačík
10 PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 3 Daniel Vyhnálek 64,0 DS Ironic
Startujících: 10
Škrtnuti: MATAKAN(IRE)
 
12:35 - 2.dostih (041006)
Cena podporovaná společností PROVET
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1 LINNGAR(FR), 5 Pavel Složil ml. 72,0 Zeas Staré Hradiště
2 FINÉS, 5 ž. Marcel Novák 69,0 Stáj Vymazal
3 FINEST ADVENTURE(GB), 6 ž. Martin Cagáň 69,0 Lokotrans Slovakia
4 SOTTOVENTO(GER), 5 ž. Jan Kratochvíl 69,0 Statek Chyše-Váňa
5 L`IMPREVU ROYAL(FR), 4 Petr Tůma 66,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 LINCOLN(GER), 7 Jan Odložil 69,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
7 HAYLEY, 5 ž. Jaroslav Myška 67,0 DS Dolní Moravice
Startujících: 7
Škrtnuti: A PIGALLE(FR), FRAGMENT OF SCYRIS
 
13:10 - 3.dostih (041004)
Cena podporovaná Tiskárnou v Ráji
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1 VIKING DES BLINS(FR), 8 A 1/2j ž. Pavel Kašný 69,0 Etiene Mattelin
2 LORD JAGMIN, 8 b Jan Odložil 68,0 EŽ Praha a.s.
3 STAGER, 8 Radek Man 65,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
4 BOLERO DE L`ISLE(FR), 6 A 1/2 ž. Martin Liška 68,0 PartyDay.CZ
5 TELLUR(POL), 5 ž. Josef Bartoš 68,5 Red Rebels
6 GILBERT, 5 ž. Marcel Novák 69,0 Willingly K+Z
7 MACHIAVELLI(BEL), 7 Pavel Složil ml. 71,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 7
Škrtnuti: JOURNEY(GER), SÉRIE
 
13:45 - 4.dostih (041003)
Cena dopravního festivalu 2017 – Pocta zakladatelům českých zemí (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 4+ - 4000 m - 60 000 Kč
1 STIGRIS, 6 j Petr Tůma 68,5 K-K Metal a.s.
2 LA MILLA, 7 b Jan Derych 64,0 Jezdecký oddíl Beňov
3 LAMBROZINI, 5 b ž. Josef Bartoš 69,0 Hvozd-Popelka-Hanák
4 CARMINA(FR), 5 A 1/2 Josef Borč 62,5 DiJana Dobšice
5 ALONE, 9 Ján Mach, MVDr. 64,5 Argentina Arc
6 STRIKE(GER), 7 Patrick Boekhout 60,0 Scuderia Tania-Váňa
7 MILERYT(POL), 10 Radek Man 65,0 NUTRIN
8 MOULA, 9 ž. Marcel Novák 70,0 Iron Ladies Ostrava
9 TEDS ISLAND(IRE), 8 Pavel Složil ml. 70,0 Stáj Marcelewo
10 AVEC CHARME(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl 67,0 AF Turf
11 LA SORBONA, 5 ž. Marek Stromský 64,0 Sorbon Malá Bystřice
Startujících: 11
Škrtnuti: ELIÁŠ
 
14:26 - 5.dostih (041002)
Cena NO TIME TO LOSE – vítěze 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1 TYMIAN, 7 A 1/2 Jan Odložil 68,0 DS Malá Morávka
2 TORNADIC, 6 Ján Mach, MVDr. 67,0 Stáj T & T
3 TURDUS(POL), 6 ž. Josef Bartoš 68,0 DS Kabelkovi
4 ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák 68,0 Jasna
5 LOMBARGINI(GER*), 6 Pavel Složil ml. 66,0 EŽ Praha a.s.
6 AUCUN SOUCIS(FR), 7 A 1/2b Josef Borč 68,5 DiJana Dobšice
7 ROCKINGER(GB), 8 ž. Jan Kratochvíl 68,5 Hvitas stjerna ČR
Startujících: 7 
14:59 - 6.dostih (041001)
Cena města Pardubic
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4200 m - 120 000 Kč
1 WAIKITA, 7 am. Michal Mikšovský 67,0 DS Dvorce
2 TALENT, 6 ž. Marcel Novák 71,0 DS Kabelkovi
3 TEMPLÁŘ, 10 A 1/2 ž. Josef Bartoš 68,0 Stáj Luka-trdelnik.com
4 QUATIKI(FR), 9 Pavel Složil ml. 69,0 BORS Břeclav a.s.
5 BUONARROTI(GER), 6 ž. Josef Váňa ml. 68,5 Jasna
Startujících: 5
Škrtnuti: ROCKINGER(GB)
 
15:31 - 7.dostih (041005)
Cena Dostihového spolku
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3300 m - 60 000 Kč
1 LIPO, 4 am. František Plšek ml. 69,0 PF Ludmírov
2 FANGORIA(POL), 4 ž. Josef Bartoš 66,0 Roessl Team
3 MICHELANGELO(GER), 4 Pavel Složil ml. 69,5 Stanislav Chudáček
4 THÁLIE, 4 b Radek Man 63,5 Lékárna Konice-Popelka
5 MORAVANKA, 4 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
6 NEW FINCH, 4 ž. Martin Liška 68,0 EŽ Praha a.s.
7 DODO DANCER(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Stáj Anděl strážný
8 GIOVANNI, 4 ž. Marcel Novák 68,0 Iron Ladies Ostrava
Startujících: 8
Škrtnuti: JITŘENKA
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka